Tavsiye Çok Güzel Pc

Sponsorlu Bağlantılar

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Siycey

Siycey

Üye
Ben niye reklam yapayım saçmalamayın ya :D
şaka gibisiniz
orta ayarlarda kasma yok 25 fps :D
tüm ayarları kıs ama sen single oynucan demi sıkıntı yok fakat online oynarken fps 60 altı olursa rakiplerin seni öldürmesi çok kolay olur :D

• Beğen
Tepkiler: mısto61
sata3

sata3

Üye
    Konu Sahibi
tüm ayarları kıs ama sen single oynucan demi sıkıntı yok fakat online oynarken fps 60 altı olursa rakiplerin seni öldürmesi çok kolay olur :D
euro truck simulator 2de menüde 8 fps veriyor direksiyon var ama oyunu oynayamıyorum :D
battlefield 2 testi yapıcam

İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
Abi süper

{°≥°}

• Beğen
Tepkiler: mısto61
Siycey

Siycey

Üye
Dostum dirt3 yükle low da test yap bakalım kaç fps vercek bide tdu2 bunları dene

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
sistemimi zorlayacak oyun söylesene
ney?battfield 2de hiç adam yok ki hep arabayla birbirini vuruyorlar biri söyleyebilirmi
Battel fielt 3 benim sistemindekinden daha iyi işlemci daha kötü bir ekrab kartın var ben se intel e2200 pentium dual core ve nvidia ge force 8600 gt palid sonic var

--------

Benim sistemde 15 25 arası fps (frapsdan ölçtüm)
Medium(ayarların tamamını işaretlemek için secenek var o medium) 1280x720 ama monitör 1440x900 60 fps

ilk bölümde ses sorunu var ses yankı yapıyormuş gibi geliyor ama diğer bölümlerde sıkıntı yok

Siycey

Siycey

Üye
Battel fielt 3 benim sistemindekinden daha iyi işlemci daha kötü bir ekrab kartın var ben se intel e2200 pentium dual core ve nvidia ge force 8600 gt palid sonic var

--------

Benim sistemde 15 25 arası fps (frapsdan ölçtüm)
Medium(ayarların tamamını işaretlemek için secenek var o medium) 1280x720 ama monitör 1440x900 60 fps

ilk bölümde ses sorunu var ses yankı yapıyormuş gibi geliyor ama diğer bölümlerde sıkıntı yok
fazla yüklenme hocam o işlemci ve ekran kartıyla 800x600 de daha rahat çalışır :) fps oyunlarda 25 fps oynayamıyorum ben ama kişiden kişiye değişir

Üst Alt