Uygulama Cwm yedek alma sorunum

Sponsorlu Bağlantılar

maymun7029

Üye
    Konu Sahibi
Cwm yedek alma sorunum
Arkadaşlar herkese merhaba. Bu mesajım bu forumdaki ilk mesajım.
Ben Xperia L üzerine cm11 kurdum gayet güzel hoş bir rom. Cwm ile backup alınırsa bunun bilgisayarda sistem imajı almak gibi herşeyi yedekleneceği söylendi ama ben backup aldım ve sonrasında cwmden restore et dediğimde sadece sistemi geri yükledi yani bana ait hiçbir detay ve yüklediğim programlar geri gelmedi.
Acaba hangi aşamada hata yaptım veya backup almada böyle mi oluyor olaylar?
Bir sorum daha olacak. kullandığım romda ayarlarda cyanogenmod güncellemeleri kısmı var güncellemeleri denetle dediğim zaman güncelleme yok diyor bu normal mi? unoffical toashan yazıyor rom detaylarımda. romun oluşturulma tarihi ise 6.ayın 20si.güncel...

canavar195

Üye
ilk konu hakkinda bilgim yok ama ikinci konuda unofficial dedigi için güncellemeleri alamazsin.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
eğer backupu sdkart (harici) a atmazsan yada pc e atmaz ise wipe data yapınca silinebilir

maymun7029

Üye
    Konu Sahibi
Fikir beyan eden arkadaşlara yorumları için çok teşekkürler.

mElih10blk

Üye
Bende de xperia l var ama bende backup dosyası yok ne olursun bana backup dosyanı yollarmısın

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bende de xperia l var ama bende backup dosyası yok ne olursun bana backup dosyanı yollarmısın
bacup dosyası her telefonun ayrı olur siz yaratmazsanız anlamı ne olur ki backup dosyası eğer dosyalarınızı yedekleyip eğer silinir ve ya kaybolursa işletim sistemi dahil her şeyi geri getirmede kullanılabilir
başkasının backupnu kurmak onun telefonundai tüm verileri bire bir kopyalamakla aynı şey dir (belki efs gibi telefona özel veriler bile kopyalanabilir güvenlik den dolayı tavsiye etmem)

Üst Alt