Defender II v1.1.8 [QVGA-ARMV6] - Para Hileli

 • 13 Mart 2013
 • 8658 Okunma
 • 8 Cevap  • [*=center]Defender II v1.1.8 [QVGA-ARMV6] - Para Hileli


  Bu oyunu Paylaşmamın Nedeni BöyLe bir Forumda Bu oyun yok ! :off: BöyLe bir Oyun Kesinlikle Bu forumda oLmaLı dedim ve çalışmalarına başLadım hileli kısmını yaptım . Eğer hiLesiz Kısmını İsterseniz Buradan uLaşabiLirsiniz ...

  < Resmi açmak için tıklayın >  Oyunumuzu oynamayan yoktur hele ki online modu zevkten yenmez oluyor tabi parasal durumunuz yerinde olunca bu aralar para hileli oyunlara sarmış durumdayım sizin rahat bir oyun çıkara bilip zevkine ulaşabilmeniz için. İşte buda onlardan birisi oyundaki paramız sınırsız elmas deseniz o dahada bir sınırsız kale duvarlarımızı geliştirip önüne de bir lav çukuru koyduk mu kim durdurabilir ki sizi. Statları kafanıza göre dağıttın okun atış hızını ve sayısını arttırıp rakip tanımayın kendinize. Play Store'da 130.000'den fazla indirilmiştir. Oyuna girdiğiniz de paranızı görünce şaşırabilirsiniz. Bu arada oyun bağımlılık yapabilir belirtmek isterim.


  • Oyunumuzdan Görüntüler


  • Kurulumu
  APK dosyamızı kurup oyunumuza girelim ve oyundaki altın ve elmasınıza dikkatli bakın keyfini çıkarmanız dileğiyle.
   


  Yazan: aLon3AnqeL
  bitanesii77 ve 41ultrAslan41 bunu beğendi.
 1. :tşk:
   
  41ultrAslan41 bunu beğendi.
 2. :rica:
   
 3. Tablete kurdum.Sorunsuz çalışıyor.Herşeyi satın aldım para bitmiyor :)
   
 4. Çıkıp girmeye gerek yok.İlk açıldıktan sonra alabildiğin kadar malzeme al.Para bitince oyuna başla bölümü geç bitir para tekrar tamamlanıyor.Hatta oyuna başlayınca para yine tavan yapıyor :)
   
 5. aynen oyun süper bişey ama ;) Kaçınçı Bölüme gelebildin ;)
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
16/02/2019 - 18:34