CorePlayer 1.20 Turkce son sürüm [ yeni ]

Sponsorlu Bağlantılar

.::Burgess::.

.::Burgess::.

Üye
Core Player'i uzun zamandır kullanıyordum fakat ufak tefek sorunlar yaşattı bakalım neyse bi daha deneyelim :) Teşekkürler Çilekeş :)

--------------- Ekleme ---------------

mrb siteye yeni üye oldum geçen gün hp 514 aldım malesef pda cahiliyim arkadaşlar programı cebe attim bilgisayarla pda yı eşitledim fakat programı pda da tıklayınca açmıyor dolayısıyla kuramadım acaba bana adım adım anlatabilir misiniz lütfen

Dostum içinde bulunmuş oldugun bölüm S60 Kamera, Resim, Video Uygulamaları bu bölümde işine yarayabilecek hiçbirşey bulamazsın Anasayfadan sana göre olan bölüme gitmeni tavsiye ederim...
Nokia: 3230 - 6600 - 7610 - 6630 - N70 bölümü kısacası :naughty:

diablo_ercan

Üye
saol güzel paylaşım

cilgin tankci

Üye
helal be ne programlar yapıyorsunuz.

yahoman

yahoman

Üye
eline saglik güzel birseye benziyor

berkek

berkek

Üye
sagoalll

esgalinde

Üye
imei ne aga ya ben biraz acemiyim de

mardinlix47

Üye
:yuruteşekür elline sağlık

south

Üye
çok teşekkürler ÇİLEKEŞ e saygılarımı sunarım...

kazzem

Üye
emeğine sağlık kardeş

mehmet2763

Üye
core plyaer ben inlizcesi var telefonum nokia n73 çalışıyor ama türkçesini yükledim deseklemiyor diyor sorun nerdeolabilir

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
core plyaer ben inlizcesi var telefonum nokia n73 çalışıyor ama türkçesini yükledim deseklemiyor diyor sorun nerdeolabilir

n73 için diğer bölümdekiler burası s60 n73 ise s9.1 3rd dir..
.

karamurat760

karamurat760

Üye
paylaşım için sagol ama ****** istiyor

com_angel

com_angel

Üye
ellerine sağlık teşekkür ederim.

asametdrl

Üye
tsk

asker47

Üye
elina sağlık kardeş..........

_hakkı_

Üye
kardes bunun icin converter lazımmı vmv videosunu direk atsak hafıza kartına bu programda videoyu izleyebilirmiyim yoksa videoyu once convertirle cevirip sonra hafıza kartına atmamız mı lazım
bende 6600 kullanıyorum dix player var bende ama converterle aviye cevirdigim videolar donuyor varsa bi converter
İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM ARKADASLAR

YARDIM BEKLİYRUM____!

gazel77

gazel77

Üye
pro harika dostum emeğine sağlık
:oke:

Üst Alt