Defender II v1.1.8 [QVGA-ARMV6] - Para Hileli

Sponsorlu Bağlantılar

aLon3AnqeL

Üye
    Konu Sahibi
Defender II v1.1.8 [QVGA-ARMV6] - Para Hileli

• [*=center]Defender II v1.1.8 [QVGA-ARMV6] - Para Hileli

Bu oyunu Paylaşmamın Nedeni BöyLe bir Forumda Bu oyun yok ! :off: BöyLe bir Oyun Kesinlikle Bu forumda oLmaLı dedim ve çalışmalarına başLadım hileli kısmını yaptım . Eğer hiLesiz Kısmını İsterseniz uLaşabiLirsiniz ...

Oyunumuzu oynamayan yoktur hele ki online modu zevkten yenmez oluyor tabi parasal durumunuz yerinde olunca bu aralar para hileli oyunlara sarmış durumdayım sizin rahat bir oyun çıkara bilip zevkine ulaşabilmeniz için. İşte buda onlardan birisi oyundaki paramız sınırsız elmas deseniz o dahada bir sınırsız kale duvarlarımızı geliştirip önüne de bir lav çukuru koyduk mu kim durdurabilir ki sizi. Statları kafanıza göre dağıttın okun atış hızını ve sayısını arttırıp rakip tanımayın kendinize. Play Store'da 130.000'den fazla indirilmiştir. Oyuna girdiğiniz de paranızı görünce şaşırabilirsiniz. Bu arada oyun bağımlılık yapabilir belirtmek isterim.

• Oyunumuzdan Görüntüler

• Kurulumu
APK dosyamızı kurup oyunumuza girelim ve oyundaki altın ve elmasınıza dikkatli bakın keyfini çıkarmanız dileğiyle.

• Beğen
Tepkiler: bitanesii77 ve 41ultrAslan41

KayraBey

KayraBey

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: 41ultrAslan41

fotino21

Üye
Çok çok sağol, bide şu oyun içinde hile yapabilir misin

KayraBey

KayraBey

Üye
Tablete kurdum.Sorunsuz çalışıyor.Herşeyi satın aldım para bitmiyor :)

aLon3AnqeL

Üye
    Konu Sahibi
Çok çok sağol, bide şu oyun içinde hile yapabilir misin
Usta inşallah olmuştur ya çok karmasık oyun bu :)

pw : aLon3AnqeL

- - - Eklendi - - -

Tablete kurdum.Sorunsuz çalışıyor.Herşeyi satın aldım para bitmiyor

Bende oyuyorum Ustam Bitince cıkıp giriyorum yine para ;)

41ultrAslan41

41ultrAslan41

Üye
:tşk:

KayraBey

KayraBey

Üye
Bende oyuyorum Ustam Bitince cıkıp giriyorum yine para ;)

Çıkıp girmeye gerek yok.İlk açıldıktan sonra alabildiğin kadar malzeme al.Para bitince oyuna başla bölümü geç bitir para tekrar tamamlanıyor.Hatta oyuna başlayınca para yine tavan yapıyor :)

aLon3AnqeL

Üye
    Konu Sahibi

Çıkıp girmeye gerek yok.İlk açıldıktan sonra alabildiğin kadar malzeme al.Para bitince oyuna başla bölümü geç bitir para tekrar tamamlanıyor.Hatta oyuna başlayınca para yine tavan yapıyor :)
aynen oyun süper bişey ama ;) Kaçınçı Bölüme gelebildin ;)

Üst Alt