Çin Malı N99 Safir Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

hazarcep

hazarcep

Üye
bende n 99 safir aldım fakat benımkının ekranı dokunmatık deqıl nası oluyo bu iş?

dokuntmatik ekranı devre dısı bırak bi kod var onu tekrar yaz devreye girer yarın eklerim o kodu
okiş
iyi geceler.

wasiyet55

Üye
dokunmatik ekranı var yanii fakat bu teldefonun kalemi falan yokk yani telefonun kensıdısınde yok kalemm nasıl safirse bu anlamadımm ama sen o kodu gönderirisen sevınırım arkadasım şimdiden sagol
dokuntmatik ekranı devre dısı bırak bi kod var onu tekrar yaz devreye girer yarın eklerim o kodu
okiş
iyi geceler.

hazarcep

hazarcep

Üye
LCD contrast: *#369#
bu olması lazım benim bilgim katarı ile devreye alma ve cıkarma kodu
* DENEMEDİM BEN ! Bİ YERDE GÖRTÜM SANA YARDIMCI OLMAK İCİN TEKRAR BULDUM EKLİYORUM...

wasiyet55

Üye
olmadıı ama yınede saqol sadce kntr bılgınız için 9333 arayın dıo :)tşkr eddım
LCD contrast: *#369#
bu olması lazım benim bilgim katarı ile devreye alma ve cıkarma kodu
* DENEMEDİM BEN ! Bİ YERDE GÖRTÜM SANA YARDIMCI OLMAK İCİN TEKRAR BULDUM EKLİYORUM...

--------------- Ekleme ---------------

N99 Safir hakkında herşeyi biliyorum. tüm özelliklerini falan. kullanamayan olursa bana sorsun açıklarım.

ama ben derim ki ALMAYIN... almışsanız almışsınız bi kere bari yardımcı olalım diyorum.

benim tek bilmediğim bi özellği var. onun sayesinde de maalesef şuanda kullanamıyorum. ekran dokunmatik. ve tuş kilidi ekrandan açılıyor. benim ekran bozuldu. tepki vermiyor artık. sağa dokunduğumda soldan tepki veriyor. yerleri larıştırdı. BOZULDU yani . 1 ay oldu alalı.

aslında memnunum. ama tuş kilidini açamadığım için kullanamıyorum

acaba tuş kilidini ekranı kullanmadan nasıl açıcaz bunu bilen varmı?

(pilini çıkarıp açıyorum tuş kilidini otomatik kapanmayı kapattım. ama şimdi cebime koyuyorum çıkarttığımda ya ayarlarda ya mesaj yazıyo. lütfen bilen varsa sölesin.)

Matraka arkadaş. mesajları yollamadan önce yazıyosun tamam diyosun kaydet ve gönder var bide sadece gönder var. seçtiğin seçeneğe göre kaydedip etmeyeceğini sen belirlemiş oluyosun ;)
n99 safirin kalemi varmı?bende n 99 safir kullanıyrmm dokunmatık ekran deıl yada ayarlarından kapalı tam olarak bılmıyorum ve kalemııı yok yardımcı olursanız sevınırım

handi

Üye
kac para bu ya

aysunn35

Üye
arkadaslar bu telefonda sms ileti raporu nasıl gelıyor nasıl ayarlanıyor yardımcı olurmusunuz

hereklitoz

hereklitoz

Üye
gayet güzel ben kullanıyom

EVRENCEEE

EVRENCEEE

Üye
    Konu Sahibi
degerli arkadaşlarım uzun süredir yurt dışında oldugumdan sizlerden uzak kaldım hepinizin sorularına sıra ile cevap verecegim... şimdiden teşekküerler...

bende aldım ama cep telefonun yazıları küçük yani yazı fontu kücük nasıl büyütürüm yardımedermisiiniz şimdiden tşkk.
SEVGİLİ TURGAM BEY MALESEF BU TELEFONUN BU ÖZELLİĞİ KISITLI YANİ BU YAZILARI BÜYÜTME ŞANSIN YOK.. ÜZGÜNÜM:oke:

arrkadaşlar safir kullanıyorum bu telefonda gönderilen mesajlar kaydediliyor mu? bilgisi olan arkadaşım var mı?
SEVGİLİ MATRAKA ELBETTEKİ GÖNDERDİĞİN MESAJLAR ELLİ (50) MSJ KADAR KAYDEDİLİYOR...:oke:

N99 Safir hakkında herşeyi biliyorum. tüm özelliklerini falan. kullanamayan olursa bana sorsun açıklarım.

ama ben derim ki ALMAYIN... almışsanız almışsınız bi kere bari yardımcı olalım diyorum.

benim tek bilmediğim bi özellği var. onun sayesinde de maalesef şuanda kullanamıyorum. ekran dokunmatik. ve tuş kilidi ekrandan açılıyor. benim ekran bozuldu. tepki vermiyor artık. sağa dokunduğumda soldan tepki veriyor. yerleri larıştırdı. BOZULDU yani . 1 ay oldu alalı.

aslında memnunum. ama tuş kilidini açamadığım için kullanamıyorum

acaba tuş kilidini ekranı kullanmadan nasıl açıcaz bunu bilen varmı?

(pilini çıkarıp açıyorum tuş kilidini otomatik kapanmayı kapattım. ama şimdi cebime koyuyorum çıkarttığımda ya ayarlarda ya mesaj yazıyo. lütfen bilen varsa sölesin.)

Matraka arkadaş. mesajları yollamadan önce yazıyosun tamam diyosun kaydet ve gönder var bide sadece gönder var. seçtiğin seçeneğe göre kaydedip etmeyeceğini sen belirlemiş oluyosun ;)

SEVGİLİ MEHMET TELEFONU GÖRME ŞANSIM OLSA DAHA NET BİR ŞEY SÖYLERDİM AMA BELKİDE SORUN YOKTUR NEDENMİ BÖLE DÜŞÜNDÜM EN SON NE ZAMAN TELEFONUNUN KALİBRASYON VE HIZLANDIRICI AYARLARINI YAPTIN BENCE BUNLARI Bİ AYARLA EKRAN ÇALIŞACAKTIR.
2 CİSİ TUŞ KİLİDİNİ SADECE EKRANDAN AÇMAN GEREKMİYOR. İSTERSEN NOKİALARDAKİ GİBİ YES VE # TUŞUYLADA AÇABİLİRSİN BUNUN İÇİN AYARLAR+TELEFON AYARLARI+EKRAN KARAKTERİSTİ KAYMAYI ENGELLE KAPALI YAP. BU KADAR SORUN KALMAZ:oke:

buqun n99 safir aldım fakat dedıqın gıbı ekranı dokunmatık deıl sadece ekranı sallayınca değişiyoo ayarlarındanmı dokunmatiqi acılıo acabaa yardımcıı olursan cok sevınırım

SEVGİLİ ARKADASIMEGER N99 SAFİR İSE EKRAN DOKUNMATİKTİR VE AYAR GEREKTİRMEZ ALDIGIN KİŞİ BOZUK BİR TANE VERMİŞ OLABİLİR.BUNUN BAŞKA BİR AÇIKLAMASI YOK...:nono:

Çin Malı İşte İki-Üç Gün Sonra Elinde Kalır

SEEVGİLİ CALDERE NEREDEYSE 7 AY OLDU BİR TEK GÜN SORUN YAŞAMADIM ŞARJIM SÜREKLİ AÇIK VE KULLANIMDA OLMASINA RAGMEN 5-6 GÜNDEN AŞAGIYA GİTMİYOR.SENSÖRLERİM VE GÖRÜNTÜ KALİTEM SÜPER...YÜRÜMEZSEN KOŞMAYIDA BİLMEZSİN ATA SÖZÜNÜ HATIRLATARAK Bİ SÖLEMDE BULUNACAGIM... KULLANMAZSAN BÖLE ATAR TUTARSIN...:islik

hepsi yalan n99 safir sorunlarla dolu bir telefon kimse almasın paranızı çope atarsınız bu ovunmeleri buralara yazanlar satiçilar tel çalişmiyor ve sorunlarla dolu ve çozulmesi imkansiz kimse almasin adam gibi bir tel anın kullanın

N99 safir düşünen vaz geçsin tum çin mallari sorunlu birde sağlığa uygun değil baş ağrisi yapiyor beyni etkiliyor bence adam gibi bir telefon alın ve sorunsuzca kullanın çin malllarinin hepsi ayni hepsi sorunlu kesinlıkle mennun kalmayacsksınız paranızı çope atmayin

çin mallarini almayalim sikinti yaşamayalim hepsi kopya ve sahte inanin pişman olursunuz

YA SENİN BÖLE YAZMAN BENİ BİRAZ DÜŞÜNDÜRDÜ SEN NE MARKA SATIYORSAN SÖLE ONDAN ALALIM...YAHU BU KADAR SAGLIGA ZARARLI İSE SIGARA GİBİ ETİKET YAPISTIRSINLAR DİKKAT YASAL UYARI ÇİN MALI TELEFON ÖLDÜRÜR... HAMİLE İSENİZ ÇİN MALI TELEFON KULLANMAYIN,SAMSUNG VEYA NOKİA KULLANIN GİBİİİ:ehe:ehe:ehe:ehe

lordsulu

Üye
evet dokunmatik tus kilidine gelince analog olarak kaydirmadan da ayarlanabiliyor sol ust kose sag alt kose olarak ayarlardan. mesaj yazmak icin kullanırsanız iyi değil mesaj kaydetmedigini bilmiyorum ama harika bir telefon telfon ayarlarında ekranında kalibrasyon ayarlarıda var dokunmatik tusları sertligini iletimini ayarlıyabiliyorsunuz gayet kullanıslı bir telefon tv si gayet hoş her yerde cekiyor benim görüşüm PARASI BOL OLAN TABİKİ GİTSİN KALİTELİSİNİ ALSIN.. ama yinede ekonomik takılanlar icin guzel bence...

burak9400

burak9400

Üye
BU TELEFON ASRIN EN İYİ İCADI.....YOK YOK HEMEN HERKES ALMALI .......FOTO KALİTESİ MÜKEMMEL.......VİDEO KAYDI VE GÖSTERİMİ MÜKEMMEL DVİX KALİTESİNDE VİDEO GÖSTERİYOR.....FOTOĞRAFA GELİNCE NE DEMEK MÜTHİŞ 5MP LİK RESİMLERİ BİLE AÇIYOR......HATTA RESİMLERİ DÜZELTMEN İÇİNDE BİR FOTO DÜZENLEME YAZILIMI BİLE VAR......HELE HELE GEÇE MÜKEMMEL FOTO ÇEKİYOR.......SAR DEĞERİ -----0----BÖYLE TELEFON YERYÜZÜNE GELMEDİ ARKADAŞLAR......YOLDA YÜRÜRKEN BİLE TELEVİZYON SEYREDEBİLİYORSUN.....HATA SENDE OLUR DİREĞE ÇARPARSAN.....WLAN VAR.......İNTERNETE GİRİYOIRSUN...MÜKEMMEL ŞEKİLDE İNTERNETTE SÖRF YAPIYORSUN..... 3G-GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA VAR YOK DİYENLER DEMEKKİ BULAMIYORLAR......HATTA TRAŞ OLURKEN BİLE ÖN KAMERA KULLANILIYOR....MÜTHİŞ BİR TELEFON ARKADAŞLAR...TV SEYRET.İNTERNETE GİR..SÖRF YAP.HATTA TRAŞ OL BİR TELEFONDAN DAHA NE BEKLERSİNİZ.....ZATENE- BOOK VAR.DÜŞMANLAR E-BOOKLARI NEDENSE YANLIŞ YAZIYORLAR TELEFON ONDAN AÇMIYOR...ASLINDA AÇAR EXCEL-WORD-POVER POİN NE ARARSAN VAR.....TELEFONDAN HERKES BİR DEĞİL İKİ TANE ALMALILAR.....YOKSA PİYASADA TÜKENİR FALAN KAÇIRMAYIN HEMEN ALIN...ALLAH ALLAH BUNLAR TELEFONDAN ANLAMIYORLARKİ........................
abi az bombala ya bu ne yalancılıktır böyle sar değeri 0 mış dedem bile yemez bunu ya adam gibi salla...:megafon:

sedat.yesil

Üye
ARKADAŞIM BİR ARABANIN MOTOR VE ŞASE NUMARALI DEĞİŞTİRİLİP SATILDIĞINDA BUNU YAPANLAR HIRSIZLIK DAN YARGILANIYORLAR.
BİR TELEFONUN İMEİ NUMARASINI DEĞİŞTİRP SATMAKDA AYNI SUCDUR.
BU NEDENLE DİKKATLİ OLUN BİR MALI KAÇAK SATMAK ALMAK VE SERİ NOSUNU DEĞİŞTİMEK İLE BİR ARABAYI ÇALIP ŞASE NOSUNU DEĞİŞTİRMEK AYNİ ŞEYLERDİR..
KAÇAK İMEİ YAPANLARI İHBAR EDİN ARKADAŞLAR...YARIN TELEFONUNUZ ÇALINIR.ALAN YENİ İMEİ ÇAKTIRIR VE SATAR...DİKKATLİ OLUN BU DANDİK ÇİN MALLARINI ALMAYIN ......ŞU ANDA ALIPDA EYVAH DİYEN...BUNUN HAFIZASI 197kilobaytmış,BUNDA 3G YOKMUŞ ,RESİMLERİ AÇMIYOR,VİDEO GÖSTERMİYOR DİYEN BİNLERCE KULLANICI VAR.BUNLARDAN BİRİ OLMAYIN PARANIZ CEBİNİZDE KALSIN BUNLARIN GÖZÜ CEBİNİZDEKİ HARÇLIKLARINIZDA....SEVGİLER

aynen dediğin gibi video açmıyor resim açmıyor boyutu çok fazla diyor. java oyunları açmıyor. 50 tane mp3 alıyor daha fazlası yok. çok dandik bişey. telefonun özellikleri mi bu yoksa düzeltilebilir mi?

byilmazZ

byilmazZ

Üye
saol :oke:

DOGUS59

Üye
BU TELEFON ASRIN EN İYİ İCADI.....YOK YOK HEMEN HERKES ALMALI .......FOTO KALİTESİ MÜKEMMEL.......VİDEO KAYDI VE GÖSTERİMİ MÜKEMMEL DVİX KALİTESİNDE VİDEO GÖSTERİYOR.....FOTOĞRAFA GELİNCE NE DEMEK MÜTHİŞ 5MP LİK RESİMLERİ BİLE AÇIYOR......HATTA RESİMLERİ DÜZELTMEN İÇİNDE BİR FOTO DÜZENLEME YAZILIMI BİLE VAR......HELE HELE GEÇE MÜKEMMEL FOTO ÇEKİYOR.......SAR DEĞERİ -----0----BÖYLE TELEFON YERYÜZÜNE GELMEDİ ARKADAŞLAR......YOLDA YÜRÜRKEN BİLE TELEVİZYON SEYREDEBİLİYORSUN.....HATA SENDE OLUR DİREĞE ÇARPARSAN.....WLAN VAR.......İNTERNETE GİRİYOIRSUN...MÜKEMMEL ŞEKİLDE İNTERNETTE SÖRF YAPIYORSUN..... 3G-GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA VAR YOK DİYENLER DEMEKKİ BULAMIYORLAR......HATTA TRAŞ OLURKEN BİLE ÖN KAMERA KULLANILIYOR....MÜTHİŞ BİR TELEFON ARKADAŞLAR...TV SEYRET.İNTERNETE GİR..SÖRF YAP.HATTA TRAŞ OL BİR TELEFONDAN DAHA NE BEKLERSİNİZ.....ZATENE- BOOK VAR.DÜŞMANLAR E-BOOKLARI NEDENSE YANLIŞ YAZIYORLAR TELEFON ONDAN AÇMIYOR...ASLINDA AÇAR EXCEL-WORD-POVER POİN NE ARARSAN VAR.....TELEFONDAN HERKES BİR DEĞİL İKİ TANE ALMALILAR.....YOKSA PİYASADA TÜKENİR FALAN KAÇIRMAYIN HEMEN ALIN...ALLAH ALLAH BUNLAR TELEFONDAN ANLAMIYORLARKİ........................

abi az bombala ya bu ne yalancılıktır böyle sar değeri 0 mış dedem bile yemez bunu ya adam gibi salla...:megafon:
Arkadaşım ben onu komedi diye yazdım....Anlaman lazımdı.....Hiç biri gerçek değil....Bu telefonların hiç bir özelliği yok alanın elinde kalıyor.Burada yazdıklarım tamamen mizahdır.

b.k

b.k

Üye
mehmetak63 şimdi sen tuş açmaya bas sonra kareye bas tuşlar açılır aynı şeklde telefonu açıp kapa ma tuşunun üstünde ki tuşa basıp kareye basarsan tuşlar kitlenir yanlışsam düzelten olursa sevinirim

xmaster92

Üye
tlfnu yeni aldım mp3 player da ekolyzer ayarı felan hiçbiri yok sesi nasıl yukseltebilirim lütfen yardımcı olun:????????????:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(STERO AYARLARI ONLARI NASIL YAPACAM NERDEN GİRİLİO BİLMİORUM???????

babaaamet

babaaamet

Üye
menü--ayarlar--hızlandırıcı.tıkla tamam de.hızlandırıcı seçeneğinin altında da hızlandırma ayarları var.neyi istiyorsan onu işaretle.ok

SBG_5020

SBG_5020

Üye
walla bu özeliklerin hepsi benim telefondada war

repperaykut

Üye
mehmetak63 kardeşim benim arkadaşımdada o telefondan wardı oda aynı sorunla karşılaştı ama tuşları kullnarak nokia tuş kilidini açar gibi yaparsan açılıo

canerbaytar

Üye
Emeğin için saolda bu biraz abartı şuan bile o telefonu kullanıyorum saydığın özelliklerin çoğu da yok fiyatı ise 170 tl dir......

xm5

xm5

Üye
arkadaşlar n99 safir açılmıyor yardım teşekürler

Üst Alt