{ÇÖZÜLDÜ}Bu Bilgisayar Windows 7 ' yi Kaldırır mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Flash belleğin, taşınabilir hard diskin yok mu onlara yedekle? Yoksa OneDrive, Yandex.Disk hesabı aç bulut hesaba yükle.
Oralarda kesin kaybolmaz değil mi ve güvenilir olduğundan emin misiniz ? (flaş bellek var ama yedeklenecek dosya 40GB)

0MG90

0MG90

Üye
Oralarda kesin kaybolmaz değil mi ve güvenilir olduğundan emin misiniz ? (flaş bellek var ama yedeklenecek dosya 40GB)
Bir şey olmaz. 40GB'sa yüklemesi uzun sürer. Flash bellek alsana 64GB artık ucuz onlar.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bir de benim resimler D de yüksletme D yi de mi Siler C yi mi siler sadece . C ise sorun yok zaten

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yükseltme yapma. Direk format at.
Format atınca da normal olarak siliniyor her şey.
Formatı daha 2 gün önce attım ben XP den kurtulmak istiyorum artık . Malum Microsoft desteği kesti ve birçok XP ye has hatalar mevcut . Bunlardan bıkkınlık geldiği için bu işe kalkıştım zaten :D
Sonuç nedir ? Yükseltme D ' yi siler mi silmez mi ?

The Pancar

The Pancar

Üye
Formatı daha 2 gün önce attım ben XP den kurtulmak istiyorum artık . Malum Microsoft desteği kesti ve birçok XP ye has hatalar mevcut . Bunlardan bıkkınlık geldiği için bu işe kalkıştım zaten :D
Sonuç nedir ? Yükseltme D ' yi siler mi silmez mi ?
1 GB ram ile o sisteme ne win7 nede 10 yüklerim.İnternette uygun fiyatlı ramler var, anakartın desteklediği mhz değerine ve ddr2 veya ddr3 olduğuna dikkat ederek takviye yap. Kingston tercih ederim.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
1 GB ram ile o sisteme ne win7 nede 10 yüklerim.İnternette uygun fiyatlı ramler var, anakartın desteklediği mhz değerine ve ddr2 veya ddr3 olduğuna dikkat ederek takviye yap. Kingston tercih ederim.
Öneri için teşekkürler . Ram 3GB vardı bunda ancak küçükken götürdüğüm bilgisayarcı format atarken 2 ramı da alıp yerine 1 tane 1GB kingston takmış , ekran kartını değiştirmiş vs. tabi ben bu işleri çok sonra öğrenip uyandım da iş işten geçti :D neyse çok konuştum da ben yükseltmeyi geçtim şimdi D yi siliyor mu bi cevap veren çıksa :D

The Pancar

The Pancar

Üye
Silmez

0MG90

0MG90

Üye
Öneri için teşekkürler . Ram 3GB vardı bunda ancak küçükken götürdüğüm bilgisayarcı format atarken 2 ramı da alıp yerine 1 tane 1GB kingston takmış , ekran kartını değiştirmiş vs. tabi ben bu işleri çok sonra öğrenip uyandım da iş işten geçti :D neyse çok konuştum da ben yükseltmeyi geçtim şimdi D yi siliyor mu bi cevap veren çıksa :D
Dedim ya silmez diye
Kaç kere yazıcam ?

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Son bir soru :) Yükseltecek olursam 8.1 e çıkartiyim kendi mi yükseltsin yoksa win 10 iso sunu mu indiriyim direk
Dedim ya silmez diye
Kaç kere yazıcam ?
Görmedim yaw kızma :D

0MG90

0MG90

Üye
Son bir soru :) Yükseltecek olursam 8.1 e çıkartiyim kendi mi yükseltsin yoksa win 10 iso sunu mu indiriyim direk

Görmedim yaw kızma :D
Windows 10 iso'yla format at direk

Ram düşük olmasında da bir şey olmaz, Windows 10 akıcı çalışıyor

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Ram alırken ddr3 felan dedi arkadaş onları ben nerden anlayacağım ? aynı ramden alsam yeter mi 2GB oluyor :?
Format sistemi Win XP ye attığım formatla aynı mı olur ?

The Pancar

The Pancar

Üye
Ram alırken ddr3 felan dedi arkadaş onları ben nerden anlayacağım ? aynı ramden alsam yeter mi 2GB oluyor :?
Format sistemi Win XP ye attığım formatla aynı mı olur ?
Anakartın modelini öğren ve internette araştır özelliklerini
Anakartın modelini öğren ve internette araştır özelliklerini
Desteklediği en büyük mhz değerini de bilmelisin.Senin aldığın ram 1600mhz'dir ama anakartın en yüksek 800mhz destekler bu durumda ya ram çalışmayacaktır ya da 1600 mhz sadece 800 ünü kullanacaktır.

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Tekrar sorayım @0MG90 format at yükseltme demişsin format sistemi XP ile aynı mı ?
tamam çözdüm aynı mantıkmış :D teşekkürler herkese . Bir de pancar abi ram almada yardımcı olurmusun bana pm den :)
Yeni bir sorun ile karşınızdayım :) ya DVD ye yazdırdım isoyu boot menü ayarı da tamam fakat kurulum için bir tuşa basın ekranı gelmedi , bilgisayarı açıp otomatik kullan dedigimde iae bu geçerli bir Win32 uygulaması değil diyor

furyzer0

furyzer0

Üye

Gerek yok windows 7 den sonra flash beşllekler ram olarak kullabılabiliyor

Sent from mTalk using lumia950

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Abi sorun nedir win10 setubunu ne flaştan ne DVD den görmüyor bilgisayar açıkken de geçerli bir win32 uygulaması değil diyor

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Bilgisayarınızda Windows 7 çalıştırmak istiyorsanız aşağıdakiler gereklidir:
Windows 7 için sistem gereksinimleri bu şekilde

• 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı 32 bit (x86) ya da 64 bit (x64) işlemci*

• 1 gigabayt (GB) RAM (32 bit) veya 2 GB RAM (64 bit)

• 16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit) kullanılabilir sabit disk alanı

• WDDM 1.0 veya üzeri sürücüye sahip DirectX 9 grafik cihazı
    :O onu kasmadan sorunsuz kaldırır mı ?
    evet,belki olabilir:)
    imkânın varsa Rami 2-4 GB yapmanı öneririm:) @tuna200

Üst Alt