Cui yan ice hockey

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
Cui yan ice hockey
arkadaşlar lütfen yardım edin symbian belle işletim sistemli nokia c6-01 im var
Ve Cui Yan İce Hockey diye bir oyun var sitede çok aradım bulamadım.aslında buldum ama signed değil
ve telefon hata veriyor bu oyunun signedini yada aşağıdaki linkten unsignedini signede çevirebilirmisiniz
artık opda sertifika vermiyor ve symbian signed de şöyle diyor "your sis upload failed" ve telefon hackleme konusunda helloox var ama signed değil hellocarbide programında donup kalıyor ve norton security de de quarantine listte bir şey gözükmüor lütfen yardım edinn

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
anıl saol ama forumdaki nerdeyse tüm hack yöntemlerini denedim yapamıyorum bunun bana signedi lazım

- - - Eklendi - - -

dediğim gibi symbiansigned var onlada yapamıyorum yeni üyeler yapamıyor heralde

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
fp2 bile hacklendi senin nasıl olmuyormuş :)

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
nasıl yaptığını söylermisin

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Forumda Arama Yapın Çıkar.

- - - Eklendi - - -

Forumda Arama Yapın Çıkar.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
siz signedleyip koyarsanız çok iyi olur çok zor hacklemek

najanaja

najanaja

Üye
programla genel imzaladım ama haberin olsun bazan işe yaramıyo henüz signed i yok bi dene bakalım işe yaramazsa başka çaren yok ya hackleyeceksin yada signed ı bekleyeceksin :)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Kayahan14
Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi
programla genel imzaladım ama haberin olsun bazan işe yaramıyo henüz signed i yok bi dene bakalım işe yaramazsa başka çaren yok ya hackleyeceksin yada signed ı bekleyeceksin :)

saol ama dediğin gibi işe yaramıyo ama telefonu zar zor hackleyebildim ve istediğim şeyi yükleyebiliyorum ilgin için çok saol
bide eklenti şeklinde nasıl koyduğunu söylermisin

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
saol ama dediğin gibi işe yaramıyo ama telefonu zar zor hackleyebildim ve istediğim şeyi yükleyebiliyorum ilgin için çok saol
bide eklenti şeklinde nasıl koyduğunu söylermisin

hackleyerek en doğru seçimi yapmışsın :) eklenti olayı moderatörler sana yetki veriyor anca öle yapabiliyosun onun için ise belli bi rütben ve msj ın olmalı yani senin için daha erken :)

Kayahan14

Kayahan14

Üye
    Konu Sahibi

hackleyerek en doğru seçimi yapmışsın :) eklenti olayı moderatörler sana yetki veriyor anca öle yapabiliyosun onun için ise belli bi rütben ve msj ın olmalı yani senin için daha erken :)
mesela rütbemin ne olması gerekiyor veya mesajımın kaç olması gerekiyor bu kadar merak ediyorum çünkü upload sitelerindeki gibi geçici deil kalıcı oluyor :D

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
walla onu bende tam bilmiyorum açıkçası öncelikle asıl önemli olan bol bol paylaşım yapmalısın ki bu yetkiyi sana verebilsinler. sen en güzeli mod lardan birine pm atıp detaylı bilgi al :oke:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

Admin Yetkiyi Düzenleyendir.

• Beğen
Tepkiler: Tuba
Tuba

Tuba

Üye
mesela rütbemin ne olması gerekiyor veya mesajımın kaç olması gerekiyor bu kadar merak ediyorum çünkü upload sitelerindeki gibi geçici deil kalıcı oluyor :D
Rütbeye göre eklenti hakkı verilmiyor paylaşımlarınıza bakılarak eklenti yetkisi alabilirsiniz önce bol konu açacaksınız linkleriniz ölmez moderatorler konunuzu onaylarken zaten dosyayı yüklediğiniz siteden indirip siteye eklenti şeklinde upload eder...o yönden sıkıntı yok ancak sizin paylaşımlarınız göze çarparsa ya mod ister adminden ........nickli üyeye eklenti yetkisi verilsin diye yada üye adminlere pm atıp bu yetkiyi ister :oke:

• Beğen
Tepkiler: najanaja ve Mesut Aktaş
najanaja

najanaja

Üye

Rütbeye göre eklenti hakkı verilmiyor paylaşımlarınıza bakılarak eklenti yetkisi alabilirsiniz önce bol konu açacaksınız linkleriniz ölmez moderatorler konunuzu onaylarken zaten dosyayı yüklediğiniz siteden indirip siteye eklenti şeklinde upload eder...o yönden sıkıntı yok ancak sizin paylaşımlarınız göze çarparsa ya mod ister adminden ........nickli üyeye eklenti yetkisi verilsin diye yada üye adminlere pm atıp bu yetkiyi ister :oke:

açıklama için teşekkürler ben rütbe de önemli sanıyodum deilmiş :) sonradan emin olamadım zaten dediğimden ondan 2. yorumda bol bol paylaşım yapmalısın dediydim :)

• Beğen
Tepkiler: Tuba
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt