Editor Pixomatic photo editor v4.3.8 [Premium]


Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Pixomatic photo editor v4.3.8 [Premium] Android cihazlar için yayınlanmış olan fotoğraf düzenleme uygulamasıdır ve Android 6.0 ve üzeri cihazlarda çalışmaktadır Uygulamanın Premium özellikleri de açık halde gelmektedir.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

What's New:
Bugfix and stabilization.

Mod Info:
Premium features unlocked;
Disabled / Removed unwanted Permissions + Receivers and Services;
Analytics / Crashlytics disabled.
 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt