Çin Malı N99 Safir Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

EVRENCEEE

EVRENCEEE

Üye
    Konu Sahibi
Çin Malı N99 Safir Özellikleri
MERHABA ARKADAŞLAR SİZE BURDA N 99 SAFİRİN ÖZELLİKLERİNDEN BİRAZ BAHSETMEK İSTEDİM.ÖNCELİKLE SUNU BELİRTEYİM TELEFONU ALALI 2-3 HAFTA OLDU BU BİR DENEME SÜRECİYDİ VE ÖZELLİKLE BELİRTEYİM TELEFONU O KADAR BEGENDİMKİ DAHA ÖNCE KULLANDIGIM NOKİA 6300 VE SAMSUNG D 900 İ Yİ GÖZDEN ÇIKARTTIM.GELELİM ÖZELLİKLERİNE :
1. ÇİFT HATLI
2. DOKUNMATİK EKRAN
3. İNTERNET VE MMS AYARLI
4. HER HATTA AYRI SES ÖZELLİĞİ
5.MP 3 ÇALAR
6.TV VE RADYO ÖZELLİĞİ
7. TV VE RADYO KAYIT ÖZELLİĞİ ( TARİHİNİ VE SAATİNİ SİZ BELİRLİYORSUNUZ)
8.DEGİŞ TOKUŞ EKRAN .( SALLADIKÇA EKRAN RESMİ DEGİŞİYOR)
9. TV ,RADYO, VİDEO OYNATICI VE MP3 ÇALARDA SALLANINCA KANAL VE MÜZİK DEGİŞTİRME
10. RESİMLİ REHBER KAYDI ( DİĞER TEL FARKI RESMİ REHBERE EKLEDİKTEN SONRA ANA RESMİ SİLİYORSUNUZ AMA REHBERDE KAYITLI KALIYOR VE TEL YER KAPLAMIYOR.
11. ARAMA GELİNCE TERS CEVİRDİĞİNİZDE SESİ VE TİTREŞİMİ KESİYOR.
12. KAMERA GAYET NET VE GÜZEL
13. ÇİFT KAMERA
14.USB İLE BİLGİSAYARA BAGLAYINCA WEB KAMERA OLARAK KULLANMA
15.TV KULLANDIGINIZDA YER SENSÖRLERİ SAYESİNDE NE YÖNE CEVİRİSENİZ EKRAN O TAFARAFA DÖNÜYOR
16. AYNI ŞEKİLDE RESİMLERDE NE TARAFA CEVİRİSENİZ O TARAFA DÖNÜYOR.
17. ŞARJ 3 GÜN GİDİYOR (TV İZLENİRSE DAHA KISA) AYRICA TELEFONUM 24 SAAT KESİNTİSİZ AÇIK KALDIGI HALDE.
18. HAFIZA KARTI VAR. 1 GB.
19.TÜRKÇE DİL SECENEĞİ
20. NOT DEFTERİ,TAKVİM,OYUN,BLUETOOTH,KRONOMETRE,HESAP MAKİNESİ,PARA BİRİMİ EV UZUNLUK DÖNÜŞTÜRÜCÜSÜ,ALARM VB BİRÇOK ÖZELLİK YİNE BİR ARADA..

BEN ÇOK SEVDİM UMARIM SİZDE SEVERSİNİZ...

BİR TEŞEKKÜR BAZEN BİN ALTIN DEGERİNDEDİR...:oke:

• Beğen
Tepkiler: yyoruge, recep20, sehhar ve 1 kişi daha

techno_sevket

techno_sevket

Üye
cok tesekkürler ve fiyatı nekadar nerde bulabilirim cin malı n99

muzafferilter63

Üye
merhaba bende aldım ama bir sorun var yardımcı olursanız sevinirim. ALDIĞIMDA TELEFONU SALLAYINCA EKRAN DEĞİŞİYORDU,TV KANAL DEĞİŞTİRİYORDU VE GELEN ÇAĞRIYI TERS ÇEVİRDİĞİMDE SESSİZE GEÇİYORDU AMA ŞU AN OLMUYOR ÇOK KURCALAMIŞTIM ACABA AYARLARINIMI BOZDUM BİLGİLENDİRİRMİSİNİZ TŞ.LER

EVRENCEEE

EVRENCEEE

Üye
    Konu Sahibi
merhaba bende aldım ama bir sorun var yardımcı olursanız sevinirim. ALDIĞIMDA TELEFONU SALLAYINCA EKRAN DEĞİŞİYORDU,TV KANAL DEĞİŞTİRİYORDU VE GELEN ÇAĞRIYI TERS ÇEVİRDİĞİMDE SESSİZE GEÇİYORDU AMA ŞU AN OLMUYOR ÇOK KURCALAMIŞTIM ACABA AYARLARINIMI BOZDUM BİLGİLENDİRİRMİSİNİZ TŞ.LER

sevgili arkadasım şimdi bu sorunla karsılaşan arkadaşlarım oldu çözümü şöyle menüde müzikçalara gel ekranda ayar butonu var bas ve ayarlara gir. ayarları aynen şöle yap
1 hafıza kartı
2 aç
3 bir
4 kapa
5 aç
6 kapa
7 hiçbiri
8stil 1
9 kapa
bunları yaptıktan sonra tamam de ve oradan çık
telefonu kapat aç sorun kalmadı :):oke:

--------------- Ekleme ---------------

cok tesekkürler ve fiyatı nekadar nerde bulabilirim cin malı n99

sevgili arkadasım nerdesin bilmiyorum ama ben vanda aldım n 99 safirin fiyatı burda 200 ytl ve kredi kartına 10 taksit +1 gb kartta üstünde. alıcaksan muhahakkak n 99 safir al normal n 99 veya n99 i alma tafsiyemdir.:oke:

merkus

merkus

Üye
sa n 99 a program yükleniypr mu acaba bu telefonun işletim sistemi ne acaba yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

DOGUS59

Üye
ARKADAŞLAR BU TELEFONLARIN HEPSİ KAÇAK AYRICADA HEPSİ BİRBİRİNİ KOPYALARI YANLIZCA KASALARI DEĞİŞİK KAMERASI HEPSİNDE AYNI VGA AMA HEPSİNDE AYRI AYRI YAZIYOR.
DİĞER BİR KONU VİDEO OYNATMIYOR.SESİ YÜKSEK AMA KALİTESİZ.İMEİ LERİNİN HEPSİ SAHTE EN GEÇ 2-3 AY İÇİNDE OPERATÖRLER TARAFINDAN KAPATILIYORLAR.KESİNLİKLE ALMAYAN HEPSİNDE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA VAR YAZIYOR.AMA HİÇBİRİNDE YOK.Arkadaşlar bir denemenizi rica ediyorum.Alın elinize bir nokia-s.e.-samsung-lg-mot vs.gibi telefonlarla 10 dakika bir konuşma yapın.sonra kendinizi rahatsız hissetmessiniz.AMA bir çin malı ile bu süreyi konuşarak geçirin bakın arkadaşlar başınız ağrımaya başlayacaktır.LÜTFEN BİR DENEYİN.....Bu sitede bangır bangır bağırıyorum hiç bir allahın kulu SAR DEĞERİ AÇIKLAMAIYOR.SATICILARDA BİLMİYOR.AMA ONU KAÇAK GETİRENLER.( G.antepde-nusaybinde-kiliste vb.sınır şehirlerinde ) ÇOK İYİ BİLİYORLAR. PARALAR CEBE.RADYASYON BİZİM GİBİ KULLANICILARA.........HAYIRLISI OLSUN

BİR DE ALIP KULLANAN BİR ARKADAŞIN FORUMLARDAN BİRİNE YAZDIĞI YAZIYIDA EKLİYORUM
bende bugun aldım cıhazı ve hemen bugun yolladım .sarj ederken sarjı bozuldu sanırım ama zaten onyargılı oldugum cıhazdan tamamen sogudum.anycool t828. bu cuhaz hıcbır sekılde sesız moda alınamıyor sesız dıe tabır edlıne mod tıtresım . :))) bu cok komık .aldıgım gun sarjının bozulması daha komık aldıgım satıcı yarın umarım kabul eder de bu seruvenden kazasız atlatırım kendımı.

sesı yuksek evet ama dengesız bır yukseklık sozkonusu dıgerlerını bılemem ama bendekı gg dekının aynısıydı ve cıhaz ın dızaynı yatay sekılde hopororlerın ustune bır sey gelecek sekıldeyken ses zaten azalıyor..ekran cok gusel dıuyenler var bence degıl azıcık farklı bır acıyla goruntuyu dagıtıyor.telefonda buyuk yazılımsal sorunlar var :) bır hat dıgerınden daha az ses verıyor ama sonucta ıkısıde kısık ses verıyor

ısın aslı buyuk hevesle aldım cıhazı ama ıste kısmet degılmıs sarjın bozulmasıda bahane oldu. bırde elımde hala garıp bır plastık kokusu var.

bu cıhazların sar degerı dusuk deselerde ıanmam gunde en az ıkı uc saat telefonla konusurum ama bunla cıdden konusurken ellerınızın ıcı bır tuhaf kımıs kımıs oluyor ve bıraz uzatınca basınız cıdden agrıyor
...bunu deneyenekadar bunları soyleyenlere yahudı mallarna nekadar guven olur onlar tamamen ekonomık amaclı kendılerı ıcın calısırlar dıodum ama malesef cın malları bır bocalama donemı ıcıınde bunu atlatınca emınımkı cok buyuk ve suan olduklarından daha ıyı bır yerde olacaklar ama bu sekılde hep kotu bır ımaj cızıyorlar

benım aldıgım arkadas ggden ustunde kutusundan yırtılmıs orjınal ımeısıyle yolluyordu aletı cakma fılan degıl ısteyen olursa pm den nıcıkını atabılırım saygılarımla
BU TELEFONLARI SAR DEĞERLERİ BİR TÜRLÜ BULUNAMIYOR.ALMAYIN ARKADAŞLAR SAĞLIĞINIZI 3 KURUŞ İÇİN TEHLİKEYE ATMAYIN

tugrambey

Üye
bende aldım ama cep telefonun yazıları küçük yani yazı fontu kücük nasıl büyütürüm yardımedermisiiniz şimdiden tşkk.

Matraka34

Üye
arrkadaşlar safir kullanıyorum bu telefonda gönderilen mesajlar kaydediliyor mu? bilgisi olan arkadaşım var mı?

mehmetak63

Üye
N99 Safir hakkında herşeyi biliyorum. tüm özelliklerini falan. kullanamayan olursa bana sorsun açıklarım.

ama ben derim ki ALMAYIN... almışsanız almışsınız bi kere bari yardımcı olalım diyorum.

benim tek bilmediğim bi özellği var. onun sayesinde de maalesef şuanda kullanamıyorum. ekran dokunmatik. ve tuş kilidi ekrandan açılıyor. benim ekran bozuldu. tepki vermiyor artık. sağa dokunduğumda soldan tepki veriyor. yerleri larıştırdı. BOZULDU yani . 1 ay oldu alalı.

aslında memnunum. ama tuş kilidini açamadığım için kullanamıyorum

acaba tuş kilidini ekranı kullanmadan nasıl açıcaz bunu bilen varmı?

(pilini çıkarıp açıyorum tuş kilidini otomatik kapanmayı kapattım. ama şimdi cebime koyuyorum çıkarttığımda ya ayarlarda ya mesaj yazıyo. lütfen bilen varsa sölesin.)

Matraka arkadaş. mesajları yollamadan önce yazıyosun tamam diyosun kaydet ve gönder var bide sadece gönder var. seçtiğin seçeneğe göre kaydedip etmeyeceğini sen belirlemiş oluyosun ;)

wasiyet55

Üye
MERHABA ARKADAŞLAR SİZE BURDA N 99 SAFİRİN ÖZELLİKLERİNDEN BİRAZ BAHSETMEK İSTEDİM.ÖNCELİKLE SUNU BELİRTEYİM TELEFONU ALALI 2-3 HAFTA OLDU BU BİR DENEME SÜRECİYDİ VE ÖZELLİKLE BELİRTEYİM TELEFONU O KADAR BEGENDİMKİ DAHA ÖNCE KULLANDIGIM NOKİA 6300 VE SAMSUNG D 900 İ Yİ GÖZDEN ÇIKARTTIM.GELELİM ÖZELLİKLERİNE :
1. ÇİFT HATLI
2. DOKUNMATİK EKRAN
3. İNTERNET VE MMS AYARLI
4. HER HATTA AYRI SES ÖZELLİĞİ
5.MP 3 ÇALAR
6.TV VE RADYO ÖZELLİĞİ
7. TV VE RADYO KAYIT ÖZELLİĞİ ( TARİHİNİ VE SAATİNİ SİZ BELİRLİYORSUNUZ)
8.DEGİŞ TOKUŞ EKRAN .( SALLADIKÇA EKRAN RESMİ DEGİŞİYOR)
9. TV ,RADYO, VİDEO OYNATICI VE MP3 ÇALARDA SALLANINCA KANAL VE MÜZİK DEGİŞTİRME
10. RESİMLİ REHBER KAYDI ( DİĞER TEL FARKI RESMİ REHBERE EKLEDİKTEN SONRA ANA RESMİ SİLİYORSUNUZ AMA REHBERDE KAYITLI KALIYOR VE TEL YER KAPLAMIYOR.
11. ARAMA GELİNCE TERS CEVİRDİĞİNİZDE SESİ VE TİTREŞİMİ KESİYOR.
12. KAMERA GAYET NET VE GÜZEL
13. ÇİFT KAMERA
14.USB İLE BİLGİSAYARA BAGLAYINCA WEB KAMERA OLARAK KULLANMA
15.TV KULLANDIGINIZDA YER SENSÖRLERİ SAYESİNDE NE YÖNE CEVİRİSENİZ EKRAN O TAFARAFA DÖNÜYOR
16. AYNI ŞEKİLDE RESİMLERDE NE TARAFA CEVİRİSENİZ O TARAFA DÖNÜYOR.
17. ŞARJ 3 GÜN GİDİYOR (TV İZLENİRSE DAHA KISA) AYRICA TELEFONUM 24 SAAT KESİNTİSİZ AÇIK KALDIGI HALDE.
18. HAFIZA KARTI VAR. 1 GB.
19.TÜRKÇE DİL SECENEĞİ
20. NOT DEFTERİ,TAKVİM,OYUN,BLUETOOTH,KRONOMETRE,HESAP MAKİNESİ,PARA BİRİMİ EV UZUNLUK DÖNÜŞTÜRÜCÜSÜ,ALARM VB BİRÇOK ÖZELLİK YİNE BİR ARADA..

BEN ÇOK SEVDİM UMARIM SİZDE SEVERSİNİZ...

BİR TEŞEKKÜR BAZEN BİN ALTIN DEGERİNDEDİR...:oke:
buqun n99 safir aldım fakat dedıqın gıbı ekranı dokunmatık deıl sadece ekranı sallayınca değişiyoo ayarlarındanmı dokunmatiqi acılıo acabaa yardımcıı olursan cok sevınırım

Caldere

Caldere

Üye
Çin Malı İşte İki-Üç Gün Sonra Elinde Kalır

DOGUS59

Üye
ARKADAŞIM BİR ARABANIN MOTOR VE ŞASE NUMARALI DEĞİŞTİRİLİP SATILDIĞINDA BUNU YAPANLAR HIRSIZLIK DAN YARGILANIYORLAR.
BİR TELEFONUN İMEİ NUMARASINI DEĞİŞTİRP SATMAKDA AYNI SUCDUR.
BU NEDENLE DİKKATLİ OLUN BİR MALI KAÇAK SATMAK ALMAK VE SERİ NOSUNU DEĞİŞTİMEK İLE BİR ARABAYI ÇALIP ŞASE NOSUNU DEĞİŞTİRMEK AYNİ ŞEYLERDİR..
KAÇAK İMEİ YAPANLARI İHBAR EDİN ARKADAŞLAR...YARIN TELEFONUNUZ ÇALINIR.ALAN YENİ İMEİ ÇAKTIRIR VE SATAR...DİKKATLİ OLUN BU DANDİK ÇİN MALLARINI ALMAYIN ......ŞU ANDA ALIPDA EYVAH DİYEN...BUNUN HAFIZASI 197kilobaytmış,BUNDA 3G YOKMUŞ ,RESİMLERİ AÇMIYOR,VİDEO GÖSTERMİYOR DİYEN BİNLERCE KULLANICI VAR.BUNLARDAN BİRİ OLMAYIN PARANIZ CEBİNİZDE KALSIN BUNLARIN GÖZÜ CEBİNİZDEKİ HARÇLIKLARINIZDA....SEVGİLER

zahid12

zahid12

Üye
ben bu telefondan alcam paramı biriktim 3 aydır 200 ytl anca biriktirebildim biz öğrenci çocuğuz zengin sıpası değiliz mecbur bunları alıyoz özellikleride iyi

EfeTÜRK

EfeTÜRK

Üye
dogus59 paylaştığın güzel bilgiler için sana teşekkür ederim çok önemli noktaları biz kullanıcılara iletmişsiniz tekrar tekrar teşekkür ederim.

onur_802

Üye
N99 Safir hakkında herşeyi biliyorum. tüm özelliklerini falan. kullanamayan olursa bana sorsun açıklarım.

ama ben derim ki ALMAYIN... almışsanız almışsınız bi kere bari yardımcı olalım diyorum.

benim tek bilmediğim bi özellği var. onun sayesinde de maalesef şuanda kullanamıyorum. ekran dokunmatik. ve tuş kilidi ekrandan açılıyor. benim ekran bozuldu. tepki vermiyor artık. sağa dokunduğumda soldan tepki veriyor. yerleri larıştırdı. BOZULDU yani . 1 ay oldu alalı.

aslında memnunum. ama tuş kilidini açamadığım için kullanamıyorum

acaba tuş kilidini ekranı kullanmadan nasıl açıcaz bunu bilen varmı?

(pilini çıkarıp açıyorum tuş kilidini otomatik kapanmayı kapattım. ama şimdi cebime koyuyorum çıkarttığımda ya ayarlarda ya mesaj yazıyo. lütfen bilen varsa sölesin.)

Matraka arkadaş. mesajları yollamadan önce yazıyosun tamam diyosun kaydet ve gönder var bide sadece gönder var. seçtiğin seçeneğe göre kaydedip etmeyeceğini sen belirlemiş oluyosun ;)

geri tusuna basıp kareye bastıgında orjınal nokıa gıbı ama menu degılde gerı tusu ıle yapıosun tus kılıdını

ANYCAAL

Üye
BU TELEFON ASRIN EN İYİ İCADI.....YOK YOK HEMEN HERKES ALMALI .......FOTO KALİTESİ MÜKEMMEL.......VİDEO KAYDI VE GÖSTERİMİ MÜKEMMEL DVİX KALİTESİNDE VİDEO GÖSTERİYOR.....FOTOĞRAFA GELİNCE NE DEMEK MÜTHİŞ 5MP LİK RESİMLERİ BİLE AÇIYOR......HATTA RESİMLERİ DÜZELTMEN İÇİNDE BİR FOTO DÜZENLEME YAZILIMI BİLE VAR......HELE HELE GEÇE MÜKEMMEL FOTO ÇEKİYOR.......SAR DEĞERİ -----0----BÖYLE TELEFON YERYÜZÜNE GELMEDİ ARKADAŞLAR......YOLDA YÜRÜRKEN BİLE TELEVİZYON SEYREDEBİLİYORSUN.....HATA SENDE OLUR DİREĞE ÇARPARSAN.....WLAN VAR.......İNTERNETE GİRİYOIRSUN...MÜKEMMEL ŞEKİLDE İNTERNETTE SÖRF YAPIYORSUN..... 3G-GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA VAR YOK DİYENLER DEMEKKİ BULAMIYORLAR......HATTA TRAŞ OLURKEN BİLE ÖN KAMERA KULLANILIYOR....MÜTHİŞ BİR TELEFON ARKADAŞLAR...TV SEYRET.İNTERNETE GİR..SÖRF YAP.HATTA TRAŞ OL BİR TELEFONDAN DAHA NE BEKLERSİNİZ.....ZATENE- BOOK VAR.DÜŞMANLAR E-BOOKLARI NEDENSE YANLIŞ YAZIYORLAR TELEFON ONDAN AÇMIYOR...ASLINDA AÇAR EXCEL-WORD-POVER POİN NE ARARSAN VAR.....TELEFONDAN HERKES BİR DEĞİL İKİ TANE ALMALILAR.....YOKSA PİYASADA TÜKENİR FALAN KAÇIRMAYIN HEMEN ALIN...ALLAH ALLAH BUNLAR TELEFONDAN ANLAMIYORLARKİ........................

rzc53

Üye
hepsi yalan n99 safir sorunlarla dolu bir telefon kimse almasın paranızı çope atarsınız bu ovunmeleri buralara yazanlar satiçilar tel çalişmiyor ve sorunlarla dolu ve çozulmesi imkansiz kimse almasin adam gibi bir tel anın kullanın

N99 safir düşünen vaz geçsin tum çin mallari sorunlu birde sağlığa uygun değil baş ağrisi yapiyor beyni etkiliyor bence adam gibi bir telefon alın ve sorunsuzca kullanın çin malllarinin hepsi ayni hepsi sorunlu kesinlıkle mennun kalmayacsksınız paranızı çope atmayin

çin mallarini almayalim sikinti yaşamayalim hepsi kopya ve sahte inanin pişman olursunuz

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
İllah Birşeyi eksik oluyor.

piyanist_murat

piyanist_murat

Üye
Abi bunun şarj yeri nerde

ÖZÜR DİLERİM ABİMİN YERİNE YAZMIŞIMDA :d

wasiyet55

Üye
bende n 99 safir aldım fakat benımkının ekranı dokunmatık deqıl nası oluyo bu iş?

Üst Alt