çoraplarım yırtık yardım

Sponsorlu Bağlantılar

yumurta kabuğu

yumurta kabuğu

Üye
    Konu Sahibi
çoraplarım yırtık yardım
merhaba arkadaşlar. sitenin tasarımı çok güzel olmuş bunu öncelikle belirtmek istiyorum. uzun süredir siteye giriş yapamıyordum. bunun nedeni babamın internet bağlantısını kapatması oldu. internet kapandığından beri hayatım karardı. dünyanın en mutsuz insanı ben oldum adeta. şu anda çok sevdiğim ve benim gibi asosyal olan arkadaşımın bilgisayarından yazıyorum. arkadaşımın evine girerken aklıma acaba çoraplarım yırtık mıydı sorusu geldi? ama içeri girmek zorundaydım, çünkü çok anormal bir tavır takınırdım kapıda uzun süreli bekleseydim. ayakkabılarımı çıkarttım ve içeriye adımımı attım. odasına gittik hemen. koltuğa oturdum ve o an hemen çoraplarımın altına baktım ne göreyim? yırtık çoraplarımı giymişim. beynimden vurulmuşa döndüm. şu anda arkadaşım umarım yırtık çoraplarımı farketmemiştir. eğer görürse onunla ilişkim bitebilir ve yine yalnız bir insan olurum. babamı nasıl ikna edebilirim arkadaşlar? internetsiz bir hiçim bunu biliyor ve böyle bir şey uyguluyor olacak iş değil. sizce intihar etmeli miyim?

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS., Burak Altun, -Akıncı ve 2 diğerleri

corchy

corchy

Üye
sakamısın ya at ve yenısını al :D

Kral 63

Kral 63

Üye
yanında yedek götür sende:ehe

saynars

saynars

Üye
Kesinlikle intihar et,bu durumun dönüşü yok :ehe

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun
Samsun55''

Samsun55''

Üye
:hmmm

Burak

Üye

1.çorabın yırtık diye seninle küsen dost dost değildir. hatta ondan arkadaşda olmaz.
2.interneti yaşam için şartmış gibi görme.
3.arkadaşın fark etmiş ve sana herhangi bir tepki vermemişte sevinmen gerek seni dostu olarak görüyor.senin kusurlarınla dalga geçmiyor.
4.madem o dostunda senin kafadan ve internet olanagıda var internetten ''asosyal kişilikten nasıl kurtulurum ?'' diye bir arat. ve sonuclara göre hareket et.
5.intihar etmeyi gerektiren bir durum yok. ama illaki kafaya koyduysan yüksek biyerler tam sana göre...

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS., Burak Altun, PureFood ve 2 diğerleri
yumurta kabuğu

yumurta kabuğu

Üye
    Konu Sahibi

1.çorabın yırtık diye seninle küsen dost dost değildir. hatta ondan arkadaşda olmaz.
3.arkadaşın fark etmiş ve sana herhangi bir tepki vermemişte sevinmen gerek seni dostu olarak görüyor.senin kusurlarınla dalga geçmiyor.
4.madem o dostunda senin kafadan ve internet olanagıda var internetten ''asosyal kişilikten nasıl kurtulurum ?'' diye bir arat. ve sonuclara göre hareket et.
5.intihar etmeyi gerektiren bir durum yok. ama illaki kafaya koyduysan yüksek biyerler tam sana göre...
teşekkür ederim. bunları değerlendireceğim.

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun

Burak

Üye
teşekkür ederim. bunları değerlendireceğim.
sana daha önce çok nasihat ettimde sen pek kulak asmıyorsun söylediklerime.
kafanda bişeyler kurmuşsun ve onları dolandırıp duruyorsun aynı eksen içerisinde.

saynars

saynars

Üye

Cevabınıza çok güldüm :d: Adam sizinle resmen dalga geçiyor siz adamı ciddiye alıyorsunuz.Kim bilir arkadaşıyla bilgisayarın başına geçip yazdılar bunları :hmmm

Burak

Üye
Cevabınıza çok güldüm :d: Adam sizinle resmen dalga geçiyor siz adamı ciddiye alıyorsunuz.Kim bilir arkadaşıyla bilgisayarın başına geçip yazdılar bunları :hmmm

bu kişi tanıdık. daha önce bu tür şeyler çok yazdı. yok donum kayıp yok pantolonum ıslandı yok otobüste kustum vs vs.
ilk baslarda bende dalga geçiyordumda sonra dedim bir sorunu var kesinlikle. yardımcı olucak şeyler yazdım. gerçi aldırmıyor pek ne dediğimize.
soruyor ama dinlemiyor. olsun büyüklük bizde kalsın :cool :)

• Beğen
Tepkiler: Reşwan ve Revengeful
Samsun55''

Samsun55''

Üye
bence hiç bi sorunu yok kendi çapında eğleniyo :ehe

• Beğen
Tepkiler: Burak

Burak

Üye
:zuhaha:

olabilir bak :hmmm

saynars

saynars

Üye
Olabiliri bırak kesin öyle.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Kaçıncı katta oturuyorsun ?

Necmati

Necmati

Üye
Bu adama hep kanıyoruz yaaa :hmmm

Acaba İntihar etmelimiyiz ?

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici

• Beğen
Tepkiler: Kobra_FighterTR ve Necmati

Burak

Üye
kanka boğaz köprüsünde bulusalım.

• Beğen
Tepkiler: Necmati

Burak

Üye

kanka bizim Sapphire'den atlıyalım 236 metre Türkiye'nin en yüksek binası ..
Daha seksi olur bence :hmmm

basın mensupları filanda olsun ama. yumurta kabuguna selam göndermek istiyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Necmati

Üst Alt