Darkroom Photo Editor Gallery Premium v5.8.3

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Darkroom Photo Editor Gallery, Android sürümü 4.1 ve üzeri cihazlarda kullanibileceğiniz bir görüntü düzenleme ve efekt verme uygulamasıdır. Bu uygulama ile galerinizdeki resimlerinize ücretsiz efekt ve süzgeç, çerçeve, çıkartma ekleyerek görüntülerinizi daha farklı bir hale getirebilirsiniz. 14.4 MB apk boyutu vardır.

Medya Desteği
Görüntüler: gif, jpeg, jpg, jpe, png, webp, bmp
Videolar: 3gp, 3gpp, 3g2, mp4, ts, webm, mkv
GIF: gif

WHAT'S NEW

NEW! Hide album - hide your unwanted albums out of view
Improved app share - invite your friends to use the app
Fixed notification bubble count to not increase when copying/moving files

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.


 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt