Çok Acil Bakarmısınız !! GREY TELEFON ?

 • 25 Eylül 2012
 • 5427 Okunma
 • 33 Cevap

 1. Arkadaşlar az önce telefoncudan aradılar ellerinde sadece Grey Samsung Galaxy S3 kalmış 2 yıl garantiliymiş yurt içi cihazmış pasaport kaydıyla alakası bile yokmuş yine Telpa ve Genpa bakıyormuş garantisine..1500 TL Bu cihazı almalı mıyım ? Sıkıntı olur mu ? Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim..Samsung'un kendi distribütör 'ü ve yine 2 yıl kendi garantisinde dedi kafam karıştı yardımcı olursanız sevinirim..Adıma fatura kesecek 2 yıl garanti olarak..


   


  Yazan: Why Always Me
 2. alma bence sıkıntı çıkabilir :oke:
   
 3. Kafam çok karıştı kardeşim ya 2 yıl garantili yani yine aynı firma bakıyor dedi
   
 4. Grey ürüne telpa ve genpa bakmaz,tabi bakar ama ücretini öderseniz bakar:)
   
 5. Vazgeçtim zaten adam ilk baş telpa genpa diyor şimdi böyle diyor huylandım :)
   
 6. Bence alma kardeşim. Genpa Telpa bakar arkadaşın dediği gibi ama para ile. Sonra Samsung Servisi kapısından dönmek zorunda kalma.
   
 7. Öyle yapacağım kardeşim huylandım baya bu işten teşekkürler :)
   
 8. Sana demiştim hem telpa hem genpa garantili olmaz onda birşey olabilir diye:)
  Onun sattığı telefonlar yurt dışından gelen pasaport kayıtlı hatta abartıp,imeisi klonlanan tarzda olabilir,çünkü telefonları bazen çeneyle herşeyi düzgün gibi gösterebiliyor.Çok içli dışlı olmaktan aklıma geldi,sanada dedim zaten:)
   
 9. Bir bit yeniği var bu işte, bence de alma.
   
 10. Bana 2 yıl yurt içi telpa garantisinde deyince bende tamam dedim yani en baştan söyleseydi hayatta konusunu bile açmazdım bu olayın :) Neyse ki ucuz atlattık :)


  - - - Eklendi - - -

  Başka yerlere bakıcaz artık kısmet :)
   
 11. Şu var aslında,telefon dükkanlarının bazıları sadece 1 firmayla anlaşır ona bağlı olarakta sadece bir firmanın ürününü satıp,yetkili satıcı olarak görünür,2.firmanın olduğu ürünü rahatça satan pek görmedim:)
  Aslında şuna benzer,coca-cola dolaplarına pepsi ürününü koyamazsınız koyarsanız ceza veriyorlar:)
  Anlaşmalı olduğu firmanın ürününü satmakla yükümlüdür,o telefoncuda aynı anda hem telpa hemde genpa ürününü tek bir model üzerinden satamaz:)
   
 12. Zaten carreforda 1600 bence ordan al kafan rahat olsun
   
 13. Stoklu ürün olması can sıkıyor gidiyorsun elimizde şu anda yok size başka telefon satalım gibi oluyor:)
   
 14. Yok kardeşim zaten 2 türlü garanti vermiyor adam sen yanlış anladın..Genpa garantilisi de var Telpa garantilisi de var hangisini istersen demişti dün bana ama bugün aradı başka firmanın garantisinde olan var dedi ben o yüzden vazgeçtim :)
   
 15. grey üründe nasıl garanti oluyor ? :allalla:
   
 16. Güvenilir birisi değil,her dakika cümle değiştiriyorsa:)
  Eyer illaki s3 alacağım ama sorunsuz olsun diyorsan internet üzerinden kampanyalar yapan siteler olur tanınmış firmalardan,piyasanın biraz altına olur tabi başın ağrımaz:)
  Aynı telefonu o mağazadan alırsan da tutup ta internette o fiyat diyorlar o zaman da işin bir esprisi kalmıyor insan,intetnetten almaya yöneliyor:)
   
 17. Grey ürün garantisiz ürün olmuyor ki zaten..Grey dedikleri şey Kvk genpa veya telpa değil de başka bir firmanın garantisinde olan ürün yani.


  - - - Eklendi - - -

  1650 ye Telpa veya Genpa garantili buldum fiyat nasıl sence daha ucuzunu bulabilir miyim yoksa alayım mı ? :)
   
 18. Tabi ki al ama ilk önce öğren ondan sonra almanı tavsiye ederim:)
  Kapıda ödemeli önceden kullandığım bir site var telpa garantili gönderiyor kutusu açılmamış ama zaten söylediğin fiyata yakın orasıda 1640tl falan tutuyor kargo dahil:)
   
 19. Bu sefer kesin 1650 TL Genpa veya Telpa hangisini istersen dedi fiyat iyi diyorsun yani ? :) Bide hangi garantiyi seçeyim sence ?
   
 20. Telpaya yanaşma derim insanı kanser eder,geçen yıl telpayla mahkemelik olmuştum ramak kalmıştı icraa'ya gidiyordum da son anda geri adım atmışlardı:)
  Kvk derim neden dersen seni aşırı yomaz 3 telefonumda kvklı üründü ekrandan tut,batarya,tuş vs bir çok yerini ücretsiz değiştirdiler.
  Birde dediğim gibi düşmeye kırılmayada garanti veriyor,kafan rahat olur:)
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
22/01/2019 - 23:50