CUmArtesi Akşamını Sabırsızlıkla Bekliyorum...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AkSiYoN

AkSiYoN

Üye
    Konu Sahibi
CUmArtesi Akşamını Sabırsızlıkla Bekliyorum...

ibrother

ibrother

Üye
ben futbol sewmem ama pazarı ben sabırsızlıkla bekliyorum doctor who var süper dizi. CNBC-e'De . Derbi büyük olacak inşallah. Sanırım GS 'LI sin inşallah kazanırız. Bende gs'liyim. Ama fb 2.1 bizi yener diye tahmin ediyorum.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
ben futbol sewmem ama pazarı ben sabırsızlıkla bekliyorum doctor who var süper dizi. CNBC-e'De . Derbi büyük olacak inşallah. Sanırım GS 'LI sin inşallah kazanırız. Bende gs'liyim. Ama fb 2.1 bizi yener diye tahmin ediyorum.

Harbi adamsın Galatasaraylı olupta Fener bizi yener diyen başka Galatasarylı çıkmaz :yuru

AkSiYoN

AkSiYoN

Üye
    Konu Sahibi

ben bu sene yeneceğimizi düşünüyorum kadromuz çok iyi terimin 6-0 dan sonraki ilk gez gidişi kadıköye o yüzden 5enerin şansı yok :)

----------Eklendi @ 18:49:00 ---------- Yazıldı @ 18:46:08 ----------

ben bu sene yeneceğimizi düşünüyorum kadromuz çok iyi terimin 6-0 dan sonraki ilk gez gidişi kadıköye o yüzden 5enerin şansı yok :)

bu arada yukarıdaki cümlede ki ayrı gez değil kez olacak ama f yi bilerek 5 yaptım :)

ibrother

ibrother

Üye
ehlen ama bağdat belli halep belli. Zor gs'nin işi.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
bende gsliyim inşallah fair play çerçevesinde gecer ii oynayan kazansın benim tahminim berabere bitecek gibi

AkSiYoN

AkSiYoN

Üye
    Konu Sahibi

enkazcı

Üye
Bu Maçı Alacağız Başka Yolu Yok Gsliyim

greenmile

greenmile

Üye
bekle aslanım beklerken de yaslarım biryere okumuştum komikti:D

greenmile

greenmile

Üye
sen fenerden bir maçta yediğin gol sayısını tek elin parmaklarıyla gösterebiliyor musun?:ehe

AkSiYoN

AkSiYoN

Üye
    Konu Sahibi

sen fenerden bir maçta yediğin gol sayısını tek elin parmaklarıyla gösterebiliyor musun?:ehe
sen türkiye kupası, uefa kupası süper kupa nedir biliyor musun bir maçta 7 gol nasıl yenir biliyor musun hahahaa

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
iyi olan kazansın.

lolaman

lolaman

Üye

:oke:

Bu arada 7 > 6. Hatırlatma gereği duydum. :D
Kanıt varsa koy kardeşim miladı geçmiş maçın o zaman fenerbahçe daha 4 yıllık bi takımdı....Üstelik uefa kupası demişiniz çürümedimi ya o :D

Kdr05

Kdr05

Üye
Kanıt varsa koy kardeşim miladı geçmiş maçın o zaman fenerbahçe daha 4 yıllık bi takımdı....Üstelik uefa kupası demişiniz çürümedimi ya o :D

Kardeşim yenisini getirin çürüsün. Bu arada birseyin çürümesi için var olması lazım. Anladın... :oke:

AkSiYoN

AkSiYoN

Üye
    Konu Sahibi

yok daha çürümedi sizin en son aldığınız türkiye kupasının çözündüğü topraktan çıkarmışlar hammaddesini :D

lolaman

lolaman

Üye

Kardeşim yenisini getirin çürüsün. Bu arada birseyin çürümesi için var olması lazım. Anladın... :oke:
Almışsınız bir tane uefayı şaban ile ne desek olsun uefa kupamız var diyorsunuz tamam var kupanız ama genel olarak fenerbahçenin kupaları daha fazla..... :oke:

AkSiYoN

AkSiYoN

Üye
    Konu Sahibi
Almışsınız bir tane uefayı şaban ile ne desek olsun uefa kupamız var diyorsunuz tamam var kupanız ama genel olarak fenerbahçenin kupaları daha fazla..... :oke:
son türkiye kupasını hatırlamıyoruz kardeş o zamn beşikteydik uefa desen yok süper kupa desen ne gezer. Halısaha turnuvasından topladığınız kupaları saymayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt