Dead Ahead: Zombie Warfare v2.8.0 (Mod)

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Dead Ahead: Zombie Warfare v2.8.0 (Mod) Android 4.0 veya üzeri gerektirir. Oyunda amacınız kendi ufak çaplı ordunuzu kurarak farklı bölümlerdeki farklı türden zombiler ile savaşmak ve bölümü bitirmek. Oyunda karakterleri geliştirme imkanınız bulunuyor. Modlu bu apk dosyası ile sınırsız paraya sahip olacaksınız.İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt