Çin telefonları :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
    Konu Sahibi
Çin telefonları :D

NOKLA N95
Elbette N95′de bu klonlanma furyasından nasibini aldı. Çin modelinin ismi Nokla ve dış görünüş olarak atasına çok benziyor. Fakat çift kızak mekanizması yok, ayrıca entegre kamera 5 Megapiksel yerine sadece 1,3 Megapiksele ulaşabiliyor.

Başka bir NOKLA

Bir kez daha başlığı iyice okuyun. Evet, orada Sony Ericsson yazmıyor, bilakis taklidi söz konusu. Cihaz yaklaşık 60 € değerinde ve VGA kamera gibi eskimiş özellikler sunuyor. En iyisi orijinalini satın almak.

Nokir E828
Hong Kong mağazalarında Nokia N73′ün birebir kopyası olan Nokir E828′i bulmak mümkün. Diğer tüm taklitlerde olduğu gibi: Uzak durmakta fayda var.

Burada Çinliler iki kez çalmışlar. İsim Airbus A380′den tasarım ise Apple’dan kopyalanmış. İşletim sistemi olarak Symbian OS 9.2 kullanılıyor, yani stabil bir yazılım. Ayrıca cihazda iki SIM kartı aynı anda çalıştırabiliyorsunuz. 3 inçlik ekran 320 x 240 piksel çözünürlük sunuyor. Bluetooth ve EDGE var ama kimse WLAN’ı düşünmemiş. MP3 ve MP4 desteği mevcut.

Ningbo Bird M01
Aynalı ekranları LG Shine’dan tanıyoruz. Bu aday da son derece şık gözüküyor. Müzikleri MP3 formatında oynatabiliyor. Enerjiden tasarruf yapan OLED ekran iyi bir görüş açısı sunuyor ama sadece 65.000 renge ulaşabiliyor.

Bu pervasız iPhone klonu Apple yazılımı yerine Windows Mobile ile çalışıyor. Sadece tasarımda kopya çekilmemiş, aynı zamanda kullanım da orijinali ile aynı. Tuş yok.

Alttaki telefon Tahta… Arada bi budamak ve nemli ortamda tutmamak lazım.

Cokyo tahta telefon
Doğaya bağlı Çinliler tahta telefon ile iletişim kuruyor. Gerçi tuşlar metalden ama kasası gerçek tahtadan yapılmış. Menü dili olarak sadece Çince ve İngilizce sunuluyor. İyi ki, 2 inçli ekran tahtadan değil ve 260.000 renk desteği ile 176 x 220 piksel çözünürlük sunuyor. 1,3 Megapiksel kamera, radyo, MP3, MP4 desteği sunan cihaz ile yapmamanız gereken tek şey ateşe yakın durmak.

Huawei S60
Diğer Çin cep telefonları ile karşılaştırıldığında S60 çok ciddi gözüküyor. İçsel değerler de ortalamanın üstünde sayılabilir: 2 Megapiksel kamera, VGA ön kamera, MP3 çalar, 262.000 renk destekli ekran.

Bu aday ise Motorola Q9′a çok benziyor. Fakat asıl durum şu ki, cihaz Linux tabanlı ZTE marka bir cep telefonu. Penguen simgeli işletim sistemi mobil cihaz pazarında gittikçe daha da popülerleşiyor.

Lonllida CECT P168
Bir iPhone klonu daha. Bu cihazda orijinalinde kullanılan arka plan bile taklit edilmiş. Fakat ekran altındaki tuşlar biraz farklı düzenlenmiş. Elbette kullanılışı gerçeği ile birebir aynı değil.

Lonllida CECT 599
Biraz daha kalın ama yine bir şekilde Apple gibi. CECT 599 bir iPhone gibi gözüküyor ama aynı özellikler ne yazık ki yok. Dâhili hafıza yok, 2 Megapiksel yerine 1,3 Megapiksel kamera.

Buda SUMSANG…

HiPhone…

:ehe:ehe:ehe:ehe

MetQ7

MetQ7

Üye
Yakında bizimde kopyamızı çıkarır bu çinliler:ehe

• Beğen
Tepkiler: 55_BeRKaN_55
Adilx05

Adilx05

Üye
Süper kopyalamışlar ama ya :kop:

• Beğen
Tepkiler: 55_BeRKaN_55
mangdaşire

mangdaşire

Üye
madem konu çin telefonları bir resimde benden:

nokia n95 kızagı ve iphone ekranı+menüsü :D:ehe

rapman

rapman

Üye
bu telefonlardan tiksiniyorum abi yaa yok böyle bir kalitesizlik :D
Bu arada Hiphone, Myphone'dan sonra gördüğüm en iyi taklit isim :ehe

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
    Konu Sahibi
evet iyi isimler buluyoırlar:ehe

One907

One907

Üye
Sumsang süper :D

Kral 63

Kral 63

Üye
kopyacılar aynısı yapmışlar:ehe

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
orjinal telleri yokmu bunların :D

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Nası Da BenzetmişLeR... :)

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
    Konu Sahibi
adamlarda insanıda kopyalamışlar saten :D

serecans

serecans

Üye
maliyeti ucuz adamlar para kazanacagi seyleri biliyorlar özenti millet nlcak :)

uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
Benim Myphone var babam kendıne nokia almış bana myphone almış şimdi telefon dökülüyor.Bundan Sonra çin malına hayır :aha:

pelın_

bendede var bıtane:D BENZETEMEMISLER AMA TAM::P:

• Beğen
Tepkiler: Tuncay.erol
Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
    Konu Sahibi
digiphone dg72 bumu oluo telefonun markası :ehe

pelın_

:ehemalesef o OLUYOMUS

OğuzcanAbi

Üye
aaaaasdfghjk :D :D :D

pelın_

gülme ya :( zaten bıseye benzemıyoo

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
    Konu Sahibi
aslında dış dizaynı iyi bazıları sağlam oluoyor ben bi ara kullanmıstım :D:ehe

pelın_

iide İçine gırınce bı nane yok olanda ya calışmıyo yada yarım::d:

• Beğen
Tepkiler: Tuncay.erol
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt