Çok önemli bakınız lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
flame025

flame025

Üye
    Konu Sahibi
Çok önemli bakınız lütfen
Selamın aleyküm arkadaşlar. Iphone 3gs kullanıcısıyım vodafone Facebook&Twitter paketim var ama sadece facebooka girip cıkamda bile birsürü tl gidiyor. Sanırım bir kaç uygulama senkronize ediyor kendini. Şimdi ben internete sadece facebook ve twitter icin girmek istiyorum diğerlerinin internetle bağlantısını kesmek istiyorum nasıl yapabilirim böyle birşeyi gerekirse o internet yiyen uygulamayıda silebilirim.

Ayrıca vodafone sınırsız net paketi varsa kodunu verirmisiniz ?

Forumda yeniyim yanlış yere açmışsam yerine taşınmasını rica ediyorum.

Sürç-i lisan etti isem affola...

flame025

flame025

Üye
    Konu Sahibi
Güncell...

flame025

flame025

Üye
    Konu Sahibi
Güncel...

flame025

flame025

Üye
    Konu Sahibi
Güncel biride yardım etsin lütfen...

NextWorld

NextWorld

Üye
Canım arkadaşım milyonlarca app var.
Ayrıca sanırım internet paketin aktif deil. Applenin bölümü var forumda orada gezin derim.

flame025

flame025

Üye
    Konu Sahibi
Net paketi kullanmıyorum facebook&twitter paketi kullanıyorum ayrıca -6 tl varken hicbir siteye girmezken facebook a giriyordu o yüzden paketin aktif olduğundan eminim. Bu app olayı nasıl birşey anlayamadım

mesutgaga

mesutgaga

Üye
android al kurtul

LattAsdfasdf

Üye
Androidde DroidWall isimli bi uygulama var. Bu uygulama sayesinde istedigin her program ve uygulamanin internet baglantisini kesebiliyosum. Appleyi bilmem. Ama android bu konuda cok iyi.

mesutgaga

mesutgaga

Üye
Androidde DroidWall isimli bi uygulama var. Bu uygulama sayesinde istedigin her program ve uygulamanin internet baglantisini kesebiliyosum. Appleyi bilmem. Ama android bu konuda cok iyi.

o uygulamaya gerek bile yok cepnet paketim bitince tüm internet baglantıso kesiliyor.

flame025

flame025

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar taze iphone kullanıcısıyım alalı 1 ay oldu anlayabileceğim dilden anlatım lütfen

flame025

flame025

Üye
    Konu Sahibi
Güncel

flame025

flame025

Üye
    Konu Sahibi
Biri yardım etsin çok rica ediyorum...

yourfriends

Üye
Biraz geç oldu ama vodafonun facebook&twitter paketleri bilindiği gibi gözüktüğü gibi değil.
Facebook için sadece m.facebook.com adresinden giriş yapılmak kaydı ile https (güvenli bağlantı) kullanıldığı anda dahi ücret kesilir. Yani bu paket ile sadece uzaktan facebookunuzu görüp çıkabilirsiniz, bir çok işleminizde ücret kesilebilir. Umarım anlatabilmişimdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt