Dead Trigger 2 v1.5.5 (Mod)


ANIL

ANIL

Admin
Dead Trigger 2, Android cihazlar için yayınlanan popüler zombi öldürme oyunudur. Android 4.0 ve üzeri gerektirir.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.madfingergames.deadtrigger2

Mod:
God Mode [ Zombie Attack Also Your Health Not Decrease]
-Infinite Ammo
-Instant Kill
-Rapid Fire
-Infinite painkillers (Will increase on using) You Must buy 1 pain killer in mission start]
-Money booster x1 always activated
-Money booster x1 Give You x10 Money
-You Can Attack Far Away
-High damage
-No overheat
-Auto heal always ON
-AntiBan

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra ve eren3271
eren3271

eren3271

Moderator
Bu oyunu yakın zamanda oynadım. Grafikleri mukemmel olmasa da efektlerle ile tamamliyor. Zombi ölümleri biraz daha geliştirilebilse daha iyi olurdu.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt