çok Temiz Eten M600 Pocket Pc

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
wingman

wingman

Üye
    Konu Sahibi
çok Temiz Eten M600 Pocket Pc
Sadece 1 hafta deneme amaçlı kullanıldı, wifi interneti bizzat denedim. Florya Flyinn Alışveriş merkezinde, gayet hızlı. Sayfa açışı maksimum 2 saniye.
İlgilenen arkadaşlar detayları aşağıdaki linkte görebilirler

Shadowman07

Shadowman07

Üye
casper hand office ile tasarım aynı ama bu cihaz daha iyi makina..

wingman

wingman

Üye
    Konu Sahibi
Evet, zaten aynı seri sadece ismi değişik. Casper M500 olarak geçiyor, Eten M600 bir üst model. Farkı wifi özelliğinin olması.
Ve tabii en önemli özelliği 1Gb SD kartı olması
(Benim hediyem değil, aldığımda kutudan çıkmıştı)

maxicep'ten teklif veren olursa, ürünü kazandığı takdirde kendini tanıtırsa kargo benden.

cagataybas

Üye
baba ne kadar istoyosun makineye? birde kayıtlımıdır makinen? biraz daha bilgi verirmisn. anlasırsak almayı dusunuyorum. Yanlız fiyatını one gore ver yani indirimli

S1FR3K1R1C1

Üye
Hayırlı İşler KArdeş..

DaRKoRaNGe

Üye
<div class='quotetop'>(Cyber&#045;Warrior &#064; Mar 13 2006, 01&#58;00 PM) [post=296420]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Hayırlı İşler KArdeş..
[/b][/quote]

aynen katılıyorum ve bol şanslar diliyorum...

wingman

wingman

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(cagataybas &#064; Mar 13 2006, 12&#58;58 PM) [post=296418]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
baba ne kadar istoyosun makineye? birde kayıtlımıdır makinen? biraz daha bilgi verirmisn. anlasırsak almayı dusunuyorum. Yanlız fiyatını one gore ver yani indirimli
[/b][/quote]

ilanda yazan fiyat. Maalesef indirim yapamıyorum. Yapabileceğim tekşey kargo masrafını kesmek.

<div class='quotetop'>(piramit &#064; Mar 13 2006, 02&#58;37 PM) [post=296458]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(Cyber&#045;Warrior &#064; Mar 13 2006, 01&#58;00 PM) [post=296420]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Hayırlı İşler KArdeş..
[/b][/quote]

aynen katılıyorum ve bol şanslar diliyorum...
[/b][/quote]

Teşekkürler dostlar

Shadowman07

Shadowman07

Üye
bi cihazla takas düşünürmüsün

wingman

wingman

Üye
    Konu Sahibi
Telefon satılmıştır.
Şans dileyen arkadaşlara teşekkürler.

Shadowman07

Shadowman07

Üye
sağlık olsun alanada hayırlı olsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt