Çin Malı N99 Safir Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

orhan1985

Üye
sayın arkadşım evrence size teşekkür ederim yardımlarınız için . bir kaç konuyu sayenizde okuyup çözdüm . ve telefonumu beğeniyorum . işimi fazlasıyla görüyor. bazı hataları var ama en pahalı telefonda bile bir çok sorun olurken bence bu tekefona verdiğim parayı fazlasıyla hak ediyor.

--------------- Ekleme ---------------

teşekkürden sonra size şunu sormak istiyorum çift hat kullanıyorum . ama aynı anda aktif değil bir bunun çözümü varmı . çift hat modunda kullnıyorum ama konuşurken diğer hattan arandımmı ... denedim meşgul çalıyor. bir arkadşımda piranha twix vardı hatlar resmen biribirini arıyordu.. bu konu hakkında yardımınız olabilrmi belki forumda vardır ama çok geç girdim araştırma imkanım olmadı .

2. sorunum avea dan sms gelince oku şıkkına girsemde durmuyor . bunun için bir çözüm varmı..
her şeye rağmen süper bir telefon alacak olanlara tavsiye ederim şimdi myphone olarak garantili satılıyor .dahada güzel bir durum.

firari57

Üye
kardeş hemen ayarlar .telefon ayarları. ekran karakteristikleri. slayt kilidi.ni kapat geçmiş olsun

çoğu tlelefondan güzel ben 287 tl ye aldım 10 taksit 1 ay oldu şikayet yok Allah'aşükür inşallah olmaz

deffff

deffff

Üye
arkdasım şimdi bu telefonlar şöle bişey takn bakalım pc baglantı kablosuyla yazılım yükleyin yükleyemessiniz bikere yazılımı gittkten sonra bildiğim kadarıyla bidaha açılmıyor

xmaster92

Üye
tlfnu yeni aldım mp3 player da ekolyzer ayarı felan hiçbiri yok sesi nasıl yukseltebilirim lütfen yardımcı olun:????????????:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(STERO AYARLARI ONLARI NASIL YAPACAM NERDEN GİRİLİO BİLMİORUM???????

tum sorunların çözümü burda tıkla tum sorunların çözümü burda

angaralım

Üye
bende kullanıyorum ve şunu belirtmek istiyorum bu telefon kesinlikle başımı ağrıtıyor 10 dakikadan fazla kulağımda tutup konuşursam bunu bariz bir şekilde hissediyorum ve sanırım değiştireceğim telefonumu

n99 safirin dokunmatik olduğunu söylemişsin ama benimki değil sadece sallayıp değişen menüye sahip,eksik bir ayarı mı var benim yapmadığım ya da bu telefonun aynı isimde başka çeşitleride mi var

aynen katılıyorum arkadaşlar almış ve kullanan biri olarak söylüyorum bu telefon sağlığa zararlıııııı

sırtlan_1

Üye
bendede n99 safir var ama telefon açıkken hoparlörden devamlı ses yani hışırtı geliyor neden acaba yardım ederseniz sevinirim

ibo131

Üye
arkadaşlar peki bu tel. sis ve java dosyalarını açabiliyormu? eyer açmıyorsa hiç bir işe yaramaz at çöpe gitsin.

hoparlörle sorunu olan ya ses ayarı bozuktur yada hoparlörü patlatmısındır.

hoparlörle sorunu olan ya ses ayarı bozuktur yada hoparlörü patlatmısındır.

seko karakartal

Üye
bende war n99 birebir aynı kasa çinden getirtirdim bi arkadaştan begendim kullanıyorum ama hollandadan yeni bi telefon almayı dşünüyorum onun için sana satabilirim fiyatı 300 tl ankaradan

ilgilenirsen msn nem [email protected]

amaamaama

Üye
N99 Safir hakkında herşeyi biliyorum. tüm özelliklerini falan. kullanamayan olursa bana sorsun açıklarım.

ama ben derim ki ALMAYIN... almışsanız almışsınız bi kere bari yardımcı olalım diyorum.

benim tek bilmediğim bi özellği var. onun sayesinde de maalesef şuanda kullanamıyorum. ekran dokunmatik. ve tuş kilidi ekrandan açılıyor. benim ekran bozuldu. tepki vermiyor artık. sağa dokunduğumda soldan tepki veriyor. yerleri larıştırdı. BOZULDU yani . 1 ay oldu alalı.

aslında memnunum. ama tuş kilidini açamadığım için kullanamıyorum

acaba tuş kilidini ekranı kullanmadan nasıl açıcaz bunu bilen varmı?

(pilini çıkarıp açıyorum tuş kilidini otomatik kapanmayı kapattım. ama şimdi cebime koyuyorum çıkarttığımda ya ayarlarda ya mesaj yazıyo. lütfen bilen varsa sölesin.)

-----------------------------------------------------------

menü->ayarlar->telefon ayarları->ekran karakteristikleri->slayt kilidi->kapat yaptığında tuş kilidini sol program tuşu ve ardından # tuşuyla kapatıp açıyorsun

reax4343

Üye
bende çin malı 8800 arte var ben bana nasıl tema veya oyun atabilirim yardım edin lütfen acill.......

mikrop7575

Üye
Slayt ayarları nasıl oluyor. Bır kez denedim fakat batarya bitince geri dönemedim. Hangi menuden nasıl? Acil cvp.teşekürler.

tekkral

Üye
Merhaba Arkadaşlar..

N99 Safir'in dokunmatik ekran ayarları nereden yapılıyor acaba? Nasıl kapatılıyor ya da nasıl ayarlanabiliyor? Fabrika ayarlarına dönmeden önce ekrana dokununca menü açılıyordu şimdi rehber açılıyor bunu nasıl değiştirebilirim? Şimdiden çok teşekkürler..

hayal_t

hayal_t

Üye
bende aldım güzel bakalım şimdlik

Üst Alt