Cinler Periler vs. Kısacası Görünmeyen varlıklar..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kesskinn

kesskinn

Üye
    Konu Sahibi
Cinler Periler vs. Kısacası Görünmeyen varlıklar..
arkadaşlar adı üstünde görünmeyen varlıklar ama gören arkadaşlarımız varmış veya bazı olaylara şahid olan arkadaşlar hep merak etmişimdir..

bu konuda tecrübesi bilgisi olan arkadaşlarım bu konuda bize bilgiler verebilirlermi ?

TEŞEKKÜRLER ..

TheCower

TheCower

Üye
görünmüyorlar yani göremedim hiç

mesutgaga

mesutgaga

Üye
peri yok cinler melekler şeytanlar var :D. bazen bize gözüküyolar sanırım.ama ben buna inanmıyorum.onlar 4.boyutta yaşarlar.bizler 3 boyutluyuzdur.yani onları göremeyiz.görenler beyninin oyunlarına kapılıyor

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Açıkcası ben görmedim, ama şöyle bişey varki, örneğin; akşam üzeri mutfaktan veyahut WC'den çıkıp oturma odasına/odama falan giderken ışık yanmıyorken o kısacık aralıkta arkamdan birileri geçiyormuş gibi hissediyorum, bi anda arkama dönünce yok oluyor gibi, ama hissediyorum arkamdan geçtiği vs ama en iyi taktik ya sevdiğini düşün, ya da kendinle konuş şarkı mırıldan :D Süper işe yarıyor valla :sirit:

• Beğen
Tepkiler: kesskinn
kesskinn

kesskinn

Üye
    Konu Sahibi
Açıkcası ben görmedim, ama şöyle bişey varki, örneğin; akşam üzeri mutfaktan veyahut WC'den çıkıp oturma odasına/odama falan giderken ışık yanmıyorken o kısacık aralıkta arkamdan birileri geçiyormuş gibi hissediyorum, bi anda arkama dönünce yok oluyor gibi, ama hissediyorum arkamdan geçtiği vs ama en iyi taktik ya sevdiğini düşün, ya da kendinle konuş şarkı mırıldan :D Süper işe yarıyor valla :sirit:

aynen bendede bu şekilde oluyor :) belki bicok arkadaşta hissediyordur ama şu görenler nasıl görüyor hayla anlamış deilim :) serap görüyorlar heralde harisinalisyoonmudur nedir ondan işde :D

furkan5800

furkan5800

Üye
ben her gun bir kac tane avliyorum
edit: ciddiyim

___kaptan___

___kaptan___

Üye
aynen bendede bu şekilde oluyor :) belki bicok arkadaşta hissediyordur ama şu görenler nasıl görüyor hayla anlamış deilim :) serap görüyorlar heralde harisinalisyoonmudur nedir ondan işde :D

Aynen :kıskıs: nasıl görüyolarsa söyleseler bizde görsek dalga geçmiyorum ciddi ciddi soruyorum :bilmm

TheCower

TheCower

Üye
bunlar tehlikeli işler bak ben sana bişi diyeyim bizim köyde bir adam vardı yaklaşık 8 yıldır bu işlerle uğraşıyordu. bu bir gece mezarlık kapısında baygın ve çıplak bulundu. Adam tam 3 ay sonra kendini astı. O yüzden böyle şeyler ile kafayı yormayin bu arada hikaye güzel dimi :D

___kaptan___

___kaptan___

Üye
bunlar tehlikeli işler bak ben sana bişi diyeyim bizim köyde bir adam vardı yaklaşık 8 yıldır bu işlerle uğraşıyordu. bu bir gece mezarlık kapısında baygın ve çıplak bulundu. Adam tam 3 ay sonra kendini astı. O yüzden böyle şeyler ile kafayı yormayin bu arada hikaye güzel dimi :D

:aha: :oha: :halay3: :halay3: :halay3: :halay3: :halay3: :halay3: :halay3: :halay3:

Cihanel

Cihanel

Üye
bende görmüştüm slm verdi geçti :)

Cihanel

Cihanel

Üye
evet aldım

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
fazla merak kötüdür :oke:

mesutgaga

mesutgaga

Üye
Cinleri melekleri hiçbişekilde göremezsiniz.bu sadece astral seyahatle mümkün.

TheCower

TheCower

Üye
Astralde ne gördüğünüzü bilemezsiniz. Görmek istenilen şeyi görür gibi olursunuz. Çünkü daha önce görmediğinizi hayal dahi edemez, hayalinizdekilerin de gerçek olduğunu doğrulayamazsınız.

mesutgaga

mesutgaga

Üye
Astralde ne gördüğünüzü bilemezsiniz. Görmek istenilen şeyi görür gibi olursunuz. Çünkü daha önce görmediğinizi hayal dahi edemez, hayalinizdekilerin de gerçek olduğunu doğrulayamazsınız.

Dedigin gibi olsa ismi seyahat olmazdı rüya gibi birşey olurdu.ruh 4 boyutludur ama 3 boyutlu olan bedenin icinde hapistir.ruh serbest kaldıgı zaman 4 boyutlu canlıları görmek oldukca olasıdır

baykuş05

Üye

kardes aynen bende de böyle oluyo bu taktikler kesin işe yarıyo demi ben bunları denemedim ben sadece orda birinin olmadığını düşüyorum buda fazla işe yaramıyo :D

___kaptan___

___kaptan___

Üye
kardes aynen bende de böyle oluyo bu taktikler kesin işe yarıyo demi ben bunları denemedim ben sadece orda birinin olmadığını düşüyorum buda fazla işe yaramıyo :D

Kesin yarıyor ama sadece önüne bak arkana dönme tabii cesaretin varsa dön bak ama önüne bak arkadaşlarını düşün kendinle konuş şarkı mırıldan :) :oke:

x1osman1x

Üye
Bende gördüm bi iddaa kuponu istedim allah razi olsun verdi :D Tuttu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt