Into the Dead 2: Zombie Survival v1.23.1 (Mod Money/Vip)

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Into the Dead 2: Zombie Survival v1.23.1 (Mod Money/Vip)
Into the Dead 2: Zombie Survival v1.23.1 (Mod Money/Vip) dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından sevilerek oynanan bir zombi oyunudur. Oyunda sürekli olarak ileriye doğru koşan karakterimize sağa ve sola doğru yön vermemiz ve zombilere takılmadan onun ilerlemesini sağlamamız gerekiyor. Oyun içi market ile farklı silah ve eklentiler alarak daha hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Oyunda Türkçe dil desteği vardır.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: juanwlevine ve lynettestackhouse
juanwlevine

juanwlevine

Üye
Genç yaşımdan beri video oyunları oynamamıştım ve Tandy'imdeki Lounge Kertenkeleleri Ülkesinde Kings Quest ve Leisure Suit Larry'yi oynamıştım, ama hevesli bir Zombi hayranıyım ve hatta Zombie Lego'nun Etsy'de satış yapmasını sağladım Ölü Engelleme). Ameliyattan sonra biraz mola verdiğimde geçen yıl Into the Dead 2 apknite oynamaya başladım ve aşık oldum. Çoğu video oyunundan hoşlanmadığım şeylerin kontroller olduğunu düşünüyorum, çoğu el el koordinasyon seviyeme yetecek kadar doğal gözükmüyor. Ölülerin içine doğal bir arayüz kullanır, sadece ekranı eğin, karakter tepki verir ve ekrana dokunup çekersiniz. O kadar gerçekçi ki başım ağrıyorsa ya da başım dönüyorsa oynayamam! Mod için teşekkürler.