Yeter artık vodafone! Data paketi hakkında lütfen anlayan baksın.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Yeter artık vodafone! Data paketi hakkında lütfen anlayan baksın.
Az önce 20TL yükledim hattıma, 14.5TL ye 1GB internet paketi yaptım 1 dakika içinde mesaj gelmedi ve daha önceden abone olduğum sms paketini aldı otomatik 9.90TL ye. eyvallah dedim, 500MB için tekrar sms gönderdim bu seferde mevcut data paketiniz olduğu için bunu yapamamaktasınız gibisinden saçmalıklar söyledi. e benim mevcut data paketim varsa neden kullanamıyorum ben? deneyeyim bi dedim belki gelmiştir, girdim çıktım 2TL de öyle gitti. bana kaldı 8 lira. tamam dedim bari 250 yapıyım yok yine olmuyo mevcut data paketi var diyor. bütün paketleri sorgulattım hepsinde böyle bir paketiniz yok diyor. twitter facebook paketine kadar sorgulattırdım ama yok abi paket yok ama bana mevcut diyor. müşteri hizmetlerini arayacağım ona gidecek tl ile 250mb olanıda yapamayacağım. ne yapmaya çalışıyor bu vodafone?

semihguney

semihguney

Üye
*7000# yap ara bak bakalım paketin varmı

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
Umut

Umut

Üye
OZET yazıp 7000'e gönderdiğinde ne cevap geliyor?
Bir de 'te Tarife ve paketler > Paket bakiyelerim > Ücretli paketler kısmında tanımlı herhangi bir paket görünüyor mu?

• Beğen

kraliletisim

Üye
kardeş *7000# den sahip olduğun paketlere bak ordan 1gb yi iptal et sonra alabileceğin paketi al. Sen iptal etmediğin sürece yeterli bakiyeye ulaşıncaya kadar o paket iptal olmaz

• Beğen
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim arkadaşlar sorunu 1gb datayı iptal ederek çözdüm fakat 1gb a niyetlenmişken gidip 250mb data almak çok koydu cidden. 500de alamadım ya...

bilge_adam

bilge_adam

Üye
sms paketini iptal etmiş olsaydın kardeş böyle bir sorunla karşılaşmazdın. Unutkanlık oluyor ben de internet paketini yenilemek için tl yükledim. Sms paketi hemen devreye giriyor. Ondan sonra tekrar tl yükle.

• Beğen
Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
sms paketini iptal etmiş olsaydın kardeş böyle bir sorunla karşılaşmazdın. Unutkanlık oluyor ben de internet paketini yenilemek için tl yükledim. Sms paketi hemen devreye giriyor. Ondan sonra tekrar tl yükle.

Bundan sonra daha dikkatli olacagiz o halde:)

bilge_adam

bilge_adam

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt