Windows 10 Lg Tv'ye internet paylaşamama sorunu!

Sponsorlu Bağlantılar

canfes

canfes

Üye
    Konu Sahibi
Windows 10 Lg Tv'ye internet paylaşamama sorunu!
Arkadaşlar Lumia 920 de windows 10 kullanıyorum. 10.0.10586.545 sürümünü kullanıyorum. İnternet paylaşımı yaptığımda LG Tv modem olarak görüyor ama bağlandığında DNS hatası verip internete bağlanmıyor. Bu işlemi telefonlar için yaptığımda sorun yok. Belki Wp den dolayı bağlanmıyordur dedim fakat dün 8.1 yüklü bi telefondan internet paylaştığımda hemen bağlandı. Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.. Ayrıca kurulum sonrası telefonu sıfırladım bütün güncellemeleri yaptım.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ayarlarla Alakalı Bişeymi AcabA?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Telefonun ayarlarını mu kastediyorsun? Pek bi ayarı yok ne yaptıysam olmadı

mTalk'tan gönderildi
Ne Bileyim Onlarda Bayaği Bir Detay Var Paylaşırken Şifrelemeymiş Bilmem Paylaşım Çeşitleriymiş Dolu Onlara Bakmak Gerek Yada Cihazi Sıfırlayıp Tekrar DEne Olmazsa

canfes

canfes

Üye
    Konu Sahibi
Ne Bileyim Onlarda Bayaği Bir Detay Var Paylaşırken Şifrelemeymiş Bilmem Paylaşım Çeşitleriymiş Dolu Onlara Bakmak Gerek Yada Cihazi Sıfırlayıp Tekrar DEne Olmazsa
Hiç bir ayar yok olsa diğer telefonlarda veya 8.1 yüklü 620 ile bağlanmazdı. Cihazı sıfırladım. Eğer hiç bir şekilde halledemezsem 8.1 e geri dönmek zorunda kalacağım istemeye istemeye

mTalk'tan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hiç bir ayar yok olsa diğer telefonlarda veya 8.1 yüklü 620 ile bağlanmazdı. Cihazı sıfırladım. Eğer hiç bir şekilde halledemezsem 8.1 e geri dönmek zorunda kalacağım istemeye istemeye

mTalk'tan gönderildi
Microsofta Arayıp Söyle Olmazsa

• Beğen
Tepkiler: canfes
canfes

canfes

Üye
    Konu Sahibi
Sorun çözüldü çok şükür. Televizyona güncelleme geldi ve güncelleme bittikten sonra sıkıntısız bağlanıyor. [emoji5]

mTalk'tan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Sorun çözüldü çok şükür. Televizyona güncelleme geldi ve güncelleme bittikten sonra sıkıntısız bağlanıyor. [emoji5]

mTalk'tan gönderildi
Sanki LG yetkilileri bu yazılarını okudu da hemen TV'ye bi güncelleme yayınlayıp sorununu çözmüşler gibi oldu valla :)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
canfes

canfes

Üye
    Konu Sahibi
Sanki LG yetkilileri bu yazılarını okudu da hemen TV'ye bi güncelleme yayınlayıp sorununu çözmüşler gibi oldu valla :)
Valla ne olduysa oldu ama iyi oldu :). Çünkü ios vs android'de sorunsuz çalışıp wp10da çalışmaması can sıkıcıydı

mTalk'tan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: ceza87 ve Aybin.Kilic

Üst Alt