Öneri çok uçuk bir fikirle burdayım yorumlarınızı bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

joker.lg

joker.lg

Üye
    Konu Sahibi
çok uçuk bir fikirle burdayım yorumlarınızı bekliyorum
Şimdi arkadaşlar bildiğiniz gibi otobüsle yolculukta en çok sıkıntı çektiğimiz şey usb çıkışı olmayan arabaların bize denk gelmesi ki bu bana her seferinde denk geliyor :( şimdi aklıma su geldi kulaklık çıkışından usb çıkışı yapabilir miyiz ?? ?? :) ahaha ben aykut deilim bu arada :)

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67

alical33

alical33

Üye
kulaklık çıkışından elektrik alınabileceğini sanmıyorum ayrıca usb 4 kablolu kulaklık 2 :D
sen en iyisi portatif şarj aleti al :D

SuxQQ

SuxQQ

Üye
Böyle bir sistem tasarlanabilir ama bu bize değil üreticilere kalmış bir durum. Şuan için çok uçuk bir port olmadan imkansız.

3onur5

3onur5

Üye
taşınabilir şarj aletleri var 20 dolara kadar çok iyi ürünler var ebayda 30.000 mah cihaz aldım bugun geldi güzel bi alet tavsiye ederim

alical33

alical33

Üye
link verirmisin 30bin çok iyiymişde çok büyüktür heralde

messevim

messevim

Üye
3onur5

3onur5

Üye
link verirmisin 30bin çok iyiymişde çok büyüktür heralde
çokta büyük değil note 2 kadar boyu var :D kalınlığı 4-6cm arası falan 2 hafta önce sipariş verdim bugun elime geçti

dijital göstergeli olanlarıda var onlar 20 doların üstünde

messevim

messevim

Üye
çokta büyük değil note 2 kadar boyu var :D kalınlığı 4-6cm arası falan 2 hafta önce sipariş verdim bugun elime geçti

Ürün kargo vs herşey ne kadara mal oldu peki ?

messevim

messevim

Üye
kargo ücretsiz zaten ürünün kendi fiyatını ödedim sadece
Peki teşekkür ederim. iyi ürünmüş. Türkiyede aynısını bulamazsam bu ürünü sipariş veririm artık kısmetse.

• Beğen
Tepkiler: 3onur5
alical33

alical33

Üye
Iyiymis hayırlı olsun:)

• Beğen
Tepkiler: 3onur5
joker.lg

joker.lg

Üye
    Konu Sahibi
Ya kulakliklar icin elektirik veriyordur orasi :) hem usbnin 2 kablosu sarja 2 kablosu veriye gitmiyor mu ? :) ya ben ugrasmayi çok severim :D ama aklıma gelmiyor nasıl yapacağım

gececikaramavi

gececikaramavi

Üye
Usb ve kulaklık kablo şemalarına bir bak uğraşmayı seviyorsan faydalı olacağını sanıyorum.

SuxQQ

SuxQQ

Üye
Ya kulakliklar icin elektirik veriyordur orasi :) hem usbnin 2 kablosu sarja 2 kablosu veriye gitmiyor mu ? :) ya ben ugrasmayi çok severim :D ama aklıma gelmiyor nasıl yapacağım

Kulaklık için verilen enerji elektrik değil. Aktif ve pasif 2 farklı devrasyon çeşidi vardır. Kulaklıkta pasif olan kısımda.

TheMadness

TheMadness

Üye
aux car charger diye ara var sanırım.

TheMadness

TheMadness

Üye
Yokmuş :D

joker.lg

joker.lg

Üye
    Konu Sahibi
Ahahah okkey saolun arkadaslar :)

.caner.

.caner.

Üye

70 dolar bu

3onur5

3onur5

Üye
  • Beğen
Tepkiler: .caner.

Üst Alt