Dark Avenger v1.2.0 (Offline & Unlimited Coins & More)

• 14 Eylül 2013
  • 2243 Okunma
  • 15 Cevap

1. ccgg4, Wrecked ve vefk22 bunu beğendi.
  2. Paylaşım için teşekkürler hocam, online oynayabiliyor muyuz yoksa sadece offline mi?

3. bu yenı gunceleme ıle oyuna gırırmıyor oyuna gırıste atıyor cozumu felan yokmu bunun :S

4. Bende bir sorun yok hocam giriyor sizde ne gibi bir sorun oldu ?

5. Teşekkürler

6. Çok güzel bi de gem hack atabilirsen çok iyi olur.

7. 2 anncient metal icin 1 hafta kasıp ilk 100e girdim meğer boşuna kasmışım boss raid very hard moddan düşüyormuş dün 3 tane düşürdüm bugün fullerim inş. :D

8. Oyuna girmiyor yeni guncelleme gelmıs :(

9. interneti kapat oyuna gir sonra interneti aç bu şekilde güncellemeye felan takılmadan çatır çatır girersin

10. Adamlarla karsılasmadıktan snra anlamı yok oyunun :)

11. Beyler wifi acik skill acicam servera baglanilamiyor diyo :S napicaz offline apk da boss raid e felan girebiliyo shop tan item alabiliyorum skill acmiyo :S bi yardim edin

12. beyler nickiniz ne ? benimki yunus

13. RimeX benimki online da takiliyom lwl 36

14. şu an world rankingde 18.ciyim :D aslında eziktim ama legendary boxdan 2500 ataklı item çıktı :D beyler bu arada size artı basma hilesi sölim , mesela 200 taşınız var artı bascaksınız filestan dark avenger files dosyasını bi yere kopyalayın sonra artı basın eğer başarısız olursa eski dosyayla değiştirin taşlar geri gelir bu şekilde başarılı olana kadar denersiniz :D ultimate stone isteyen itemler için iyi bişey , forge stonu ultimateye merge edene kadar canımız çıkıyor : D

TheOldBros bunu beğendi.
  15. Oww bro sen baya iyisin o zaman ben oglen basladim suan 44 lwl im bekliyorum tel sarj olsun iki kere karajter actim hile denemek icin okcu fena ama yerden hep ezik item cikiyo 30 uncu bolumlerdeyim 1.2.1 de anca para hilesi calisiyo banada kutudan kafalik cikti sen bana bu oyunu ogret yaw gem felan kirmizi taslari nerden bulcaz ben 1.2.0 da lwl kasiyorum 1.2.1 de item bakiyorum

16. Bende oyuna girmeden attı arkadaşlar

Yüklüyor...
21/11/2018 - 10:35