Çin Malı Telefonlara Dikkat!!!( Sürekli Güncellenecek)

Sponsorlu Bağlantılar

sahin_k

sahin_k

Üye
Önemli bir bilgi teşekkürler.. arkadasım

DOGUS59

Üye
ARKADAŞLAR BU TELEFONLARIN HEPSİ KAÇAK AYRICADA HEPSİ BİRBİRİNİ KOPYALARI YANLIZCA KASALARI DEĞİŞİK KAMERASI HEPSİNDE AYNI VGA AMA HEPSİNDE AYRI AYRI YAZIYOR.
DİĞER BİR KONU VİDEO OYNATMIYOR.SESİ YÜKSEK AMA KALİTESİZ.İMEİ LERİNİN HEPSİ SAHTE EN GEÇ 2-3 AY İÇİNDE OPERATÖRLER TARAFINDAN KAPATILIYORLAR.KESİNLİKLE ALMAYAN HEPSİNDE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA VAR YAZIYOR.AMA HİÇBİRİNDE YOK.Arkadaşlar bir denemenizi rica ediyorum.Alın elinize bir nokia-s.e.-samsung-lg-mot vs.gibi telefonlarla 10 dakika bir konuşma yapın.sonra kendinizi rahatsız hissetmessiniz.AMA bir çin malı ile bu süreyi konuşarak geçirin bakın arkadaşlar başınız ağrımaya başlayacaktır.LÜTFEN BİR DENEYİN.....Bu sitede bangır bangır bağırıyorum hiç bir allahın kulu SAR DEĞERİ AÇIKLAMAIYOR.SATICILARDA BİLMİYOR.AMA ONU KAÇAK GETİRENLER.( G.antepde-nusaybinde-kiliste vb.sınır şehirlerinde ) ÇOK İYİ BİLİYORLAR. PARALAR CEBE.RADYASYON BİZİM GİBİ KULLANICILARA.........HAYIRLISI OLSUN

BİR DE ALIP KULLANAN BİR ARKADAŞIN FORUMLARDAN BİRİNE YAZDIĞI YAZIYIDA EKLİYORUM
bende bugun aldım cıhazı ve hemen bugun yolladım .sarj ederken sarjı bozuldu sanırım ama zaten onyargılı oldugum cıhazdan tamamen sogudum.anycool t828. bu cuhaz hıcbır sekılde sesız moda alınamıyor sesız dıe tabır edlıne mod tıtresım . :))) bu cok komık .aldıgım gun sarjının bozulması daha komık aldıgım satıcı yarın umarım kabul eder de bu seruvenden kazasız atlatırım kendımı.

sesı yuksek evet ama dengesız bır yukseklık sozkonusu dıgerlerını bılemem ama bendekı gg dekının aynısıydı ve cıhaz ın dızaynı yatay sekılde hopororlerın ustune bır sey gelecek sekıldeyken ses zaten azalıyor..ekran cok gusel dıuyenler var bence degıl azıcık farklı bır acıyla goruntuyu dagıtıyor.telefonda buyuk yazılımsal sorunlar var :) bır hat dıgerınden daha az ses verıyor ama sonucta ıkısıde kısık ses verıyor

ısın aslı buyuk hevesle aldım cıhazı ama ıste kısmet degılmıs sarjın bozulmasıda bahane oldu. bırde elımde hala garıp bır plastık kokusu var.

bu cıhazların sar degerı dusuk deselerde ıanmam gunde en az ıkı uc saat telefonla konusurum ama bunla cıdden konusurken ellerınızın ıcı bır tuhaf kımıs kımıs oluyor ve bıraz uzatınca basınız cıdden agrıyor
...bunu deneyenekadar bunları soyleyenlere yahudı mallarna nekadar guven olur onlar tamamen ekonomık amaclı kendılerı ıcın calısırlar dıodum ama malesef cın malları bır bocalama donemı ıcıınde bunu atlatınca emınımkı cok buyuk ve suan olduklarından daha ıyı bır yerde olacaklar ama bu sekılde hep kotu bır ımaj cızıyorlar

benım aldıgım arkadas ggden ustunde kutusundan yırtılmıs orjınal ımeısıyle yolluyordu aletı cakma fılan degıl ısteyen olursa pm den nıcıkını atabılırım saygılarımla
BU TELEFONLARI SAR DEĞERLERİ BİR TÜRLÜ BULUNAMIYOR.ALMAYIN ARKADAŞLAR SAĞLIĞINIZI 3 KURUŞ İÇİN TEHLİKEYE ATMAYIN

GEREKLİ BİLGİLENMEYİ BURADAN EDİNEBİLİRSİNİZ.HERKESE İYİ FORUMLAR

Salihyet

Salihyet

Üye
çok yararlı bilgiler ya ;) teşekkürler..

DOGUS59

Üye
TABİKİ BU TELEFONLARI GENELDE 13-14-15-16-17 YAŞ KAPSAMINDAKİ GENÇLERE PAZARLIYORLAR.AMA YAZILAN HİÇ BİR ŞEY DOĞRU DEĞİL TEK DOĞRU VAR.ADAM GİBİ VİDEO OYNATMAZ.ADAM GBİ FOTO ÇEKMEZ.KALİTESİZ YÜKSEK SES VERİRLER.BİR DE TV VAR İLK BİR KAÇ GÜN SEYREDERSİN SONRA SEYRETMESSİ.ZATEN 5 DK SEYRETSEN TELEFON MİKRO DALGA FIRIN GİBİ ISINIYOR.ÜÇ KURUŞ AZ VERECEĞİM DİYE BU TELEFONLARI ALAIYORLAR SONUNDA KAPATILIYOR.ELİNDEKİ PARADA GİDİYOR.......FİYATLARIDA150-----350 ARASI DEĞİŞİYOR......NOKİANIN 5700 Ü 400 YTL ALIN ONU ADAM GİBİ KULLANIN HER ŞEY VAR ARKADAŞLAR MÜTHİŞ BİR TELEFON........BU ÇİN MALLARINDA İŞLETİM SİSTEMİ YOK O NEDENLE NE JAVA NE DE BAŞKA BİR ŞEY YÜKLENİR...NOKİA NIN 8 SENE ÖNCEKİ 6600 BU MALLARDAN 5KAT DAHA İYİ....DOKUNMATİK BÜYÜK EKRAN DİYORLAR......ADAM GİBİ VİDEO OYNATMADIKDAN SONRA EKRAN BÜYÜK OLSA KÜÇÜK OLSA NE FARKEDER.......BU PARAYI BUNA VERECEĞİNİZE ADAM GİBİ NOKİA 5700 ALIN ARKADAŞLAR...............:oke::oke::oke::oke:

dede147

dede147

Üye
inşallah size kulak veren olur gercekten söylediğin doğru

Salihyet

Salihyet

Üye
Bilinçlendirmek açısından çok faydalı bi topic olmuş , ben şahsen çevremdekilere tavsiye etmiyorum ;)

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
Dogru söylüyon kardeş zaten o cin mallarının içi boş oluyo vga kamera koyuyorlar millete 2 mp 3.2 mp diye satıyolar

jeroj

Üye
Sakın ama sakın almayın arkadaşlar öyleki hiç bir çin malı almayalım inanın bizim mallarımız onlarınkinin yaninda mükemmel. Konuya değinildiği için ayrıca teşekkürler.

degerli43

degerli43

Üye
ben sakın almam

TARIQ

Üye
paranızı cope atmayın:D

ejdero

Üye
evet arkadaşlar size bu çin malı almama hususunda katılıyorum.yalnız alanları da kesinlikle yadırgamıyorum.onlar da kendilerince haklılar.birde olaya şu açıdan bakmak gerek.ülkemizde satılan telefonların fiyatlarını birde yurtdışındaki fiyatlarla karşılaştırın.bize gelene kadar ödenen vergiler ıvır ve zıvırlar yurtdışındakinin yüzde 30'u kadar pahalı satılıyor.ister istemez de insanlar 200 milyonluk çin malı telefonlara rağbet gösteriyorlar ve bu da gayet doğal.madem öyle bu vergileri düşürsünler,insanlar da kaçak olmayan legal ürünler satın alsın.ama aradaki uçurum insanları kaçak olan çin mallarına yöneltiyor.

schumici

schumici

Üye
olsun yine de hiç bişey sağlıktan önemli değildir kesinlikle. aylardır burda bangır bangır bağırıyoruz cebinizi düşündüğümüzden değil sağlığınızı düşündüğümüzden

maliakg

maliakg

Üye
ben yemem ama:haha:

hshshs

Üye
ben bi marka buldum araştıra bilirsiniz wentto 2 yıl filka mobile garanti veriyor. ama benim beğendiğim üründe java desteği yok buarada java olmassa neolur şimdiden teşekkürler :D ..???

schumici

schumici

Üye
ben bi marka buldum araştıra bilirsiniz wentto 2 yıl filka mobile garanti veriyor. ama benim beğendiğim üründe java desteği yok buarada java olmassa neolur şimdiden teşekkürler :D ..???

java yoksa telefonun java destekli şeyleri çalıştıramaz. bunlara zaten program ekleyemiyosun. java da olmayınca hiç bişey ekleyemezsin kalırsın öyle dımdızlak:D

orhankolik

Üye
yha kardeş bende anycoll t 828 var fabrika ayarlarına nası geri döncem şifreistiyo oşifreyibilen biri varmı lütfenyardım tetsin

--------------- Ekleme ---------------

Acillllll

ibonline

ibonline

Üye
fabrika ayaraları şifresi 1122 dir

orhankolik

Üye
denicem kardeş çok saol çok çok çok tşk olsada kurtulsam

_KadirşinaS_

Üye
    Konu Sahibi
Beyler lütfen mesaj yazarken hangi konuya yazdığınıza dikkat ediniz. Öyle ipini koparıp dalmış gibi, hiç okuyup etmeden, alakasız konulara alakasız sorular sormayın.Forumun suyunu çıkarmayın. BURASI MAXİCEP.:nono:

asepsi

asepsi

Üye
çok güzel açıklamışsın dostum eline sağlık

Üst Alt