[ÇÖZÜLDÜ] PC' den az ses geliyor (bi önceki formata göre)

Sponsorlu Bağlantılar

Scofield™

Scofield™

Üye
[ÇÖZÜLDÜ] PC' den az ses geliyor (bi önceki formata göre)
Sorunum çözülmüş bulunmaktadır moderatörleden konuyu Çöp kutusuna taşımasını rica ediyorum yardım eden arkadaşlara çok teşekkür ediyorum...

:nazar::maxicep::maxicep::nazar:

:tşk::tşk:

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
konuyu yeni gördüm kendi fikrimi söyleyeyim attıgın işletim sisitemi outo driver varsa ses sürücüsünün codec lerini eksik atmıştır güncel driver kullanmanı öneririm... daha sonra başlat cubuğu ses simgesine sag tıklayıp ses denetimini açıp çubukları kontrol et. kimse birşey çalamaz merak etme dahili bir bileşen olduğu için olmaz

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Hayır donanımsal değil.Varsayılan arabirim frekansını desteklemiyordur.Ses sürücüsünü kaldır ve yeni versiyonunu netten indirip yükle.DirectX in destekleyen son versiyonunu ya da varsa güncellemelerini de al.

Scofield™

Scofield™

Üye
Beyler yardımlarınız için çok teşekkür ederim fakat nasıl güncelleyeceğimi bilmiyorum bi önceki formatta saat gösteren sağ en alt köşede mavi SoundMax işareti vardı o şimdi yok onu mu yükleyeceğim acaba...?

Scofield™

Scofield™

Üye
Lütfen beyler yardımlarınızı bekliyorum...

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Lütfen beyler yardımlarınızı bekliyorum...

anlaşılan hala aynı çözememişşin ses kartı driver'i yüklenmemiş format attığın yer sade işletim sistemi yükleyince eksik kalmış önerim şu mevcut bilgisayarının yanında verilen ana kart cd si varsa takıp soundmax, realtek, neyse onu yükle sürücün yüklenmiş olur. cd yoksa google,de drivermagic aratıp bul. pc yükleyip tarattır bulunca ses kartını netten indirip yükle kendisi de indiriyor zaten.. forum kurallarına aykırı değil ise ana kart isim modelini söyle gerekli driver linkini yollarım sana

buroplus

buroplus

Üye
Tahminime göre ses kartın Realtek AC 97 Driverı burdan indirebilirsin :

Scofield™

Scofield™

Üye
anlaşılan hala aynı çözememişşin ses kartı driver'i yüklenmemiş format attığın yer sade işletim sistemi yükleyince eksik kalmış önerim şu mevcut bilgisayarının yanında verilen ana kart cd si varsa takıp soundmax, realtek, neyse onu yükle sürücün yüklenmiş olur. cd yoksa google,de drivermagic aratıp bul. pc yükleyip tarattır bulunca ses kartını netten indirip yükle kendisi de indiriyor zaten.. forum kurallarına aykırı değil ise ana kart isim modelini söyle gerekli driver linkini yollarım sana

Sağolasın kardeşim hemen yükleyip deneyeceğim...:oke:

bayciwan kardeşimin verdiği program işe yaramazsa seninkini denerim kardeş sağol...:oke:

--------------- Ekleme ---------------

Hacım verdiğin linkte obje buraya taşındı diyor ve aynı linke yönlendiriyor lütfen tam linki verebilirmisin? aslında bende indiririmde ne olur ne olmaz indirirken tam aradığımı indireyim diyorum...

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
kardeş istediğin dosya bu olsa gerek realtek değil linki veriyorum direk indir kur olmazsa pc açılışında bana ana kartın ismini not edip ver bulurum büyük ihtimal bu olur dene. <<

Scofield™

Scofield™

Üye
kardeş istediğin dosya bu olsa gerek realtek değil linki veriyorum direk indir kur olmazsa pc açılışında bana ana kartın ismini not edip ver bulurum büyük ihtimal bu olur dene. <<

Tamam kardeş Ö.M den mesajını aldım...:oke:

buroplus

buroplus

Üye
Mesajını yeni gördüm linki tekrar istersen veriyim

buroplus

buroplus

Üye
Birşey deil Yardımcı olamadığım için özür dilerim