Comfydesk ile Notebook Kullanımında Rahatlık ve Sağlık

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

belmaaslan

Üye
    Konu Sahibi
Comfydesk ile Notebook Kullanımında Rahatlık ve Sağlık
ilginç bir ürün

Genel özellikler
Comfydesk, Aliminyumdan yapılmış, kauçuk bilek desteği bulunan, 360 derece açılı butonlar yardımı ile değişik şekillere getirilebilen, notebooku koyabildiğiniz tablanın dahi ayarlanabildiği, görünümü güzel ve hemen hemen her yerde kullanılabilen bir sehpa.

Ağırlık ve ölçüler
Comfydesk 2,2 kg ağırlığında ve katlanmış halde 56cm x 30cm x 4.7cm ölçülerindedir.
Ayrıca kurulum sırasında 20mm ile 540 mm arasında yüksekliğe göre ayarlanabilir.

Kullanılan malzeme
Comfydesk ısıyı absorbe edebilen ve hafifliğini sağlayan aliminyum alaşımdan yapılmıştır.

Uygun notebooklar
Comfydesk 15kg taşıma kapasitesine sahipmiş. Dolayısı ile piyasada satılan bütün notebooklar için rahatlıkla kullanılabilir.

Kullanım alanları
Comfydesk evde yatarken, otururken, kitap okurken, sehpa olarak, bahçede, seyehatte, otelde, hastanede ve benzeri aklınıza gelebilecek birçok yerde, birçok şekilde kullanılabilir.

Comfydesk notebook sehpası hakkındaki yorumlarım

Açıkcası ilk kullanımda biraz zorlandım ama alışınca gerçekten basit bir ayarlama yöntemi var.
Eklem yerlerindeki tuşlara basıyor ve istediğiniz açıya getiriyorsunuz, tekrar bastığında kilitleniyor ve sabitleniyor.
Her iki ayaktaki açıların birebir aynı olması gerekiyor, yoksa denge problemi yaşayabilirsiniz.
Merak edenler olursa resimlerdeki şekiller için açıları yazabilirim,not almıştım.

Cihaz oldukça hafif. Kauçuk bileklik oldukça iyi düşünülmüş.
Heryere uyum sağlıyor. Şu anda kanepede oturup arkama yaslanmış olarak bu yazıyı yazıyorum. Monitörde tam gözümün hizasında.

Sonuç olarak;
Oturma odasındaki çalışma masamı içerideki odaya almaya ikna oldum. Bence gayet güzel bir cihaz.

Ozan

Ozan

Admin
Güzel bir ürüne benziyor gerçekten, tam benlik.
Araştıracağım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...