CX75 Siemens

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rahmi

Rahmi

Üye
    Konu Sahibi
CX75 Siemens
Arkadaşlar siemens cx75 cep telefonu hakkında sorun ve bilgilerimizi bir topikte toplayalım. ne dersiniz.? sayfalarda aramaktansa bir konu açılmış olur ve sayfa işgal etmemiş oluruz.

Hellmarch

Üye
Originally posted by Rahmi@Oct 17 2005, 12:46 AM
Arkadaşlar siemens cx75 cep telefonu hakkında sorun ve bilgilerimizi bir topikte toplayalım. ne dersiniz.? sayfalarda aramaktansa bir konu açılmış olur ve sayfa işgal etmemiş oluruz.
[post=192996]Quoted post[/post]​
Çok iyi olur. Bana fw lazım. Adres verebilecek olan varsa sevinirim ;)

Lion Heart

Lion Heart

Üye
Merhaba arkadaslar benim cx75imin software sürümü sw-version:05 idi. Bugün kvk ank. teknik servisine gidip bunu sw-version:12 yaptılar. Siemens bana sw-13ün çıktığını söyledi ama serviste yok. Siz hangi SW sürümlerini kullanıyorsunuz.

Bu arada site yöneticilerine sesleniyorum lütfen CX75 ile ilgili bu konuyu üst konu yapar mısınız? En azından CX75 kullananlar için bu sayfa üst konu olarak yaparsınız yeni kullanıcılarda sitemizde zorluk çekmezler.

muribbi

Üye
Originally posted by Super Serhan@oct 24 2005, 02:53 PM
Merhaba arkadaslar benim cx75imin software sürümü sw-version:05 idi. Bugün kvk ank. teknik servisine gidip bunu sw-version:12 yaptılar. Siemens bana sw-13ün çıktığını söyledi ama serviste yok. Siz hangi SW sürümlerini kullanıyorsunuz.

Bu arada site yöneticilerine sesleniyorum lütfen CX75 ile ilgili bu konuyu üst konu yapar mısınız? En azından CX75 kullananlar için bu sayfa üst konu olarak yaparsınız yeni kullanıcılarda sitemizde zorluk çekmezler.
[post=198110]Quoted post[/post]​
ne gibi fark var 5 ile 12 arasında

Lion Heart

Lion Heart

Üye
<div class='quotetop'>(muribbi &#064; Nov 17 2005, 04&#58;07 PM) [post=210506]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Originally posted by Super Serhan@Oct 24 2005, 02:53 PM

<span style="font-family:Arial">Bu arada site yöneticilerine sesleniyorum lütfen CX75 ile ilgili bu konuyu üst konu yapar mısınız? En azından CX75 kullananlar için bu sayfa üst konu olarak yaparsınız yeni kullanıcılarda sitemizde zorluk çekmezler.</span>
<div align="right">[post=198110]Quoted post[/post]</div>
ne gibi fark var 5 ile 12 arasında
[/b][/quote]
Ara yüzler biraz daha hızlı. Video&#39;yu mmc ye kaydedemiyorduk. Artık seçebiliyoruz. Birde Turkcell Messenger filanda kullanmak istiyorsan telefonun firmwareinin 12 olmasında fayda var. İstersen internet sitesinden usb data kablon varsa istersen servislerden ücretsiz yükseltebilirsin.

ilkergirgin

Üye
kardeş kabloyla nerden yukleye biliriz gerçi ben yeni aldım bakmadımama yurt dişindan birde türkçe dil destegi yok yuklene bilirmi acaba

Lion Heart

Lion Heart

Üye
<div class='quotetop'>(ilkergirgin &#064; Nov 20 2005, 10&#58;16 PM) [post=211800]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
kardeş kabloyla nerden yukleye biliriz gerçi ben yeni aldım bakmadımama yurt dişindan birde türkçe dil destegi yok yuklene bilirmi acaba
[/b][/quote]

sitesine girdiğinde sağ tarafta Firmware Update&#39;den CX75 i seeçeceksin. Daha sonra gelen sayfada Choose your phone:CX75/CX7A (CX75 seçilecek.) Variant&#39;ınıda *#06# yapıp diğer seçeneğine basarsan öğrenirsin. Daha sonra variantını da seçeceksin. Ancak elektrik kesilirse telefonun garanti kapsamı dışında kalır. Dolayısıyla en doğrusu servislere garantiden ücretsiz yükletmek. (Zaten acil dersen 4-5 saat içinde geri veriyorlar.) Bunun dışında son sürüm 12.

babahsy

Üye
video 1:30 süreyi geçmiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt