Dava sonucu uluslararası ajanslarda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Şeriatla ilgili olan benim konum değildi bu biir. Benim konum YARSAV başkanının islamı avrupaya şikayet etmesiydi.
Ayrıca ben siyasi konuları yasaklayın demedim. Bu da iki.Yasaklandıysa kurala uyarız. Ama her konuyu da zart zurt kapatırsanız, bu da bu forumun kimliğine ters düşer. Burası gayet özgür bir alan.Bu da üç.:oke:

Hatırladığım kadarıyla o haber Zaman Gazetesi'nden alınmıştı ayrıca!.. Tarafsızlığıyla ünlü bir uluslararası ajanstan değil, -billboardlara verdiği reklamlardan ve geçmişinden de rahatça anlayabileceğimiz üzere- iktidar partisine yakın olan ve bu özelliğiyle bilinen bir gazeteden!.. :) Kısacası içinde belli bir siyasi tarafın, taraflı söylemi barınmaktaydı...

Açıkçası ben forumda, içeriğinde hakaret ve +18 olmayan her tartışmanın yapılabilmesinden, her konunun açılabilmesinden yanayım ama forum kuralları ve forum yöneticilerimizin aldığı kararlarla yön bulan forum politikasının tutarlılığı gereği konunun kilitlenmesi doğruydu...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Alınan karardan dolayı mutluyum ;) Olabilecekleri daha önceden söylemiştim.Nitekimde söylediklerim çıktı.:oke:.Neyse uzatmanın anlamı yok..

saygıLar

Anıl Umut

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet uzatmaya gerek yok işin şeyi çıktı artık :pro:

Yasminozz

Yasminozz

Üye
olması gereken oldu... ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...