D2000+ (N99i) Video Dönüştürücü acilll...!

Sponsorlu Bağlantılar

CW-NightMare

Üye
    Konu Sahibi
D2000+ (N99i) Video Dönüştürücü acilll...!
Selamun aleykum arkadaşlar

ben Dıgıphone D2000+ telefon aldım yani N99i gibi özellikler aynı...

Bu telefonda birsürü video dönüştürücüyle denedim ama hiçbir video çalışmadı.

Mp4 dio ama birsürü denedim olmadı bu konuda yardım ederseniz sevinirim...

Elinde dönüştürücüsü olan varsa msn adresim [email protected] dan bana ulaşabilirsiniz...

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :sn:

Selametle ///

xkadir61

xkadir61

Üye
aleykümselam.
arkadaşım forumda istemediğin kadar converter mevcut zaten. ihtiyacı olan arayıp bulur.

CW-NightMare

Üye
    Konu Sahibi
aleykümselam.
arkadaşım forumda istemediğin kadar converter mevcut zaten. ihtiyacı olan arayıp bulur.

Araştırdım zaten güzel kardeşim bulmuş oslam şu an konu açmış olmazdım bana forum kullanmayı öğretme.Forum kullanmayı emin ol çok iyi biliyorum...! :oke:

xkadir61

xkadir61

Üye
arkadaşım demekki telefonun, hiçbir formatda desteklemiyor. sen en iyisi 3gp'ye çevir, onuda oynatmazsa sen o telefonu gülegüle kullan, çinlilerede memnuniyetini iletirsin artık.
yada sana o telefonu satarken özelliklerini sayan vatandaşa git ve aynen telefonunu iade et. umarım sana garanti vermiştir.
o telefon bence ancak kendi çektiği formattaki videoyu oynatabilir. mp4'ün birkaç çeşiti daha var o formatlarda denemen lazım.
smart movie converterde olması lazım. mp4 çeşitleri, ama o proğramı kullanman için telefonda lisans kodu üretmen gerekiyor.

CW-NightMare

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım demekki telefonun, hiçbir formatda desteklemiyor. sen en iyisi 3gp'ye çevir, onuda oynatmazsa sen o telefonu gülegüle kullan, çinlilerede memnuniyetini iletirsin artık.
yada sana o telefonu satarken özelliklerini sayan vatandaşa git ve aynen telefonunu iade et. umarım sana garanti vermiştir.
o telefon bence ancak kendi çektiği formattaki videoyu oynatabilir. mp4'ün birkaç çeşiti daha var o formatlarda denemen lazım.
smart movie converterde olması lazım. mp4 çeşitleri, ama o proğramı kullanman için telefonda lisans kodu üretmen gerekiyor.

Dostum telefon çin malı değil 2 yıl garantili ve orjinal garanti belgesi dahi var N99i değil sadece özellikler aynı benim telefonum Digiphone D2000+ mutlaka buna uygun bi video converter vardır ilgilendiğin için saol Smart moive converteri deneyeyim ben ondan sonra dönerim tekrar :oke:

--------------- Ekleme ---------------

Smart movie converter normal dönüştürülmemiş videoları bile görmüyor yani işe yaramadı :S başka önerisi olan ?

Arkadaşlar yokmu çakma N99i kullanan ???? N99i ile aynı formatı destekliyor yardımlarınızı bekliyorum :S:S

schumici

schumici

Üye
o telefonlar bildiğim kadarıyla program çalıştırmıyo. çünkü hepsinin alt yapısı çin kaynaklı. bizim türk malı dediğimiz telefon bile herşeyiyle çinde aslı çin patentli telefonlardan yapılıyo. sadece görünüm ve isim değişik. yani o yüzden aradığın programı bulabileceğini sanmıyorum.

CW-NightMare

Üye
    Konu Sahibi
o telefonlar bildiğim kadarıyla program çalıştırmıyo. çünkü hepsinin alt yapısı çin kaynaklı. bizim türk malı dediğimiz telefon bile herşeyiyle çinde aslı çin patentli telefonlardan yapılıyo. sadece görünüm ve isim değişik. yani o yüzden aradığın programı bulabileceğini sanmıyorum.

Dostum programı telefona atmayacağım bilgisayarımdaki herhangi bir video yu dönüştürüp telefona atmak istiyorum yani bana video converter lazım yani telefona atmicam pc de kullancam ;) :)

yardımcı olabilecek kimse yokmu yaw bu işten iyi anlayan :S:S

zalim0612

Üye
slm bende kullanıyorum arkadaş hiç menmun deyilim program bulursan banada bildir [email protected]

slm bende d2000 kullanıyorum arkadaş hiç menmun deyilim program bulursan banada bildir [email protected]

slm arkadaşlar dıgıphone d2000 programı olan varsa haber versin

schumici

schumici

Üye
Dostum programı telefona atmayacağım bilgisayarımdaki herhangi bir video yu dönüştürüp telefona atmak istiyorum yani bana video converter lazım yani telefona atmicam pc de kullancam ;) :)
o zaman internetten total video converter isimli programı bul ve kullan birader

samsung_12

Üye
arkadaşalar bi program buldum o işi hallediyo xilisoft 3gp indirin yapıyo istediginizi ben 256 hafıza kartına 991 mb attm

emreskg

Üye
arkadaslar digiphone d2000+ video dönüstürücü buldum calıstırıyo mutluyum msn adresim [email protected] ilgilenenlere duyrulur yuppiiiiiiiiiiiii :)

srn

Üye
yaa arkiler benimde telefonum d2000 msn yüklemek istiyorum ama programı bulamıyorum acil yardım ederseniz çook sevinnirim :(

srn

Üye
kaç gün önce bi yardım istedim hala bi fikir veren yok :(

task1nn

Üye
Bu cınmalı telefona oyun yuklenmıyomu acaba

Bır bılgınız olursa msn ekleyın yeter...yorgun_seytan54@hotmaıl.com

cani1992

Üye
Arkadaşım e gir orada her türlü programı bulursun video dönüştürücüde dahil

oOoReiSoOo

Üye
bana yardım edin 50 den fazla müzik çalamıyorum :(

yakup4343

Üye
arkadaslar size bi sorum olacak best d2000 program yada oyun calıstırıyomu bilen varsa yazssın

mm_mm

mm_mm

Üye
selamun aleykum arkadaşlar

ben dıgıphone d2000+ telefon aldım yani n99i gibi özellikler aynı...

Elinde dönüştürücüsü olan varsa msn adresim [emaıl="[email protected]"][email protected][/emaıl] dan bana ulaşabilirsiniz...

Selametle ///
bunlar mp4 avi dedimiz şeylerdir yani mp4 sonusturüscü avi converter bunlar işe yaramaz bende var eve gittiğimde bunu sana yollayım ok.

Tvc (total video converter) denedinmi formatı 3gp olarak dönüştür

DOSTUM BU CONVERTER HERBİŞEYİ ÇALIŞTIRIR AMA AYNI DOSYADAN ALDIGIN VİDEOYU AYNI DOSYA İÇİNE YAZACAKSIN KOPYALAMA İŞLEMİ SIRASINDA

granit-06

Üye
Alıntı::oke:

ben dıgıphone d2000+ telefon aldım yani n99i gibi özellikler aynı...

Elinde dönüştürücüsü olan varsa msn adresim [emaıl="[email protected]"][email protected][/emaıl] dan bana ulaşabilirsiniz...

Selametle /// )

"ConvertVid" bu programı kullan ve;
Biçim: 3GP
Boyutlar: 176 X 144
Bukadar bende yaşadım aynı olayı ve halletim şimdi 1,5 GB lik filimleri bile izliyom sıkıntı yok kardeş.
SAYGILAR........................:bigstar:

D2000+ format nasıl atılıyo ve ses kodları varmı?
şimdiden teşekkürler.......