Videoları, kalitesini düşürerek izlemek..? Bir Bakın lütfen yardımınız dokunabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

cihane

Üye
    Konu Sahibi
Videoları, kalitesini düşürerek izlemek..? Bir Bakın lütfen yardımınız dokunabilir.
Arkadaşlar ben Vodafone sınırsız internet paketine abone oldum. N73 telefonum ile pc bağlantısı kurarak internet PC'ye aktarıyorum. Ama Facebook vb. sitelerin videolarını yükleyecek kadar hızlı değil tabii internet. Sorum şu ki, mesela face'deki videoların kalitesini düşürerek izleyebilir miyim? Örneğin telefonumdaki Bolt Browser programı facedeki videoları 3GP olarak izletiyor. PC içinde böyle bir program bulabilir miyim? Yardımınız için teşekkürler.. :))) :ehe

cihane

Üye
    Konu Sahibi
Yardım edecek kimse yok mu? :vur

cihane

Üye
    Konu Sahibi
eyy!

waycell

waycell

Üye
bi kere yanlis yere yazmisssin sorunu sen pc programi soruyorsun. Sana soyle soylim normal sorf bile yapamazken sen video seyretmekten bahsediyorsun.en dusuk adsl hizi suan 1mbyte olarak satiliyor bu pcler icin normal,fakat senin tel 100 mgb tan sonra 96 kbyte dusuruyoe netin hizini.el insaf video seyretmeyi bosverde sorf yapabiliyorsan sukret haline.son olarak aradigin gibi bir pro yok

Üst Alt