Tavsiye Çok Güzel Pc

Sponsorlu Bağlantılar

sata3

sata3

Üye
    Konu Sahibi
Bi işlemciden yana sıkıntım var yeni oyunlarda ekran kartını sınırlıyor çözünürlüğü yükseltip yükü ekran kartına sardırıyorum pek fayda etmiyor hele bi yaz gelsin ps4 falan almayı düşünüyom artık yavaş yavaş konsola taşınacam bende :D
Benimki nfs underground2 de bile kasıyor :D

Siycey

Siycey

Üye
İşlemci,celeron mu p4 mü :D :D

• Beğen
Tepkiler: mısto61
Siycey

Siycey

Üye
Allah bilir ekran kartıda FX 5200 dür :D :D

• Beğen
Siycey

Siycey

Üye
O gine iyi ben FX5200 le gta san andreas oynamaya çalışıyodum zamanında sonra Ati 9550 aldım sogutucusuda iyidi geçen yaza kadar o.co ile az buçuk idare ediyordu sonra idareten x1650 derken HD5570 hep giriş seviyesi alıyorum :D Para anca yetiyor

• Beğen
Siycey

Siycey

Üye
Aldım anasını satiyim :D hep millet mi kullanacak azda biz kullanalım kaliteli telefon demi Galaksi Aysın papucunu dama attım :D :D

• Beğen
Siycey

Siycey

Üye
Sence ben bilgisayardan anlıyordum :-)
Anlamak var anlamah var yani sadece toplamak anlamak değil şimdi sana parçaları versem takılmadan motaj yapabilecen mi :D Ben aylık yapıyorum artık alıştım 30dk da temizliyip tekrar monte ediyorum :D

sata3

sata3

Üye
    Konu Sahibi
Anlamak var anlamah var yani sadece toplamak anlamak değil şimdi sana parçaları versem takılmadan motaj yapabilecen mi :D Ben aylık yapıyorum artık alıştım 30dk da temizliyip tekrar monte ediyorum :D
Tabi yapıyorum sen yaşıma göre düşün

Siycey

Siycey

Üye
Tabi yapıyorum sen yaşıma göre düşün
Ohoo ben 11 yaşındayken amd sempron 2800+ kasayı 1.6 ghz den 2.2ghz ye çıkarıyordum :D Bu işlere merakın varsa devam et pc iyidir
ekran kartı fx5200 dü onuda baya zorladıydım

sata3

sata3

Üye
    Konu Sahibi
Ohoo ben 11 yaşındayken amd sempron 2800+ kasayı 1.6 ghz den 2.2ghz ye çıkarıyordum :D Bu işlere merakın varsa devam et pc iyidir
ekran kartı fx5200 dü onuda baya zorladıydım
Yani sence kötümüyüm bence gayet iyiyim hevesimi kırdın

Üst Alt