Çocukluğumuzun Çizgi Filmleri (2000'ler)

Sponsorlu Bağlantılar

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Sorma gitsin tek vücut olmuşlardı hocam :aha:

:d: tsubasayı izlerken küçük bir topum vardı hem izler hemde top oyardım annem gelince kızardı bana her tafı toz etmişsin diye ne günlerdi be... :)

Jidz

Üye
Fox Kids-Jetix,Nickelodeon kanalları :)

Jidz

Üye
Fox Kids,Jetix ve Nickelodeon çizgi dizileri favorimdi.

Astrosman

Astrosman

Üye
Ne günlerdi be....

_K@YIP_

_K@YIP_

Üye
Hepsiniz İzlemiştim

tempestshine

tempestshine

Üye
beyblade <3 :ehe

lgkg300

lgkg300

Üye
hey gidi günler ya... ne güzel çizgi filmlerdi

Dragon Ball (atv 1997-1998'li yıllar)
Sihirli otobüs (konuda yok)
Remi
lady oscar (Brt TV'de izlerdim)
Tsubasa (Kanal D)
Ay savaşçısı (atv)
Kedi felix ( STV )
Kızıl Baron (kanal D)
Maske (Kanal D)

TRT ! de bir çizgi film vardı ormanda cüceler vardı cücelere düşman 3 tane de acaip yaratıklar vardı biri çöpçü idi biri salya diğerini hatırlamıyorum... her birinin ayrı küçük bir hayvanı vardı kertenkele örümcek gibi
bu çizgi filmin adını hatırlayan var mı

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Şu sıralar çizgi film konuları iyice tavan yaptı.Ben o zamanalarda anime izlerdim tabi bilmeden.

Yugioh, pokemon, digimon, tsubasa, dragon ball favorilerimdi.Arada jetix falanda izlerdim ama böyle çok seve seve izlediğim çizgi film yoktu.

Lord Of The Red

Lord Of The Red

Üye
2000lerın degıl 90lı yılların baslarının cızgı fılmı bırcogu sız tekrarlarını ızledıgınız ıcın 2000ler gelıyor herhalde.

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
2000lerın degıl 90lı yılların baslarının cızgı fılmı bırcogu sız tekrarlarını ızledıgınız ıcın 2000ler gelıyor herhalde.

Bir çok 90'lar animesi türkçeye 2000'ler civarında düblajlanmıştır.Çoğu çizgifilm içinde böyle bu.Tabi listedeki hepsi öyle değil eski olanları da var.

lolaman

lolaman

Üye
Neredeyse hepsini izledim en güzeli Kaptan Tsubasa Kaptan mağra adamı Beyblade Şeker kız Candy :D

merveatasoy

merveatasoy

Üye
hepsini hatırlıyorum favorim Ay Savaşçısı

uğur e

uğur e

Üye
2000 li yıllarda adı povrencıs dıe bır film mı desem çızgi flm mı desem onu çok izlerdim bıde digimon ve şirinler o zamanlar 11 yaşındaydm hey gidi günler yaş 23 e dayandı.

x-scarface

x-scarface

Üye
tsubasa neydi yaw :aha:

drasielll

Üye
bir çizgi film vardı 2000 yılında ağustos aylarında biyonik çocuk diye bir çizgi filmi izlerdim güzeldi . ama onunla ilgili hiç resim ve video bulamadım adını yanlış hatırlıyorumdur belki ama güzeldi

AHKE

AHKE

Üye
pokemon

getroldat

Üye
bir çizgi film vardı 2004 falan olması lazım şirinlere benzeyen küçük kahramanlar ve 3 trol kafa birinin kafada örümcek vardı hatta :D neydi onun adı bilen varmı ?

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
remi

Üst Alt