Cloudy G3 2.5 Acilmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

vaterfa

vaterfa

Üye
    Konu Sahibi
Cloudy G3 2.5 Acilmiyor
arkadasimin telefonuna kurdum bu romu v21a stock surumu uzerine fakat lg yazisi geldikten sonra acilmiyor yaklasik bi yarim saat kadar bekledim sonuc degismedi var mi daha once bununla karsilasan cozebilen ? cihaz modeli d855

maybek

Üye
Arkadaşım 2 yoldan düzeltebilirsin
1-Telefona flash tool ile yeniden stock rom kur. ( sonrasında rootlayip cwm -glody vs istediğin romu- yükle) En saglami bu tavsiye ederim.
2-Glody romu recovery den yeniden yükle.

vaterfa

vaterfa

Üye
    Konu Sahibi
@maybek o dediklerini yaptim zaten ya yine de cozum olmadi flash toolla v21a surumu kurdum ustune de cloudy yi kurdum bisey degismedi

maybek

Üye
Benzer şeyler benim başıma geldiğinde ben bunlardan birini yapıp düzeltiyordum. Bu arada telefonu tamamen sileceksin unutma. Format atma, recovery deki data calvic, ba önbellek silme işlemleri mutlaka yapıp rom yükleme işini bir daha dene.

vaterfa

vaterfa

Üye
    Konu Sahibi
onlarida yaptim da yine de cozume ulasamadim, baska seyler denicem bu gece bakalim somuca ulasabilecekmiyim

bytllh

bytllh

Üye
Bataryayı çıkarıp 20 snye kadar bekle, sonra tekrar dene birde. Bende öyle olunca bataryayı çıkarıp takıyorum, işe yarıyor

PesimisT-35

PesimisT-35

Üye
Telefon download moda giriyorsa mutlaka çözülür.CSE flash ile 4.4.2 kdz deneyin flash toolda.İşe yaramassa tot atın :oke:

reaurora

reaurora

Üye
Biraz geç olabilir ama yinede yorum yapmadan geçmek olmaz. ROMu kurmadan önce ve kurduktan sonra mutlaka dataya format at

vaterfa

vaterfa

Üye
    Konu Sahibi
yapmstim onlari cozum olmadi, daha sonra cloudy tabanli baska bi rom kurduk ti-x di adi yanlis hatirlamiyorsam

reaurora

reaurora

Üye
Birde KitKattan lollipopa veya tersine geçince o sistemin modemini de kurmak gerekir

vaterfa

vaterfa

Üye
    Konu Sahibi
lollipop kuruluydu zaten cihazda

Üst Alt