Editor PhotoDirector Photo Editor App, Picture Editor Pro v13.1.0 build 90130102 [Premium]

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
PhotoDirector Photo Editor App, Picture Editor, Android cihazlar için yayınlanan fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Android 4.4 ve üzeri gerektirir.

What's New:
Hey guys! We've just added Skin Smoother, which is a great way to get flawless skin on any of your snaps. Plus, it automatically detects your face so it's super simple to use. We've also added brand new color filters inspired by awesome vintage movies. Check out what's new now! The PhotoDirector App Team P.S. Write us a review if you enjoy using PhotoDirector, thank you!

Mod Bilgisi:
Premium features unlocked.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınızİçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve bveo1990


bveo1990

bveo1990

Üye
Teşekkürler
 
  • Beğen
Tepkiler: Yusuf_EMRE ve TheNightMare.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt