lif konusunda bi kac sorum var :(

Sponsorlu Bağlantılar

by-pegasus

Üye
    Konu Sahibi
lif konusunda bi kac sorum var :(
merhaba sayin maxicep halki
ben 2 gun once lise nin koridorlarinda kantin sirasina yetisebilmek icin amansiz bir mucadeleye girdim.
lakin tam 240 km hizla koridorun saga dogru donen merdiveninden asagiya inmeye kalkisinca bi anda savurma ve bi kac kaza siyrigi atlattim derken sanki saha kalkmis bir mustang gibi hizlaniyodum hooopp sol ayak yan donmesinmi amaann tanrim.
o anki catircutur sesi kulagimin derinliklerine kadar geldi ve baktigimda ayak tabanim bana dogru donmus bi vaziyette burkulmustu.
ve hemen ayaga kalktim ve hafif sekleye sekleye kantinden alacagimi alip karnimi doyurup ciktim ama bi sorun vardi.
cok acaip bi sekilde titriyordum sanki masaj koltuklari gibi titriyordum bi daha ayaga kalkmaya calistigimda bu sefer ayagimin pert oldugunu anladim ama bisey yapamadim acilen doktora gittik ve cekilen fiome gore ayagimin tabani alciya alindi hemen ertesi gun ortopediye gittik.
ve cekilen film lere gore ayaktaki lif im yirtilmis ve hafifcecik catlak varmis. ve yine alciya alindi yani alci degisti. 3 hafta alcida kalacakmis.
ama bi kac sorum olacak.

1. simdi bi kac yerde arastirdigima gore bağ ile lif ayni seymi ?

2. benim lif im sadece yirtilmis kopuk yok ama bi kac yerde ameliyatsiz asla iyilesmez diyorlar ?

3. hadi iyilesti diyelim eskisi gibi yuksek suratlere ulasabilirmiyim yada sonradan agri aci cekermiyim ?

aramizda boyle olayi yasayan arkadaslar varsa bi kac anlatim yapabilirler.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
1. doktor
2. doktor
3. doktor

Üst Alt