Dark Nebula Pro by najanaja

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Dark Nebula Pro by najanaja
walla pro dedik ya bilmiyom artık o kadar oldumu :) elimden geldiğince düzgün bişey yapmaya çalıştım ve nihayet bitti tabi bende bittim :) çok cıncıklı işmiş bu tema işi :) daha da yapmam heralde :) iyi yada kötü yorumları bekliyorum :) Beğenmeniz dileğiyle güle güle kullanın.

Duvarkağıdı seti için buradan.
http://www.maxicep.com/symbian-3-wa...dark-nebula-wall-pack-by-najanaja-754832.html

Widget seti için buradan.
http://www.maxicep.com/symbian-3-widget/dark-nebula-toggle-pack-by-najanaja-754835.html

Theme Features :
1. Hi quality HD wallpaper.
2. Support for belle fp1 & fp2 phone.
3. More than 700+ Third Party icons
4. New Music player albums
5. Easy to use in both portrait and landscape mood.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: AHMED..., Jın Kazama, tevley ve 4 diğerleri

yaren_dede

yaren_dede

Üye
eline sağlık dostum :)

• Beğen
Tepkiler: najanaja
CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
Olmuş olmuş süpersin abi :) yüklüyorum ;) :good:

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler :)

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
Eline sağlık kardeşim uğraştığına değdi :) çok güzel tema olmuş devamını dilerim :) emeğine sağlık :oke:

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
eline sağlık dostum :)

Rica ederim kardeşim. sence nasıl görünüyo idare edermi bari :)

- - - Eklendi - - -

Olmuş olmuş süpersin abi :) yüklüyorum ;) :good:

hele önce bi yükle umarım ikonu deişmeyen fazla bi uygulama kalmaz :) ama yeni uygulamalar deişmez onları ellemedim :)

- - - Eklendi - - -

rica ederim.

- - - Eklendi - - -

Eline sağlık kardeşim uğraştığına değdi :) çok güzel tema olmuş devamını dilerim :) emeğine sağlık :oke:

Beğenmene sewindim walla kardeşim :) ama dewamını hemen dileme mümkünse :) uzuuun bi süre temayla falan uğraşmam gayrı :) bu bana baya bi yetti :) Rica ederim.

• Beğen
Tepkiler: AHMED..., yaren_dede ve sLeepLe

ens_clk

Emeğine sağlık :tşk:

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
ön izlemelere bakınca güzel olmuş dostum daha yuklemedim ama yukleyince yine yorum atarım :)

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
birşey soracam bu klasör görünümleri ben tema değiştirince değişiyor ama üstünde icon olmuyor sizde nasıl değişiyor?

najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
birşey soracam bu klasör görünümleri ben tema değiştirince değişiyor ama üstünde icon olmuyor sizde nasıl değişiyor?

eğer klasör boşsa sadece içinde simge olmayan ana ikon olacak eğer klasörün içi doluysa bendeki gibi o küplü ikon olacak içinde. yani bu tema için soruyosan :) demek ki senin o klasör boş :)

- - - Eklendi - - -

ön izlemelere bakınca güzel olmuş dostum daha yuklemedim ama yukleyince yine yorum atarım :)

zaten önizlemeleri güzel görünen yerlerden aldım temanın geri kalanı işe yaramaz hiç bakma bile derim ben :kop:

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
RUKO

RUKO

Üye
Teşekkürler tek kelimeyle harika.

• Beğen

tolgatavli

Üye
:tşk: eline sağlık

• Beğen
tevley

tevley

Üye
:tşk:

• Beğen
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk:

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
dostum temayi yükledim güzel olmuş eline sağlık :) oyun iconlarıda tam olsa iyi olurdu ama Bu haliylede güzel :oke:

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
    Konu Sahibi

:rica:

- - - Eklendi - - -

dostum temayi yükledim güzel olmuş eline sağlık :) oyun iconlarıda tam olsa iyi olurdu ama Bu haliylede güzel :oke:

Sende beğendiysen sorun yok demektir :) rica ederim kardeşim beğenmene sewindim en azından uğraştığıma deymiş harcadığım zamana deymiş bu bana yeter. walla bulabildiğim kadar oyun ikonu yaptım saymadım ama yine en az 50 civarı oyun olması lazım. ya biraz aceleye geldi coutfeel çok baskı yaptı paylaş paylaş die :) aslında sürekli ikon araştırsam ve pc başında daha fazla zaman harcayabilseydim çok daha fazla oyun ve uygulama gömebilirdim 1-2 ay sonra paylaşıwerirdim. sonuçta temada herşey hazırdı sadece bol bol ikon hazırlanıp gömülecekti yani ben bunu 1000-1500 ikon destekli bile yapardım :)

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt