çocuk kimin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

glegend89

Üye
    Konu Sahibi
Boşanma davasında kadın, hakime talebini gerekçesi ile açıklamış:
- "Sayın hakim, çocuğun bende kalmasını istiyorum. Onu dokuz ay karnımda taşıdım."
Hakim kocaya sormuş:
- "Karınızı duydunuz. Bir diyeceğiniz var mı?"
Adam "Var tabii" demiş ve anlatmış:
- "Sayın hakim. Farzedelim ki canınız bir kutu soğuk kola istedi. Makineye parayı attınız ve kola geldi. Şimdi bu kola makinenin midir, yoksa parayı deliğe atanın mı?"
Hakim sekreterine dönmüş:
- "Yaz kızım. Çocuk babada kalacaktır..."

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Boşanma davalarında iyi işime yarıyacak saol :D

yaw bugunlerde forum costu ya yıkılıyo resmen super dostuumm dewamını bekliyoruz...

mavizeybek

mavizeybek

Üye
benzetneye bak puahahhah :haha:

puraq

Üye
harika bi benzetme yaaaa :D dimi adam o adar emek harcamış :P

Caine

Caine

Üye
cidden güzel :DD süper bi fıkra :lol2:

vormound

Üye
katılıyorum... :D

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Süper :lol2:

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
bencede abi olay bizde başlıyo yanii çocuk bizim hakkımız :haha: :haha: :haha: :haha:

__Midas__

__Midas__

Üye
Originally posted by cantuzla@Sep 8 2005, 12:04 AM
yaw bugunlerde forum costu ya yıkılıyo resmen super dostuumm dewamını bekliyoruz...
[post=158386]Quoted post[/post]​
evet ya fıkra üstüne fıkra.... ;) ;) ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt