Core Player v1.1.2 Türkçe [Son Sürüm+Açıklamalı+Resimli]

Sponsorlu Bağlantılar

ByMobil

ByMobil

Üye
    Konu Sahibi
Core Player v1.1.2 Türkçe [Son Sürüm+Açıklamalı+Resimli]

Fixed hakkında:

Galarideki resimleri açmak istediğimizde program hata veriyordu bu sorun ortadan kalktı.Artık sorunsuz kullanabilirsiniz ...

Programın Desteklediği Formatlar (Codec) ;
.
.
Ses Formatları ;
.
MP3, AAC, MKA, WMA, WAV, OGG, Speex, WAVPACK, FLAC, MPC, AMR, ADPCM, ALaw, MuLaw ve Midi
.
Video Formatları :
.
H.264 (AVC), MKV, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 part 2 (ASP), DivX, XviD, WMV+, MJPEG + Matroska, TS, PS, 3GPP, AMR, MOV, AVI, MPEG-4, NSV,Mp4

Programın Başlıca Özellikleri ;
.
- İleri - Geri Sarma
- Ekran Boyut Ayarlama
- Zoom Yapabilme (%'likli)
- Ekran Tipi Seçebilme ( 4:3,16:4)
- AltYazı Desteği
- Ses Ayarı
- Ekolayzer Desteği
- Video Hız Ayarı (%'lik li )
- Detaylı Bilgi Gösterimi (Sanatçı , Yıl , Süre vs.)
- Kısayol Tuş Ayarları
- Renk Ayarı

+ 8 dil (Menu > Tools > Preferences > Language page) yolunu takip ederek istediğiniz dili seçebilirsiniz;
.
English , French , Turkish , Russian ,Chinese S ,Japanese ,German , Bulgarian

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Wikileaks11, Kirmizi Ari, cebimci ve 100 diğerleri

cafer67

Üye
eyvallah kardeşim elıne saglık benden sana rep bana yarayan program cok sagol ıyı forumlar

ATOM5

Üye
teşekkürler dostum

oleyes

Üye
ya bısey sorcampardon benım telım n73 ve bu sıteden ındırdıgım her seyın uzantısı sıs fakat tel bu formatı desteklemıyor nhe yapmam gerekıyor???

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
paylaşım için teşekkürler kardeş...:oke:

• Beğen
Tepkiler: ail1234567890
ByMobil

ByMobil

Üye
    Konu Sahibi
ya bısey sorcampardon benım telım n73 ve bu sıteden ındırdıgım her seyın uzantısı sıs fakat tel bu formatı desteklemıyor nhe yapmam gerekıyor???

arkadaşım senin telefonun "Telefon bu formatı desteklemiyor" demesi normal. Çünkü senin telefonunun işletim sistemi Symbian 9.* serisi. Bu bölüm Symbian 6-7-8 bölümü. senin telefonunun bölümü; Symbian 9.1(S60 3rd) forum bölümüdür. Telefonuna ordan uygun programları vs. bulabilirsin. :oke:

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
arkadaşım senin telefonun "Telefon bu formatı desteklemiyor" demesi normal. Çünkü senin telefonunun işletim sistemi Symbian 9.* serisi. Bu bölüm Symbian 6-7-8 bölümü. senin telefonunun bölümü; Symbian 9.1(S60 3rd) forum bölümüdür. Telefonuna ordan uygun programları vs. bulabilirsin. :oke:

dediklerini bende yazdım ama okumadan soru yazıyorlar aslında anasayfada destekleyen modeller verilmiş

ByMobil

ByMobil

Üye
    Konu Sahibi
evet gerçekten herkes hazırcı olmuş oysa biraz açıklamaları okusalar herşeyin cevabını bulabilecekler.

tamarotti

Üye
tşk

__Midas__

__Midas__

Üye
Teşekkürler hocam,,

• Beğen
Tepkiler: antu32

dsayli

Üye
Çok sağol kardeş.

ByMobil

ByMobil

Üye
    Konu Sahibi
SizLer saoLun güLe güLe kuLLanın ;)

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
teşekkürler

sherenclup

sherenclup

Üye
eyvallah dostum.....

gozelonaze

gozelonaze

Üye
sago kardeş ellerine sağlık

sameet

Üye
arkadaslar bende n72 var , prg da mpg acıyo yasıyoo ama ben nasıl accam mpeg dosyayı hıc kaydetmıyo benım tel yardımcı olursanızsevınırım :)

eko1700

Üye
ya arkadasım bu player 6600 da ses vermıyor bende smart movıe denedım on numara en kralı smart movie

DragonTR

Üye
.FLV uzantilarini Bulamiyor

Teşekkürler .

ByMobil

ByMobil

Üye
    Konu Sahibi
dragon .FLV uzantılarını bulamaması normal çünkü flash videoları desteklemiyor. Desteklediği video formatlarını ilk mesajda belirttim.

• Beğen
Tepkiler: xerdox

Üst Alt