[ÇÖZÜLDÜ] Dvd'leri Çevirmiyor Yardım :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alisspim

alisspim

Üye
    Konu Sahibi
[ÇÖZÜLDÜ] Dvd'leri Çevirmiyor Yardım :(
Merhaba, şu birkaç gündür bilgisayarımda DVD oynatmak istiyorum. Bilgisayarı alalı daha 1 sene luyor ve güzel de bakıyorum. Sık sık dvd de açmıyorum. Son zamanlarda açmaya başladım ama o zaman çalıştırıyordu. Ara sıra o zaman da çalıştırmıyordu ama birkaç kere deneyince oluyordu. Ama şu günlerde 5 kere deniyorum olmuyor. CD de açıyor ama bazılarını içi boş gösteriyor.

Bilgisayarım Casper Nirvana.

Lütfen sorunumu dikkatli okuduktan sonra cevap verin.

• Ne yapmam gerekir, kendi kendine düzelir mi? Yoksa servise mi götürmem gerekir?
  • Yenisi ne kadara patlar? Veya tamiri ne kadar olur?

Şimdiden teşekkürler.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
arkadasım dvdromun optık gozu bozulmus..
En kısa ve temız yontem yenısını almak. :oke:
50-60 TL fıyatı var

alisspim

alisspim

Üye
    Konu Sahibi
ya, ama bişey de yapmadım yani :ağlarım: silsem felan yine de olmaz mı pc ye bile henüz format atmadım şükür.
bu arada optik göz neresi :hmmm

sametalbayrak

sametalbayrak

Üye
Ben casper almayın dediğimde millet yahu ne olacak sonuçta onun içindeki işlemcide intel sony içindekide .

Ama bilemiyorum 3 casper geçti elimden 2 masa üstü 1 laptop bi tanesi 1 ay dayandı cd okuyucu diğeri 3 ay diğeri 8 ay .

Ben anlamıyorum kronik sorun galiba tövbe ettim caspere elimi sürmem .

Muhtemelena rkadaşın dediği gibi göz bozulmuştur . silip tekrar dene . ama değişmesi şart.

alisspim

alisspim

Üye
    Konu Sahibi
hiç rom bölümünü silmek de aklıma gelmemişti saol :ehe ne kadar da pismişim kullanmaya kullanmaya tozlanmış heralde :d: sildim denedim de açtı bir dvd'yi şükür:oke: bundan sonra hergün sileceğim ama Allah'ım lütfen daha sorun olmasın lütfen :alkis bu arada yorumun için :tşk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt