Çin telefonları :D

• 22 Nisan 2011
  • 2460 Okunma
  • 27 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

NOKLA N95
    Elbette N95&#8242;de bu klonlanma furyasından nasibini aldı. Çin modelinin ismi Nokla ve dış görünüş olarak atasına çok benziyor. Fakat çift kızak mekanizması yok, ayrıca entegre kamera 5 Megapiksel yerine sadece 1,3 Megapiksele ulaşabiliyor.

< Resmi açmak için tıklayın >

Başka bir NOKLA < Resmi açmak için tıklayın >

Bir kez daha başlığı iyice okuyun. Evet, orada Sony Ericsson yazmıyor, bilakis taklidi söz konusu. Cihaz yaklaşık 60 &#8364; değerinde ve VGA kamera gibi eskimiş özellikler sunuyor. En iyisi orijinalini satın almak.

Nokir E828
    Hong Kong mağazalarında Nokia N73&#8242;ün birebir kopyası olan Nokir E828&#8242;i bulmak mümkün. Diğer tüm taklitlerde olduğu gibi: Uzak durmakta fayda var.

Burada Çinliler iki kez çalmışlar. İsim Airbus A380&#8242;den tasarım ise Apple&#8217;dan kopyalanmış. İşletim sistemi olarak Symbian OS 9.2 kullanılıyor, yani stabil bir yazılım. Ayrıca cihazda iki SIM kartı aynı anda çalıştırabiliyorsunuz. 3 inçlik ekran 320 x 240 piksel çözünürlük sunuyor. Bluetooth ve EDGE var ama kimse WLAN&#8217;ı düşünmemiş. MP3 ve MP4 desteği mevcut.

Ningbo Bird M01
    Aynalı ekranları LG Shine&#8217;dan tanıyoruz. Bu aday da son derece şık gözüküyor. Müzikleri MP3 formatında oynatabiliyor. Enerjiden tasarruf yapan OLED ekran iyi bir görüş açısı sunuyor ama sadece 65.000 renge ulaşabiliyor.

Bu pervasız iPhone klonu Apple yazılımı yerine Windows Mobile ile çalışıyor. Sadece tasarımda kopya çekilmemiş, aynı zamanda kullanım da orijinali ile aynı. Tuş yok.

Alttaki telefon Tahta&#8230; Arada bi budamak ve nemli ortamda tutmamak lazım.

Cokyo tahta telefon
    Doğaya bağlı Çinliler tahta telefon ile iletişim kuruyor. Gerçi tuşlar metalden ama kasası gerçek tahtadan yapılmış. Menü dili olarak sadece Çince ve İngilizce sunuluyor. İyi ki, 2 inçli ekran tahtadan değil ve 260.000 renk desteği ile 176 x 220 piksel çözünürlük sunuyor. 1,3 Megapiksel kamera, radyo, MP3, MP4 desteği sunan cihaz ile yapmamanız gereken tek şey ateşe yakın durmak.

Huawei S60
    Diğer Çin cep telefonları ile karşılaştırıldığında S60 çok ciddi gözüküyor. İçsel değerler de ortalamanın üstünde sayılabilir: 2 Megapiksel kamera, VGA ön kamera, MP3 çalar, 262.000 renk destekli ekran.

Bu aday ise Motorola Q9&#8242;a çok benziyor. Fakat asıl durum şu ki, cihaz Linux tabanlı ZTE marka bir cep telefonu. Penguen simgeli işletim sistemi mobil cihaz pazarında gittikçe daha da popülerleşiyor.

Lonllida CECT P168
    Bir iPhone klonu daha. Bu cihazda orijinalinde kullanılan arka plan bile taklit edilmiş. Fakat ekran altındaki tuşlar biraz farklı düzenlenmiş. Elbette kullanılışı gerçeği ile birebir aynı değil.

Lonllida CECT 599
    Biraz daha kalın ama yine bir şekilde Apple gibi. CECT 599 bir iPhone gibi gözüküyor ama aynı özellikler ne yazık ki yok. Dâhili hafıza yok, 2 Megapiksel yerine 1,3 Megapiksel kamera.

Buda SUMSANG&#8230; < Resmi açmak için tıklayın >

HiPhone&#8230; < Resmi açmak için tıklayın >

:ehe:ehe:ehe:ehe

Yazan: Tuncay.erol
  2. Yakında bizimde kopyamızı çıkarır bu çinliler:ehe

55_BeRKaN_55 bunu beğendi.
  3. Süper kopyalamışlar ama ya :kop:

55_BeRKaN_55 bunu beğendi.
  4. bu telefonlardan tiksiniyorum abi yaa yok böyle bir kalitesizlik :D
    Bu arada Hiphone, Myphone'dan sonra gördüğüm en iyi taklit isim :ehe

5. evet iyi isimler buluyoırlar:ehe

6. Sumsang süper :D

7. kopyacılar aynısı yapmışlar:ehe

8. orjinal telleri yokmu bunların :D

9. Nası Da BenzetmişLeR... :)

10. adamlarda insanıda kopyalamışlar saten :D

11. maliyeti ucuz adamlar para kazanacagi seyleri biliyorlar özenti millet nlcak :)

12. Benim Myphone var babam kendıne nokia almış bana myphone almış şimdi telefon dökülüyor.Bundan Sonra çin malına hayır :aha:

13. bendede var bıtane:D BENZETEMEMISLER AMA TAM::P:

Tuncay.erol bunu beğendi.
  14. digiphone dg72 bumu oluo telefonun markası :ehe

15. :ehemalesef o OLUYOMUS

16. aaaaasdfghjk :D :D :D

17. gülme ya :( zaten bıseye benzemıyoo

18. aslında dış dizaynı iyi bazıları sağlam oluoyor ben bi ara kullanmıstım :D:ehe

19. iide İçine gırınce bı nane yok olanda ya calışmıyo yada yarım::d:

Tuncay.erol bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 23:58