Dark Avenger v1.2.0 (Offline & Unlimited Coins & More)

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Dark Avenger v1.2.0 (Offline & Unlimited Coins & More)

Yenilikler:
- Minor bugs fixed.

• Beğen
Tepkiler: ccgg4, Wrecked ve vefk22

FeLonieS

FeLonieS

Üye
Paylaşım için teşekkürler hocam, online oynayabiliyor muyuz yoksa sadece offline mi?

elbet012

Üye
bu yenı gunceleme ıle oyuna gırırmıyor oyuna gırıste atıyor cozumu felan yokmu bunun :S

sony experia s

sony experia s

Üye
Teşekkürler

Wrecked

Wrecked

Üye
Çok güzel bi de gem hack atabilirsen çok iyi olur.

ccgg4

Üye
2 anncient metal icin 1 hafta kasıp ilk 100e girdim meğer boşuna kasmışım boss raid very hard moddan düşüyormuş dün 3 tane düşürdüm bugün fullerim inş. :D

mustafa256

Üye
Oyuna girmiyor yeni guncelleme gelmıs :(

mustafa256

Üye
Adamlarla karsılasmadıktan snra anlamı yok oyunun :)

TheOldBros

TheOldBros

Üye
Beyler wifi acik skill acicam servera baglanilamiyor diyo :S napicaz offline apk da boss raid e felan girebiliyo shop tan item alabiliyorum skill acmiyo :S bi yardim edin

ccgg4

Üye
beyler nickiniz ne ? benimki yunus

ccgg4

Üye
şu an world rankingde 18.ciyim :D aslında eziktim ama legendary boxdan 2500 ataklı item çıktı :D beyler bu arada size artı basma hilesi sölim , mesela 200 taşınız var artı bascaksınız filestan dark avenger files dosyasını bi yere kopyalayın sonra artı basın eğer başarısız olursa eski dosyayla değiştirin taşlar geri gelir bu şekilde başarılı olana kadar denersiniz :D ultimate stone isteyen itemler için iyi bişey , forge stonu ultimateye merge edene kadar canımız çıkıyor : D

• Beğen
Tepkiler: TheOldBros
TheOldBros

TheOldBros

Üye
şu an world rankingde 18.ciyim :D aslında eziktim ama legendary boxdan 2500 ataklı item çıktı :D beyler bu arada size artı basma hilesi sölim , mesela 200 taşınız var artı bascaksınız filestan dark avenger files dosyasını bi yere kopyalayın sonra artı basın eğer başarısız olursa eski dosyayla değiştirin taşlar geri gelir bu şekilde başarılı olana kadar denersiniz :D ultimate stone isteyen itemler için iyi bişey , forge stonu ultimateye merge edene kadar canımız çıkıyor : D
Oww bro sen baya iyisin o zaman ben oglen basladim suan 44 lwl im bekliyorum tel sarj olsun iki kere karajter actim hile denemek icin okcu fena ama yerden hep ezik item cikiyo 30 uncu bolumlerdeyim 1.2.1 de anca para hilesi calisiyo banada kutudan kafalik cikti sen bana bu oyunu ogret yaw gem felan kirmizi taslari nerden bulcaz ben 1.2.0 da lwl kasiyorum 1.2.1 de item bakiyorum

arif_can

arif_can

Üye
Bende oyuna girmeden attı arkadaşlar

Üst Alt