[ÇÖZÜLDÜ]Note 2 Kulaklik cızırtı sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

vaterfa

vaterfa

Üye
    Konu Sahibi
[ÇÖZÜLDÜ]Note 2 Kulaklik cızırtı sorunu
Herkese iyi aksamlar kulakliktan dinlerken ses asiri cizirtili ve kisi bi sekilde geliyor. Onceler jakin icinde kulaklik saga sola cevirince duzeliyordu fakat daha sonra tamamen gitti. 2 3 ay once bu sorunum daha hafifti jaki degisitirince duzelmemisti bugun yeni bi jak alip degistirdim sorun hala devam ediyor. Farkli kulakliklarda da sorun ayni, muzik cizirtili halde calarken dahili sesle birlikte ekran kaydi yapip sonra hoparlorden dinledigimde sesin o an net bi sekilde oynatildigini duyuyorum. Daha once bu sekilde bi sorun yasayan nasil cozulur veya problem sundan dolayi oluyordur diyenlerden cevaplari bekliyorum.

MaxipmaN

Üye
anakartını incelemedim note2nin ama jackın yakınlarındaki lehimler falan oksitlenmiş olabilir mi? böyle bir fikir geldi aklıma.

vaterfa

vaterfa

Üye
    Konu Sahibi
anakartını incelemedim note2nin ama jackın yakınlarındaki lehimler falan oksitlenmiş olabilir mi? böyle bir fikir geldi aklıma.
acip baktigimda herhangi bi problem goremedim ama tekrar bakicam

vaterfa

vaterfa

Üye
    Konu Sahibi
bi kac telefoncuya ugrayip aklimda donanimsal oldugu dusuncesini de bi nevi teyit ettirdikten ve ses entegresinin degisimi yapilacagini ogrendikten sonra ses entegresinin anakart uzerindeki yerini ogrenip uzerine baski yapmayi denedim ve sonuc basariliydi ve ses gayet guzel bir sekilde geliyordu. bunun uzerine entegrenin uzerine sicak silikon akitip kasa tarafindan sikistirilmasini sagladim. su anlik bi sorun gorunmuyor, insallah cozulmustur.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

Üst Alt