[CODeRUS] QmlMozBrowser v1.6.4 MeeGo Harmattan

Sponsorlu Bağlantılar

dawid

dawid

Üye
arkadaslar userdeki mozilla klasorunu sildim kurdum gayet iyi sadece acilan sayfayi ortalamiyor kebdin ortaliyosun bu arada firefox ta duruyor ve calisiyor ikiside saygilr

fLuke!

fLuke!

Üye
413+14 HTML5 puanı.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
indiremiyorum, bildirim çubuğunda 'beklemede' diyo öylece kalmış indirmiyor, bbaşka bir link varmı?

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
indiremiyorum, bildirim çubuğunda 'beklemede' diyo öylece kalmış indirmiyor, bbaşka bir link varmı?
öyle diyor bir süre sonra inmeye başlıyor. sabırlı ol.

- - - Eklendi - - -

bunu dene:

meg1ddo

meg1ddo

Üye
Sabirli olamiyorum hemen insin istiyorum :D zaten az desteklenen bir sistemimiz var, boyle uygulama cikinca insan heyecana kapiliyor ister istemez :)

fLuke!

fLuke!

Üye
Bu sürüm bayağı iyiymiş.Nerdeyse günlük kullanım için ideal.Şöyle güzel bi UI yapsalar buna manyak olur. :d:

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Bu sürüm bayağı iyiymiş.Nerdeyse günlük kullanım için ideal.Şöyle güzel bi UI yapsalar buna manyak olur. :d:

Uİ'de zamanla gelir kanımca o kadar emek verilmiş bu haliyle bırakmaz Coderus :) yalnız dokunmatik hassasiyeti çok fazla istem dışı hareket ediyor :ehe

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar onlar da yavas yavas gelecek. Ilk hali neydi simdiki hali ne. Coderus en iyi haline gelene kadar devam edecek. Zamaninda symbiana da baya calismisti.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
qmlmoz, fennec ve firefox'u kaldirdim, .mozilla klasörünü sildim, resetledim telefonu sonra kurmaya basladim ama yine hata veriyor.

- - - Eklendi - - -

kurdum sonunda, ama sanırım dosya yönetici de sorun var, myExplorerdan .mozilla klasörünü silmeye çalıştım bi türlü silinmedi dosya kutusundan sildim, aynı şekilde kurulum için myEx dan çalıştırdım hata verdi hep, dosya kutusundan hemen yukledi, dosya yöneticisi uygulamalrının bi etkisi varmı bu durumda bilmiyorum ama benim yaşadığım bu :)

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar bu yuklediğimiz 1.5.0 mı oluyor? çünkü az önce bana güncelleme uyarısı geldi biri wazapp 0.9.20 nin ikinci güncellemesi diğeri de qmlMoz'un 1.5.1 sürümü, QmlMoz 1.5.1 i indiriyom şu an değişik bişeyse bildiririm.

fLuke!

fLuke!

Üye
0.1.5.2 çıkmış?

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Yook artık :)

fLuke!

fLuke!

Üye
0.1.5.3

Seglopsi

Seglopsi

Üye

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Bu ne arkadaş adam seriye bagladı :ehe

Seglopsi

Seglopsi

Üye
yok abi adam bilgisayara tarayici yapma programi yazmis o yaziyor, yukluyor :) :kop2:

- - - Eklendi - - -

bu arada aegis'i tamamen silmis galiba harmattan'dan. eger dogruysa cfw'ler yolda demektir.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
aegis neydi yaa?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
bir cesit cok kapsamli guvenlik duvari, sistem modifiyede standart belirleyici protokol sayilabilir.. ana sistem cekirdegi dosyalarinin dokunulmasina izin vermeyen cins bisey aslinda.. yeni kernel yazilirsa harmattan biraz daha ilerleyebilir.

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
boşuna kurmayın arkadaşlar. 1.5 sürümünden bir farkı yok bunların. sadece kurulumda hata alındığı için o sorunu ortadan kaldırmaya çalışıyor bu sürümlerle.

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Anladım Oguz eyvallah :) Yanlız şuna güzel bir UI ayarlarsa çok güzel olucak :)

Üst Alt