credo tm 83 internet sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seco_can_can

seco_can_can

Üye
    Konu Sahibi
credo tm 83 internet sorunu
arkadaşlar aldığımdan beri (4aydır)çok memnunum fakat bi türlü internete giremedim msn falan yüklüyorum ama nete bağlanamıyorum kullanan bilen biri varsa bu telefonun gprs wap ayarlarını verebilirmi ?

seco_can_can

seco_can_can

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar benden başka bu sitede kullanan yokmudur ?

seco_can_can

seco_can_can

Üye
    Konu Sahibi
güncel

ademcevahir

Üye
ben internete sorunsuz bağlanıyorum msn opera her yere giriyorum şimdi sen hangi operatoru kullanıyorsun bilemem ama müşteri hizmetlerini ara internet ayarlarını göndermelerini iste telefon markasına da çin malı telefon de modelini söyleme telefonu kapayınca ayarları gönderiyorlar kaydet istediğin yere gir

seco_can_can

seco_can_can

Üye
    Konu Sahibi
ben internete sorunsuz bağlanıyorum msn opera her yere giriyorum şimdi sen hangi operatoru kullanıyorsun bilemem ama müşteri hizmetlerini ara internet ayarlarını göndermelerini iste telefon markasına da çin malı telefon de modelini söyleme telefonu kapayınca ayarları gönderiyorlar kaydet istediğin yere gir

hocam vodafone kullanıyorum müşteri hizmetlerini aradım çin malı telefon dedim model sordu söyledim ayar bulunamıyor dedi o modele nasıl iş anlamadım. ave hat denedim arkadaşın süper bağlandı içindeki kendi ayarlarınla ama vodafone ve turkcellde bağlanamadım bi türlü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt