Dark Avenger v1.0.5 Mod (Free Shopping)

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Dark Avenger v1.0.5 Mod (Free Shopping)

Yenilikler:
- Fixed save data management
- Fixed Boss Raid bugs
- Fixed minor bugs

[video=youtube;W-UfUsGEAkU]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=W-UfUsGEAkU#t=0s[/video]

• Beğen
Tepkiler: serif55

brksnr

brksnr

Üye
Teşekkürler bende bunu arıyordum :)

xcemrehanx

Üye
nasıl kullanacaz yazarmısın markette alışveriş bölümü gözükmüyor sadece eşyalar alınıyor

byneo

Üye
uploaded link ölü cloudz indiremedim başka yere yüklersen sevinirim

paradox07

paradox07

Üye
oyun guzel mi hacilar?

spazmol

spazmol

Üye
oyun güzel dungeon Hunter gibi ama tek karakter var tek sıkıntı o

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Link yenilendi arkadaşlar :oke:

byneo

Üye
Free Shop Değil Sadece Altın İsteyen Eşyaları Alabiliyorsunuz Gem İsteyen Eşya Alamıyorsunuz

mirac12890

Üye
Bana gem lazım cok acilll bulabilir misiniz ve link atar mısınız?

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:tşk:

stuffalp

Üye
:tşk: Yeni versiyon çıkmış.

ArifYılmaz42

Üye
1.0.6 sürümü çıktı para hilesi ile karakterinizi kasıp itemlerini eşyaları alıp kayıt dosyasını saklayıp yeni sürümü yüklediğinizde yerine atarsanız kaldığınız yerden ve sınırsız para ile devam edebilirsiniz :D anlamayan pm atabilir yardımcı oluruz Olurda görürseniz oyundaki adım KonyaSpor :D

- - - Eklendi - - -

gem hilesi bulan varsa lütfen yardımcı olsun ayrıca

konun

Üye
ben google playde görmüştüm ve ücretsiz olarak indirdim bi deneyeyim dedim gayet güzel hoş bir oyun ama fazla oynama şansım olmuyor wifi ve oyun açıkken telefon şarjı sömürüyor denemek isteyenlere tavsiye ederim...

mirac12890

Üye
Sen kendi kariyerini atsana bende sana gemli kariyer atim..... kerme 42

saiki

saiki

Üye
banada gem lazım arkadaşlar oyundaki nickim Slay, millet tank gibi olmuş ben o kadar uğraştım normal yolla başedemedim yav.

ArifYılmaz42

Üye
ABİ FORUMDA O KADAR ANDROİDCİ VAR BİRİDE BEN AYARLARIM DEMİYO YAV :vur

mirac12890

Üye
Ya baya gem war sen at kaç lewelsin bma level lazım ayrıca bnde 250000 küsür gem war hadi bekliyorum

ArifYılmaz42

Üye
Lvl 20 gemleri nasil yaptin yav söyleyiver yarina sana özel isimli karakter kasam :d daha yeni başladim bende isimler farkli olacak

- - - Eklendi - - -

SABAH 1 SAATTE YAPTIM KASMAK O KADAR ZOR DEĞİL EN FAZLA 3 SAATE 40 YAPARIM BEN Bİ HESABI :D

Üst Alt