Çok Acil Bakarmısınız !! GREY TELEFON ?

Sponsorlu Bağlantılar

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
Çok Acil Bakarmısınız !! GREY TELEFON ?
Arkadaşlar az önce telefoncudan aradılar ellerinde sadece Grey Samsung Galaxy S3 kalmış 2 yıl garantiliymiş yurt içi cihazmış pasaport kaydıyla alakası bile yokmuş yine Telpa ve Genpa bakıyormuş garantisine..1500 TL Bu cihazı almalı mıyım ? Sıkıntı olur mu ? Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa çok sevinirim..Samsung'un kendi distribütör 'ü ve yine 2 yıl kendi garantisinde dedi kafam karıştı yardımcı olursanız sevinirim..Adıma fatura kesecek 2 yıl garanti olarak..

avcitalip

avcitalip

Üye
alma bence sıkıntı çıkabilir :oke:

maxirabit

maxirabit

Üye
Grey ürüne telpa ve genpa bakmaz,tabi bakar ama ücretini öderseniz bakar:)

esokmen

esokmen

Üye
Bence alma kardeşim. Genpa Telpa bakar arkadaşın dediği gibi ama para ile. Sonra Samsung Servisi kapısından dönmek zorunda kalma.

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
Bence alma kardeşim. Genpa Telpa bakar arkadaşın dediği gibi ama para ile. Sonra Samsung Servisi kapısından dönmek zorunda kalma.

Öyle yapacağım kardeşim huylandım baya bu işten teşekkürler :)

maxirabit

maxirabit

Üye

Vazgeçtim zaten adam ilk baş telpa genpa diyor şimdi böyle diyor huylandım :)
Sana demiştim hem telpa hem genpa garantili olmaz onda birşey olabilir diye:)
Onun sattığı telefonlar yurt dışından gelen pasaport kayıtlı hatta abartıp,imeisi klonlanan tarzda olabilir,çünkü telefonları bazen çeneyle herşeyi düzgün gibi gösterebiliyor.Çok içli dışlı olmaktan aklıma geldi,sanada dedim zaten:)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bir bit yeniği var bu işte, bence de alma.

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi

Sana demiştim hem telpa hem genpa garantili olmaz onda birşey olabilir diye:)
Onun sattığı telefonlar yurt dışından gelen pasaport kayıtlı hatta abartıp,imeisi klonlanan tarzda olabilir,çünkü telefonları bazen çeneyle herşeyi düzgün gibi gösterebiliyor.Çok içli dışlı olmaktan aklıma geldi,sanada dedim zaten:)

Bana 2 yıl yurt içi telpa garantisinde deyince bende tamam dedim yani en baştan söyleseydi hayatta konusunu bile açmazdım bu olayın :) Neyse ki ucuz atlattık :)

- - - Eklendi - - -

Bir bit yeniği var bu işte, bence de alma.

Başka yerlere bakıcaz artık kısmet :)

maxirabit

maxirabit

Üye
Şu var aslında,telefon dükkanlarının bazıları sadece 1 firmayla anlaşır ona bağlı olarakta sadece bir firmanın ürününü satıp,yetkili satıcı olarak görünür,2.firmanın olduğu ürünü rahatça satan pek görmedim:)
Aslında şuna benzer,coca-cola dolaplarına pepsi ürününü koyamazsınız koyarsanız ceza veriyorlar:)
Anlaşmalı olduğu firmanın ürününü satmakla yükümlüdür,o telefoncuda aynı anda hem telpa hemde genpa ürününü tek bir model üzerinden satamaz:)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Zaten carreforda 1600 bence ordan al kafan rahat olsun

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
Şu var aslında,telefon dükkanlarının bazıları sadece 1 firmayla anlaşır ona bağlı olarakta sadece bir firmanın ürününü satıp,yetkili satıcı olarak görünür,2.firmanın olduğu ürünü rahatça satan pek görmedim:)
Aslında şuna benzer,coca-cola dolaplarına pepsi ürününü koyamazsınız koyarsanız ceza veriyorlar:)
Anlaşmalı olduğu firmanın ürününü satmakla yükümlüdür,o telefoncuda aynı anda hem telpa hemde genpa ürününü tek bir model üzerinden satamaz:)

Yok kardeşim zaten 2 türlü garanti vermiyor adam sen yanlış anladın..Genpa garantilisi de var Telpa garantilisi de var hangisini istersen demişti dün bana ama bugün aradı başka firmanın garantisinde olan var dedi ben o yüzden vazgeçtim :)

maxirabit

maxirabit

Üye

Yok kardeşim zaten 2 türlü garanti vermiyor adam sen yanlış anladın..Genpa garantilisi de var Telpa garantilisi de var hangisini istersen demişti dün bana ama bugün aradı başka firmanın garantisinde olan var dedi ben o yüzden vazgeçtim :)
Güvenilir birisi değil,her dakika cümle değiştiriyorsa:)
Eyer illaki s3 alacağım ama sorunsuz olsun diyorsan internet üzerinden kampanyalar yapan siteler olur tanınmış firmalardan,piyasanın biraz altına olur tabi başın ağrımaz:)
Aynı telefonu o mağazadan alırsan da tutup ta internette o fiyat diyorlar o zaman da işin bir esprisi kalmıyor insan,intetnetten almaya yöneliyor:)

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi

grey üründe nasıl garanti oluyor ? :allalla:

Grey ürün garantisiz ürün olmuyor ki zaten..Grey dedikleri şey Kvk genpa veya telpa değil de başka bir firmanın garantisinde olan ürün yani.

- - - Eklendi - - -

Güvenilir birisi değil,her dakika cümle değiştiriyorsa:)
Eyer illaki s3 alacağım ama sorunsuz olsun diyorsan internet üzerinden kampanyalar yapan siteler olur tanınmış firmalardan,piyasanın biraz altına olur tabi başın ağrımaz:)
Aynı telefonu o mağazadan alırsan da tutup ta internette o fiyat diyorlar o zaman da işin bir esprisi kalmıyor insan,intetnetten almaya yöneliyor:)

1650 ye Telpa veya Genpa garantili buldum fiyat nasıl sence daha ucuzunu bulabilir miyim yoksa alayım mı ? :)

maxirabit

maxirabit

Üye
1650 ye Telpa veya Genpa garantili buldum fiyat nasıl sence daha ucuzunu bulabilir miyim yoksa alayım mı ? :)
Tabi ki al ama ilk önce öğren ondan sonra almanı tavsiye ederim:)
Kapıda ödemeli önceden kullandığım bir site var telpa garantili gönderiyor kutusu açılmamış ama zaten söylediğin fiyata yakın orasıda 1640tl falan tutuyor kargo dahil:)

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi

Tabi ki al ama ilk önce öğren ondan sonra almanı tavsiye ederim:)
Kapıda ödemeli önceden kullandığım bir site var telpa garantili gönderiyor kutusu açılmamış ama zaten söylediğin fiyata yakın orasıda 1640tl falan tutuyor kargo dahil:)

Bu sefer kesin 1650 TL Genpa veya Telpa hangisini istersen dedi fiyat iyi diyorsun yani ? :) Bide hangi garantiyi seçeyim sence ?

maxirabit

maxirabit

Üye

Bu sefer kesin 1650 TL Genpa veya Telpa hangisini istersen dedi fiyat iyi diyorsun yani ? :) Bide hangi garantiyi seçeyim sence ?
Telpaya yanaşma derim insanı kanser eder,geçen yıl telpayla mahkemelik olmuştum ramak kalmıştı icraa'ya gidiyordum da son anda geri adım atmışlardı:)
Kvk derim neden dersen seni aşırı yomaz 3 telefonumda kvklı üründü ekrandan tut,batarya,tuş vs bir çok yerini ücretsiz değiştirdiler.
Birde dediğim gibi düşmeye kırılmayada garanti veriyor,kafan rahat olur:)

Üst Alt