Command & Conquer Generals 2'den ilk görseller ve video

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fullwar

fullwar

Üye
    Konu Sahibi
Command & Conquer Generals 2'den ilk görseller ve video
Ben dahil birçok strateji severin severek oynadığı Generals'in devam oyununun gelmesi kaçınılmazdı. Henüz resmen olmasada birçok yerde bu görsellere ve videoya rastlamak mümkün. Haberi IGN'ninde sayfasında vermesi aslında bu ihtimali gerçeğe yaklaştırıyor. Bilindiği üzere seriyi 4 ana başlıkta değerlendirebiliriz. Command & Conquer (C&C) serisi (C&C, C&C The Covert Operations, C&C Sole Survivor), C&C Red Alert serisi (Red Alert 1-2, Red Alert Yuri' Revenge, Red Alert 3, Red Alert 3 Uprising), C&C Tiberian serisi (C&C Tiberian Sun, C&C Tiberian Sun Firestorm, C&C 3 Tiberium Wars, C&C3 Kane's Wrath, C&C 4 Tiberian Twilight) ve Generals serileridir (C&C Generals, C&C Generals Zero Hour). C&C Renegade'i hiç katmıyorum serinin ilk (ve son) FPS denemesiydi ve berbat bir oyundu. Geçtiğimiz dönemde Tiberium Wars ve Red Alert 3 ile atak yapan seride aslında Generals 2'nin gelmesi kaçınılmazdı ve haberi duyan C&C fanatikleri heyecanlandı. Ama bu heyecanları hemen söndü çünkü IGN'de yazan tarihe göre oyun 2013'te çıkacak. Videonun gerçekliğini bilmiyorum ama oyunu EA'e bağlı Bioware firmasının Victory departmanı yapıyor. İşin içinde Bioware varsa ufak çapta bir başyapıt görme umudumuzda var demektir. Umarım beklentiler sonuçsuz kalmaz ve çok sağlam bir oyun yaparlar. Beklemedeyiz.

• Beğen
Tepkiler: XpressMusıcs

coolasker54

coolasker54

Üye
İnşallah inşallah.

2013 değilde 12 de gelir o gelir 1 ocak 2012 inş. :ehe

cengizx1

cengizx1

Üye
guzel oyuna benzıyo

XpressMusıcs

XpressMusıcs

Üye
Güzelin üstünde bir oyun bide zero hour indrcem de sağlam bi site biliyorsan paylaşırmsıın

----------Eklendi @ 22:01:41 ---------- Yazıldı @ 22:01:22 ----------

Bide yeni ülkeler olcakmı

dogukandurak

dogukandurak

Üye
Yaw 2013 ne yah yarın çıksın işte:)

Nokia001

Üye
Paylasim icin emegine saglik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt