Yardım CPU Kullanımı %100 Ram %100

Sponsorlu Bağlantılar

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
CPU Kullanımı %100 Ram %100
Arkadaşlar Yardım Edin Ramde Cpu Da 100 den İnmiyor,
1-Virüs Taraması Yaptın Narton internet Secrutiy 2015 ile
2-Advanced Syestem Care İle Tarama Yaptım
3-CCleaner İle Temizleme Yaptım
4-Gereksiz Uygulamaların Tümünü Kapattım
5-Google Choreme Fazla Kullanıyor bilgisyarım 64 Bit Google Choreme İçin 64 bitlik Versiyonunu Yüklesem İşe Yararmı Bir Aralar Yüklemiştim Ama İşe Yaramadı

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Bilgisayari açma format at derim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Arka Planda Çalışan Birşey Zora Sokuyodur

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Görev yöneticisinde neyin kullandığını görebiliyor musun?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeşim görev yöneticisine girerek oradan neyin ram ve disk i doldurduğuna bakabilir misin?

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar Google Choreme 130.840 K kullanıyor Ama bu Şekilde Google Choreme nin tükettiği Kaynaklar Var
Başka Gözüme Batan Yok Zaten Google Choreme Açmayınca Bilgisayar Normal Açınca Fazla Yükselmiyor Ama Google Choreme Açınca Kapatana Kadar 100 De Kalıyorr ,Kaç Kez Sildim Yükledim Fayda Etmiyor Ram Da Aynı Şekilde 70 80 Azalmıyor Virüs Taramsı Yaptım Bildiğiniz Önerdiğiniz Başka Varsa Antivirüs Programıı Birde Onla Tarayım ??

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Ben bi ara müziğe girdiğimde %100 oluyordu. Bilgisayar kasıyordu. Müzikten çıksam bile kasıyordu. Nedenini hala bilmiyorum girsem yine olur

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Çözüm Yokmu Format Atmak İstemiyorum

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Cpuyu yüz kullanan uygulamayı kapat

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Windows kaç bit kardeşim 32? 64? Windows una göre 32 ya da 64 bit olanı yükle google chrome u sonra dene

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayarım 64 Bit Deneyim İnşallah Düzelir

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
3 gb Ram Kullanılarbiliri 2.80 gb

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
64 bit işletim sistemi kurulmaz ona kurarsan tabi ki böyle kasım kasım kasılır pc. 4 gb ram olmadığı sürece 64 bit kurulması iyi değil kardeşim. Ya ram takacaksın ya da işletim sistemini 32 bit yapacaksın kardeşim

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Bern 2. El Aldım Hp Modelini Bilmiyorum Windows 7 Ultimete Orjinal Windows Yazılımı Format Atmadım Ama Windwos 8 varsa kurmayı istiyorum 32 bitlik versioyunu kursam 32 bitemi dönüşüyor.

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Bern 2. El Aldım Hp Modelini Bilmiyorum Windows 7 Ultimete Orjinal Windows Yazılımı Format Atmadım Ama Windwos 8 varsa kurmayı istiyorum 32 bitlik versioyunu kursam 32 bitemi dönüşüyor.
Evet

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Evet kardeşim. Kesinlikle 32 bit kurmalısın 64 bit sistemi çok zorlar bu halde

erdemrmzn

erdemrmzn

Üye
Her ne kadar 64 bit olsa da sistem kesinlikle %100 kullanmaz, virüs vardır ve bence formattan önce combofix programı ile tarama yap etkili bir programdır antivirüslere benzemez

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Her ne kadar 64 bit olsa da sistem kesinlikle %100 kullanmaz, virüs vardır ve bence formattan önce combofix programı ile tarama yap etkili bir programdır antivirüslere benzemez
Direk format atarken c yi tamamen silip yüklese daha iyi olur bence

0MG90

0MG90

Üye
8.1 Pro 32bit kur

Üst Alt