Çok Canım Sıkılıyo Sinirliğim Birisi Bana Yardım Etsin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Joker.

Joker.

Üye
    Konu Sahibi
Çok Canım Sıkılıyo Sinirliğim Birisi Bana Yardım Etsin
Bu gün arkadaşla 3 gün önce planladığımız olan eğlenme gününü yapıcaktık .Bir çok etkinlik bir arada olacaktı .3 gün önceden kişileri çağırdık (1kişi gelebilirim dedi) dedim ki arkadaşa Anangillere haber verde ona göre bir planları varsa bozmayalım .Bişi olmaz dedi.(Çocuk köydeydi dün akşam geldi evine)Dün akşam dedim sorda ona göre .Olmaz yarın sorurum dedi( ama öğle ballandırdı ki yok böyle yapıcaz filan).Sabahleyin sordu bana köye gidiyom dedi :ohaa: oldum tüm hayallerim suya düştü 3 gündür dışarı çıkmıyordum sırf bu gün için her şeyi iptal ettim.Ve 3. Defa beni ekti. O BELKİ GELİRİM DİYEN ARKİYE SORDUM İZİN ALDIN MI DİYE SANANE DEDİ .(o sananeden sonra çok fena atar yapmaya başladı küfür filan savrduk)
Şu anda çook sinirliğim ve resmen ağlayacam.Yav ben 3 gündür planlıyom adam beni çoşturuyo sona köye gidiyo.Diğeri atar yapıyo.
Ben 3 gündür camdan bakmak ve ekmek almak dışında dışarısını görmedim artık fazla enerjiden yerimde duramıyorum.
Benim kafadan arkadaşım 2 tane vardı 1 tanesinin babasının işi nedeniyle memlketlerine gitti .Diğeri halasına gitti banada söyledi gelemem diye.
BANA BİRİ DOST SEÇMEYİ ÖĞRETSİN ;(

otostopçu

otostopçu

Üye
flash mob zor iş organizatörlerin bile yapmaktan kaçındığı bir etkinlik 3 kişi ile olacak iş değilmiş zaten....

Joker.

Joker.

Üye
    Konu Sahibi
Yav yani o anlamda değil biz kendi halimizde gezicektik yemek yiyecektik kayacaktık

otostopçu

otostopçu

Üye
:hmmm gelicem deyip gelmiyorlarsa onların sorunu boşver :oke:

cukuleaks

Üye

Nick Kalmamış

Nick Kalmamış

Üye
▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒▒▒▒
▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒
▒▒▒▓▓▓░░░░░░░░░░░░░▓▒▒
▒▒▒▓▓░░░░░░░░░░░░░░▓▒▒
▒▒▒▒▓░░███░░░░░███░▓▒▒
▒▒▒▒▓░░░░░░░█░░░░░░▓▒▒
▒▒▒▒▓░░░░░░███░░░░░▓▒▒
▒▒▒▒▓░░░░░░░░░░░░░░▓▒▒
▒▒▒▒▓░░░░░░███░░░░░▓▒▒
▒▒▒▒▓░░░░░░░░░░░░░░▓▒▒
▒▒▒▒▓░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓░░▓▒▒
▒▒▒▒▒▓░░░░░░░░░░░░▓▒▒▒
▒▒▒▒▒▒▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒▒▒

Krofessional

bu tiplere satıcılar deriz genelde konuşmamamız gerekir.canlı arkadaşlarını iyi seçmelidir.örnek olarak ben müzik tarzıma uygun seçerim genelde sende dikkat et ortak özellikler bul uzun süre güvenme bi kaç yıldan sonra güven arkadaşlarına yalnız yaşamayı öğren.diğer adıyla dost kazıklarından pardon dost değil satıcı kazıklarından kurtul.kafa üstü bi kulaklık al son ses aç f*c* it.

Joker.

Joker.

Üye
    Konu Sahibi
sağolun çok.finli ben çok çabuk güveniyorum Ata seni hiç görmezdim hoşgeldin

• Beğen
Tepkiler: Krofessional
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt